С бебе на море?

  • 1 411
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние заведохме Габи на море. И аз много се притеснявах от вируси, помяна на обстановка и т.н.
Детето се държа супер. Бяхме на квартира без никакви луксове. Първия ден я беше страх от разбиващите се вълни, но после не можехме да я извадим от водата. Хареса и да си играе в пясъка.
Бяхме на море от 20.07. до 26.07.

# 16
  • Мнения: 2 255
Ние ходихме за 1 седмица през юни - беше на 9 м - изкарахме супер - и бебо и бати и мама се прибрахме доволни  Laughing
Сега тати ще ни води пак през септември - само да е хубаво времето и сме по плажовете пак  Joy

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 17
  • Мнения: 414
Ние вече бяхме. Ани беше на 3 месеца, стояхме почти месец. Никакви проблеми с нея, лежеше си на кърпата под чадъра, а брат й не искаше да излиза от морето Simple Smile На плаж ходехме от към 9:30 сутрин до към 12:30-13 ч.

# 18
  • Мнения: 317
Здравейте, вече 10 дена водя Сев всеки ден на плаж , сутрин от 9.00 до 10.30 часа, мога най отговорно да заявя,че му се отразява много добре.Използваме Слънцезащитната емулсия с фактор 40 на Чико...и сме под чадър ...А Сев се забавлява безумно...Така че смело ...Единсвено не го потапям в морето защото Педито е категорична за морската вода/

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На 8 месеца. И големия заведох много малък. Мнението ми е че морето може само да заздрави организма на бебочето и да му засили имунитета. Що се отнася до почивката, аз съм щастлива когато децата ми са щастливи а не когато ме гледат жално изоставени при някоя баба. А и както се изразява  любимия съпруг "почивката в гробищата!"

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
 Ние имаме резервация за началото на септември. Беба ще е на 4.5 мес. Надявам се всичко да е ОК. Не можем да не отидем на море, а не можем и без нея Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 603
Не се притеснявай!
Ако не го излагаш на силно слънце - няма никакви проблеми. Само между 11,30 и 16,00 трябва да сте си някъде на сигурна сянка. /не под чадър на плажа
Хубаво е да си вземете бебешки крем за слънце. Аз ползвам на Чико и съм доволна.
Ще ви трябва естествено и чадър, и басейнче - да се забавлява мъничето Simple Smile
И да си изкарате много много весело!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт