LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 937
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 143
Момичета според вас 3 дамски потника, 3 блузи с къс ръкав и един пуловер дали ще са за поща?

# 181
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Момичета според вас 3 дамски потника, 3 блузи с къс ръкав и един пуловер дали ще са за поща?
Със сигурност.

# 182
  • Мнения: 26
Ееееехеееех, доживяхме колета от 08.01. Чакам го вече 2 месеца и 1 ден, ама дойде най- после... ooooh! Ще докладвам довечера!

 Crazy Crazy .. и аз имам известие за митница(тази дума я намразих) - поръчка от 13.01. ...нааааай-после!!!

# 183
  • Мнения: 469
Момичета според вас 3 дамски потника, 3 блузи с къс ръкав и един пуловер дали ще са за поща?

Според мен ще са за поща.

mirella_m3, за съжаление го продадох вече долнището.

# 184
  • Мнения: 139
Софийската митница няма да прави доставки тази седмица / да ти го донесат колета до вкъщи или офиса/. Не могат да правят проверки за пристигнали колети  днес и утре.

моя мъж ходи да проверява днес /че имаше ходене до там/ и са му казали, че за справки най-рано в четвъртък  #2gunfire

# 185
  • Мнения: 284
Здравейте!
Днес си получих една малка поръчка от 27.02 - плетените балеринки 37 номер (които естествено са ми малки) и бежовия тренч подарък - много е хубав  Heart Eyes

Някои има ли тези   http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-bouts-ouverts-mellow-ye … &numberpage=2   Ако може да ми дадете дължина на стелката за 37 или 38  Praynig

# 186
  • Мнения: 143
Много ви благодаря за бързите отговори  Hug. И аз да си кажа, че чакам още 6 колета от намаленията като най-ранният е от 22.01. Да се надяваме че скоро ще дойдат.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте ,моля ви за мнение за това :

# 188
  • Мнения: 0
мм добре анима няма проблем..поне значи правилно съм запомнила

# 189
Ева-Мери, може направо на място да ти попълни пълномощното на гърба на известието  Laughing
Аз им писах сутринта за поръчката от 21.01., защото по мои сметки 6-те седмици изтекоха вече. Току що получих отговор, че поръчката е изпратена на 10.02 и са ми писали, че по всичко изглежда, че има голямо забавяне на поръчките в нашата страна и някои клиенти са си получили поръчките 6 седмици след датата на изпращане на колета. А, да, естествено ми благодарят за чакането Mr. Green


Ева-Мери, ти на какъв език писа? И аз тази сутрин ги питах за поръчката ми от 23/01, но на английски и още не съм получила отговор.

# 190
  • София
  • Мнения: 6 797
Всъщност ще ми помогне дори да кажете дали Типстер по принцип им отговарят номерата на обувките.  Thinking

# 191
  • Мнения: 1 672
получих колет от 03.02 чакам още доста от януари които не са дошли

# 192
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
аз им писах на френски,но пак нямам отговор вие на кои адрес пишете.

# 193
  • Мнения: 0
На този адрес: Service Client La Redoute <service_client@web.redoute.fr> . Чудя се дали да не напиша и на френски едно писмо.  newsm78

# 194
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Мами, да попитам - имате ли наблюдение дали размер 50/52 от Талисим и 50/52 на другите марки имат разминаване?

Общи условия

Активация на акаунт