Първокласници (n-та тема)

  • 30 285
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
В нашето училище дори има заповед на вратата, че са забранени.

Есента имаше състезание във вашето училище, на което едно дете беше с такива маратонки. Друго (явно от училището) дете го заведе да му я прочете. Първото погледа, поглеееда ... пък каза "Аз не съм от това училище" и продължи да се пързаля невъзмутимо, докато го приберат родителите му. През април пак ще има, Великденско състезание. Би ли проверила (ако не те затруднява) точно кога ще е и как ще е записването?

# 286
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте!
Отдавна не съм писала, но редовно чета. Моят първокласник днес ще има празник на буквите. Ще бъде интересно - ще има стихове, песни и рап... Peace
Иначе гледам, че сте обсъдили мерките на първокласниците, ние да се наредим със скромните 23 кг, около 120 см и 33 номер обувки. Мерките дето ги видях по-горе 35 кг,37 номер обувки и 150 см ръст се доближават до тези на батко ни, който е в 4 клас. С какво ги храните тези деца? При нас проблема е, че всички панталони са ни широки на кръста, имаме нужда да натрупаме малко кг.  Peace

# 287
  • Мнения: 1 817
Нашият празник на булвите е днес. Крис няма търпение и все гледа часовника.
Днес нямат домашни , нали е празник. Laughing
За мерките, ние сме скромни:
21 кг, ръст около 123 см., обувки 32 номер. Той твърди , че е спортна натура и не може да си позволи да се търкаля. Laughing

# 288
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
НОВА ТЕМА

# 289
  • Мнения: 7 263
През април пак ще има, Великденско състезание. Би ли проверила (ако не те затруднява) точно кога ще е и как ще е записването?

Непременно ще видя Peace, а по какво ще бъде - пак ли ще е математическо?

Общи условия

Активация на акаунт