LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 907
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 556
Един въпрос са 3-те цифри на гърба на картата?
За цифрите след номера на картата ли става въпрос(за Виза електрон) newsm78

# 106
  • Мнения: 5 140
Добро утро   bouquet

В предната тема се коментираше, че кошницата в Редута се изпразва сама. Имате ли го още този проблем? Аз като задам на самия комп да ми помни името и паролата, всичко е Ок, но вчера влизах в друг акаунт и после като въведох пак моя кошникът пак беше празен  newsm78. Ако трябва на всяко логване да го пълня наново  ooooh!

Алекс, дъщеричката ти е прекрасна   bouquet. И каква коса само, страхотна е! Как я поддържате, не знам  Laughing. Пу,пу.

по същия начин е и при мен  newsm78




тази рокля вече я дебна една година да я намалят и те хоп и я намалиха сега, но се чудя кой размер 36 или 38  
90/75/90 а сега де Whistling помагайте моля, наистина не мога да преценя Tired


# 107
  • Мнения: 27
Добро утро   bouquet

В предната тема се коментираше, че кошницата в Редута се изпразва сама. Имате ли го още този проблем? Аз като задам на самия комп да ми помни името и паролата, всичко е Ок, но вчера влизах в друг акаунт и после като въведох пак моя кошникът пак беше празен  newsm78. Ако трябва на всяко логване да го пълня наново  ooooh!

Алекс, дъщеричката ти е прекрасна   bouquet. И каква коса само, страхотна е! Как я поддържате, не знам  Laughing. Пу,пу.

по същия начин е и при мен  newsm78




тази рокля вече я дебна една година да я намалят и те хоп и я намалиха сега, но се чудя кой размер 36 или 38 
90/75/90 а сега де Whistling помагайте моля, наистина не мога да преценя Tired



Ще дадеш ли линк към роклята  Laughing

# 108
# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Включвам се  с пожелания за  получаване на поръчките  тази седмица bowuu bowuu bowuu


И аз!

# 110
  • Мнения: 5 790
Синеоч, кво се чудиш от вчера за кой номер си?  Laughing За 36 си.

# 111
# 112
  • Мнения: 5 140
Синеоч, кво се чудиш от вчера за кой номер си?  Laughing За 36 си.

Алексче, да бе мила  Hug Heart Eyes Laughing ама това е рокля, а с мойто коремче  newsm78 ooooh! 36 ще ми стане ли в талията, панталон е друго  Whistling

# 113
  • Мнения: 200
Здравейте.
Една мама преди няколко страници беше помолила за размери 102 или 94 на ето това   http://www.laredoute.fr/vente-combinaison-adidas-enfant.aspx?pro … &numberpage=1    но не видях отговор. Аз също се интересувам от тези размери и ще се радвамако някой се включи.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Синеоч и аз я бях харесала тази рокля, но мнението в сайта хич не е ласкаво. Освен това пише, че е уголемена. Thinking

# 115
  • Мнения: 2
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-hacienda-de-christian-lacro … &numberpage=3
Отзиви за тези боти? Дали си отговарят на номера?

# 116
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
pora4kata ot 24.01 o6te mi go niama,nadiavam se tazi sedmica da doide kasmet na vsi4ki s koletite.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 431
Мамчета, накой поръчвал ли е детски бански за момиченце р-р 86? Чудя се дали може 3-годишно да се пъхне вътре, при положение, че е 12 кг newsm78

# 118
  • Мнения: 159
ще ми каже ли някой р-р 86 на каква възраст отговаря

# 119
  • Мнения: 681
viky_v,много благодаря за линковете   bouquet
pora4kata ot 24.01 o6te mi go niama,nadiavam se tazi sedmica da doide kasmet na vsi4ki s koletite.
Е,аз чакам и от 16,22,28.01 ,но още ги няма  Mr. Green Мисля,че тази от 4.03 ще дойде преди тях  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт