Когато много обичаш!

  • 9 674
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 12 662
Жив психически тормоз си е това.

# 106
Жив психически тормоз си е това.

Да така е,но какво може да се направи когато не можеш да си представиш живота без този човек?
И аз не искам да е така,но когато сърцето обича,разума остава на страна.

# 107
  • Мнения: 702
Знаещ ли мила, 4етох 4етох и си викам, абе ма* му ст*ра, за6то има такива мъже!? Ама нали знае6, 4е не е виновет тоз, дето яде баницата, а оня, който му я дава! То лчбов лчбов, ама накрая нали знай сварен картоф, разреже6 ли го, а той суров!
Ще ти разкажа, за моята най-голяма, пламенна, невероятна, истинска и до смърт болезненена лябов, която не се разби заради проблем като твоя, а заради мъж като твоя!
Еми оби4ах го, оби4ах го, бях готова да убия за него, да умра, да зарежа вси4ко, да завъртя земята наобратно, абе квото се сети6, само исках да не бъде страхливец, да отстоява ме4тите и желанията си пред МАЙКА СИ, но не би...И просто, въпреки себе си, въпреки любовта си, въпреки вси4ко, му казах край!А той дори не си направи труда да ме спре!Въпреки 4е трвърде6е 4е ме оби4а и то постоянно!И по едно време наистина му вярвах..Бе6е страхотен, като изклю4им факта, 4е като виде6е мама и...И квото каже мама и...Сори, ама аз не съм възпитателка и не искам да си отглеждам 4ужди деца, искам мъж на място!Преживях го с адски мъки, дори толкова ме боле6е от предателството му /4е после какви не6та разбрах, да не ти е работа!/, 4е болката бе6е дори физи4еска!Идва6е ми да си изтръгна сърцето!Но това ме нау4и да съм реалист, да имам 4увство за самосъхранение, за да мога да съм добре и щастлива!
Този 4овек скоро 6те се жени. 6те има дете, а не се е променил ни най-малко. Аз се опитах да предупредя жена му, но уви!Ами да си блъска главата, за6тото има съ6тия проблем!И той няма да из4езне, а 6те се задълбо4и, особено когато дойде беб4о!Пожелавам им късмет и здраве, за6тото знам 4е 4етат тук!И дано тя да има сили и търпение за6тото, това 6те е нейният живот!А той няма да се промени!Аз се радвам, 4е се оттървах..
Извинявам се за дългия пост, но просто ве4е не издържам, когато 4уя някой да ми каже "Оби4ам го и затова го търпя"А той оби4а ли те и какво прави, за да не се 4увства6 така!? Не се самозалъгвайте моми4ета!

# 108
  • Мнения: 804
Депресия много ме натъжи това,което си споделила.Едва ли някой би могъл от този форум да ти помогне,но хубавото е че споделяш-не задържай нищо в себе си,плачи,крещи ако трябва.Ние сме тук,за да те изслушаме-съвети,съвети,критики,ама не сме на твое място.За мен си една силна жена.На твое място не бих прощавала толкова.Дори и да го обичам много.Незнам какво да ти кажа-само това-Всеки трябва да е щастлив и сигурен в партньора си.Пожелавам ти го!Пожелавам ти и да бъдеш обичана и единствена дори и с друг мъж до теб!!!

# 109
  • Мнения: 12 662
Добре те е обработил.
Представи си, че някъде има мъж, който ще те обича заради това, което си. Ще те уважава, няма да те мачка.

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Представи си, че някъде има мъж, който ще те обича заради това, което си. Ще те уважава, няма да те мачка.
Със сигурност има такъв, дори едва ли е един. Лошото е, че е почти невъзможно да бъде открит, ако сме обсебени от някой друг.

Не искам и не мога да давам съвети по темата. Може би единственото, което бих посъветвала Депресия е да разчита на усещанията си. Щом нещо с този човек не ти е наред, кара те да се чувстваш зле, пренебрегната, унижавана и т.н. Ако болката е по-силна от радостта, която ти носи любовта ти към него... не е ли време да поговориш със себе си и да се изясниш - не с него... с теб самата!

Никой не може да каже какво точно е Любовта и как трябва да се чувстваш от нея, но това в което аз лично за себе си съм се убедила е, че тя не е болка, нито страх да не бъдеш наранен.
Любовта ти дава криле, не ти ги реже!

# 111
Представи си, че някъде има мъж, който ще те обича заради това, което си. Ще те уважава, няма да те мачка.
Със сигурност има такъв, дори едва ли е един. Лошото е, че е почти невъзможно да бъде открит, ако сме обсебени от някой друг.

Да така е...аз нямам никакво желание да търся друг.Нито бих му се отдала така,както на този мъж!

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Със сигурност има такъв, дори едва ли е един. Лошото е, че е почти невъзможно да бъде открит, ако сме обсебени от някой друг.

Да така е...аз нямам никакво желание да търся друг.Нито бих му се отдала така,както на този мъж!

Живота ти сякаш минава край теб нали? и ти е трудно да се включиш... Повярвай ми, зная какво е.
Много, много трудно се излиза от това положение, но не е невъзможно.
Имаш неподозирани сили и възможности, въпреки детството ти и това, което ти се случва сега.
Просто трябва да ги откриеш и да се измъкнеш от примката на това, което изпитваш на този етап.
Живота не свършва с никой мъж, колкото и да го обичаме. Но и няма как да продължи напред, ако сами не се откажем от болката.

# 113
Кажи името, да го кастрирам. Защото най не понасям такива разкрачени типове. Хем да си има женичката, хем да си го вее.

Аз ще го държа!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 114
...
Защо не се включи от другата страна, да даде някой съвет?
...

Няма как да дам съвет. Жените на подобен тип мъже имат 2 начина за действие - отказва се от него или го приема какъвто е. Моят "познат" надали ще спре да изневерява - и да не съм аз, ще е друга. Няма смисъл съпругата му да се унижава, да моли, да заплашва. Няма универсална рецепта.
Разбира се, че ме боли. Аз също съм нормален човек и имам чувства - може би дори и към него. Не съжалявам за изживяното. Дори бих го повторила. Съжалявам само, че други хора трябваше да страдат.
И никога не съм го искала за себе си и не бих го отнела от съпругата му. От него получих много внимание, нежност, грижи, влюбен поглед, изгаряща страст, пеперуди в корема. Нищо повече. Аз му дадох много по-малко от себе си.

# 115
  • Мнения: X
Никой не може да каже какво точно е Любовта и как трябва да се чувстваш от нея, но това в което аз лично за себе си съм се убедила е, че тя не е болка, нито страх да не бъдеш наранен.
Любовта ти дава криле, не ти ги реже!
и е така, и не е
в нейния случай, просто този човек не може да си го държи в гащите. ами, аз си имам една моя си теория, гласяща, че всички мъже изневеряват. или поне 99.99% от тях. и не, не ми казвайте - моя никога няма да го направи, че ми става смешно. ако всяка си тръгваше, нямаше да има едно цяло семейство. т.е. целостта на семейството се крепи на силите и търпението на жената, категорично. когато мъжа стане рецидивист, тогава става още по-трудно. а на тези, които не са го преживели, ще каже - стискайте момичета, че на накои това им е зад гърба, а други тепърва ги чака.  Wink

да се отърве от него - ок, но да й подрахваме илюзиите, че следващия ще е принца на бял кон - еми не, няма да бъде, сори. от позицията на човек с 3 дългогодишни .... уж сериозни.. връзки. От тези мъже, мъжът, който не ми изневери, беше ужаснооооо скучен, то някак, нямаше живец в него, добър човек наистина, но един такъв 'никакъв' беше. ако ме разбирате.

# 116
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Идеално!

# 117
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667

Не, не, аз имах предвид друго.
Беше написала, в предишен постнг по темата, че ти се е случило някога подобно нещо, като на депресия, и си се чувствала много зле.
Сега, когато мисленето и действията ти в това отношения са се изменили, хвърляйки поглед назад към онзи период от живота си, как го възприемаш.

Каси, аз те разбирам, обачесе чудя какъв е извода - в кръвта им е да изневеряват, или не искат да се минат поне да не пробват?

# 118
Да така е...аз нямам никакво желание да търся друг.Нито бих му се отдала така,както на този мъж!
[/quote]

Аз доколкото разбрах това е първият ти мъж, така ли е? Или първа любов? Нормално е да си се хванала за него толкова силно и да не желаеш да го пуснеш, бил е нещо много за теб, може да си мислиш че и в момента е. Трябва да имаш сили да се махнеш, била съм в подобна сиуация и съм си мислела, че ако всичко м/у нас свърши, свършва и живота ми. Е, аз съм жива и до ден днешен и то без него, и благодаря Богу, че това вече е история. При нас беше без изневяра, просто той се държеше отвратително - а аз търпях, в името на любовта. Но не би. След обещанията за нещо по- добро и някаква промяна, следваше, познай какво - още обещания. Това няма край. Щом веднъж е посмял да те нарани, повярвай, няма да е последен.  След като преживееш веднъж болката, ставаш по- силен. Зная, че в момента каквото и да ти се говори, все едно, няма да се вслушаш в нищо, ще дойде само времето, когато ти самата ще знаеш какво искаш и ще имаш силата да го направиш. Пожелавам ти успех и горе главата Wink

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ами, аз си имам една моя си теория, гласяща, че всички мъже изневеряват. или поне 99.99% от тях. и не, не ми казвайте - моя никога няма да го направи, че ми става смешно.
Много ми е трудно да се съглася с теб, защото според мен това дали един човек ще изневери или не, не зависи от пола му.
Жените не изневеряват по-малко от мъжете. Просто ако решат да го срият, могат да се справят по-добре.

Никой не говори за принца на бял кон. Отданва не съществуват такива и е наивно да ги търсим, но има мъже, с които можем да бъдем истиснки щастливи.
За съжаение е трудно да открием такива, докато сме в вкопчени в този, който ни наранява.

Общи условия

Активация на акаунт