LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 901
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
има ли много други като мен с неполучени поръчки от 14 януари? 6-те седмици вече минаха, нямам съобщение от митница, в събота се занесох до там, но се оказа, че не работят! А уж работеха в събота до обяд!

# 61
  • София
  • Мнения: 843
има ли много други като мен с неполучени поръчки от 14 януари? 6-те седмици вече минаха, нямам съобщение от митница, в събота се занесох до там, но се оказа, че не работят! А уж работеха в събота до обяд!



Работеха само Януари. Peace

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 685
има ли много други като мен с неполучени поръчки от 14 януари? 6-те седмици вече минаха, нямам съобщение от митница, в събота се занесох до там, но се оказа, че не работят! А уж работеха в събота до обяд!
Алекс днес я няма и аз ще те успокоя.....ама аз не взимам ефтинко  Mr. Green има мног,за съжаление не си единствена,даже и от 10-12.01 чакат,ще дойдат....търпение  Naughty
Абе Духи,къде изчезна,нещо много ми липсва в темата....... Thinking

# 63
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Беж всички по леглата и утре поне 50 човека да докладват за получени поръчки! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 249
Благодаря   Hug  , аз като гледам моята поръчка е от 24.01, а има момичета, неполучили, които са от доста по рано. Но за мое успокоение ще им пиша, че ми е първа поръчка и съм малко шашната  Simple Smile

Беж всички по леглата и утре поне 50 човека да докладват за получени поръчки! Simple Smile

Аз отивам  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 302
Виждам, че сте поръчвали олекотени завивки, моля кажете с какъв пълнеж са вътре-силикон, пух или памук? Praynig
От много време търся олекотена завивка, но да е чист памук, вкл. и пълнежа и никъде не намирам.  bouquet

# 66
  • Мнения: 1 685


Някой да си е поръчвал това Wink?


Хммм... това аз го видях веднага така: жега, лято, море, облечено е върху горнището ня белия ми бански...  Wink

 WinkИ аз точно там "го видях" Hug

# 67
Виждам, че сте поръчвали олекотени завивки, моля кажете с какъв пълнеж са вътре-силикон, пух или памук? Praynig
От много време търся олекотена завивка, но да е чист памук, вкл. и пълнежа и никъде не намирам.  bouquet
всяка завивка си има описание, пълнежа задължително е описан

# 68
  • Русе
  • Мнения: 249
Беж всички по леглата и утре поне 50 човека да докладват за получени поръчки! Simple Smile

 Ха дано да са по три....  Crazy

# 69
  • Мнения: 21
Момичета, с една приятелка се регистрирахме успешно, благодарение на вас и решихме да си пуснем сами този път поръчка. Всичко мина добре, в потвърдителният мейл нещата са ок., но в суивито на единят панталон, който е бял пише цвят ivoire , цената му е същата. Трябва ли това да ме притеснява, тъй като в потв. мейл си е бял, то по принцип няма други освен бял и черен. Ето за този става въпрос http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-cuttie-pie-de-roxy.aspx?p … 1&prodcolor=1
На някой случвало ли му се е и трябва ли да им пиша?

# 70
  • Мнения: 555

Някой да си е поръчвал това Wink?

Хммм... това аз го видях веднага така: жега, лято, море, облечено е върху горнището ня белия ми бански...  Wink
WinkИ аз точно там "го видях" Hug

Ако някой го поръча - снимки  Sunglasses Wink

# 71
  • Мнения: 2
Момичета, с една приятелка се регистрирахме успешно, благодарение на вас и решихме да си пуснем сами този път поръчка. Всичко мина добре, в потвърдителният мейл нещата са ок., но в суивито на единят панталон, който е бял пише цвят ivoire , цената му е същата. Трябва ли това да ме притеснява, тъй като в потв. мейл си е бял, то по принцип няма други освен бял и черен. Ето за този става въпрос http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-cuttie-pie-de-roxy.aspx?p … 1&prodcolor=1
На някой случвало ли му се е и трябва ли да им пиша?

Моето наблюдение е,че изписват точно цветовете Peaceно все пак нека някоя по запозната мама да даде мнение Tired

# 72
  • София
  • Мнения: 2 004
Момичета, с една приятелка се регистрирахме успешно, благодарение на вас и решихме да си пуснем сами този път поръчка. Всичко мина добре, в потвърдителният мейл нещата са ок., но в суивито на единят панталон, който е бял пише цвят ivoire , цената му е същата. Трябва ли това да ме притеснява, тъй като в потв. мейл си е бял, то по принцип няма други освен бял и черен. Ето за този става въпрос http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-cuttie-pie-de-roxy.aspx?p … 1&prodcolor=1
На някой случвало ли му се е и трябва ли да им пиша?
Ами то ivoire е слонова кост. Като гледам и на картинката не е съвсем бяло. И аз бях взела така един панталон и се оказа, че този цвят даже ми допада повече.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам има ли отговор на запитванията по повод вдигането на таксата за обработка на 7% ?
Благодаря   bouquet

# 74
  • Мнения: 3 210
Искам да попитам има ли отговор на запитванията по повод вдигането на таксата за обработка на 7% ?
Благодаря   bouquet

Не съм им писала, но на тези, които са, отговориха, че вече ще е толкова  Peace Май поради технически причини не са го отразили още официално в сайта  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт