LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 922
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета. Може ли някой да ми помогне, ако е имал подобен случай, какво следва. На 07.03.209 год. си пуснах поръчката, в сюивито стои този надпис: "Nous avons bien reçu votre commande du 07/03/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous", според мен значи, че поръчката е приета и поръчаните артикули ще се появят скоро отдолу, където са останалите поръчки. Но до днес това не се е случило, нямам потвърдителен мейл, парите по картата ми не са блокирани. Означава ли, че поръчката е направена, или наново да я пусна? Ако ли не, какво мога да направя. Благодаря Ви предварително.

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
http://www.laredoute.fr/vente-casquette-adidas.aspx?productid=32 … &numberpage=2
момичета имате ли инфо за това яке?
и ако може размери....
Това е шапка  Mr. Green

napata,
Цитат
Nous avons bien recu votre commande du .......... /датата/. Vos articles commandes apparaitront bientot ci-dessous.

Съобщение, което показва, че поръчката ви ще бъде обработена ръчно. Понякога се случва, когато сте използвали промоционален код, който не ви е бил изпратен лично. Друга причина за  появата на това съобщение може да е техническа, от страна от Ла Редут. Затова, ако ви се появи този надпис, най-добре е да им напишете едно кратко писъмце, в което да ги питате дали при тях има регистрирана въпросната поръчка.
Инфо от първия пост...

# 287
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Моля някой да ми помогне. Един гост на 15-та страница беше попитал,
но никой не му обърна внимание. Въобще не съм в чат с френския, а преводача го превежда едно към гьотере.
Има ли нещо обезпокоително в този мейл или не? /чакам си поръчка от 31,01, та затова съм притеснена/

Madame *******,
Connaissez-vous le service “Relais Colis”
de la Redoute ? Nous vous donnons la possibilité
...
Абсолютно нищо, просто те запознават с Реле-колис, услуга достъпна само за Франция.

# 288
  • Мнения: 246
Днес взех малък пакет от 05.02 на поща.
Снимки

В него бяха мъжките дънки от кръглите цени в цвят dirty brosse.Цвета ми харесва.Улучила съм номера,да видим довечера дали ще се харесат Laughing

Тези тениски в кафяво са много хубави.

Остана ми още само един колет от намаленията-от 21.01 за митница.Вече му изтичат седмиците,но ще почакам още Wink
Оф ние тия дънки ги получихме най-тъмния цвят и са много хубави, но са му големи на моя. Имаме 50 номер, ако някой иска замяна за 48, моля да ми пише, дънките са супер наистина

Можеш ли да ми дадеш мерки на 50 номер ?
Ето размерите
талия 50
ханш 62
дължина 112/86 вътрешен ръб

# 289
  • Мнения: 0
и аз тъкмо щях да обясня за реле коли-то Simple Smile но видях че са ме изпреварили  Peace

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 127
@teya ,случайно да има някакъв код???Пиши в другата тема за кодовете и прочети на 1стр. как се пуска оферта, за да ти помогнем  Peace
ПС.вече са ти отговорили  Laughing

# 291
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387

 Joy Joy Joy
стига, бе!!!!
точно реших, че съм "ударила кьоравото" rotfImbo rotfImao
това, френския език, ми е като роден!!!!!!!!!!

# 292
  • Мнения: 469
Днес си взех една малка поръчка с евтните пуми и една пола.

На пумите не им станах фен. Като че ли са ми големи защото палецът ми не стига до върха на обувката и са ми неудобни. Аз нося между 39 и 40, поръчах 40. Вътре пише че размерът на стелката е 25.5 см. Полата много ме разочарова - в талията и ханша е добре а след това безобразно се разширява. За 2 евро, ще я преживея.

Ето снимки.

# 293
  • Мнения: 224
10x Ала Бала, че това ми е първа поръчка и съм се панирала вече.
Не смея друго да си поръчам, първо това да дойде  Praynig
Има код да, уф обърках се-каква оферта да пускам newsm78

# 294
  • Мнения: 1 425
искам да ви питам.. колко време чакате за отговор на писмо след като получите автоматичния отговор..??
П.С и аз да се оплача за поръчка от 18.01 че да вземе да дойде....
вече сънувам че получавам колети.. и не искат да ми ги дадът в митница  #Crazy
Ха-Ха и аз снощи сънувам, че съм отишла в Митница и двата ми колета от 23.01 ме чакат, а от пощата пак са "забравили" да ми донесат бележките  Joy пАдлАдях  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 0
ТОВА НЕ Е ЯКЕТО А ШАПКАТА НА АДИДАС.... МОЖЕ ДА ПОРАЗПИТВАШ КОЕ КАКВО ЗНАЧИ...СТАВА ЗААВНО ИНАЧЕ  Wink  Grinning Grinning Grinning

# 296
  • гр.София
  • Мнения: 219
Извинявам се за спама, но къде мога да видя как се слагат снимки линкове. Благодаря ви предварително.

# 297
  • Мнения: 1 692
кажете моля ви - за момче с български размер S и много рядко M,от френската за тениски XS ли да поръчваме.  ooooh!

# 298
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
ТОВА НЕ Е ЯКЕТО А ШАПКАТА НА АДИДАС.... МОЖЕ ДА ПОРАЗПИТВАШ КОЕ КАКВО ЗНАЧИ...СТАВА ЗААВНО ИНАЧЕ  Wink  Grinning Grinning Grinning

 Joy Joy Joy
светнах се!!!!! rotfImao rotfImbo

# 299
  • Мнения: 469
Извинявам се за спама, но къде мога да видя как се слагат снимки линкове. Благодаря ви предварително.

Виж тук. С две думи първо слагаш картинката в мнението и после всичкото го избираш и правиш линк.

Общи условия

Активация на акаунт