LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 916
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
  • Мнения: 249
Виждам, че сте много развълнувани от покупките си. Ще пробвам пак да поискам помощ. дано този път имам успех!  Sad Не знам какво да поръчам, за да ползвам отспъката. Ако не ви затруднява може и с конкретен линк за нещо. Благодаря предварително!

*Offre valable du 25/02/09 au 11/03/09. 23? offerts dès 46? d’achats dans les secteurs FEMME LINGERIE BEAUTE ENFANT HOMME SPORT LINGE DE MAISON de la collection La Redoute Printemps Eté 2009, y compris sur les pages et prix verts, sauf prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, prix mini et prix rouges. Non cumulable avec une autre offre. Chèque-réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin, en Rendez-Vous Shopping, sur Minitel et sur Redoutel.
Има специална тема за кодовете - там всичко ще ти се изясни...

# 556
  • Мнения: 0
Да питам - зеления куфар на колела, който дават подарък тежък ли е?
Пуснах го с 4 летни детски неща и едни дънки. Дали има шанс да го пратят по поща или ще минава през митниците и ще се забави. Поръчах ги на 21.02, но май се надявам напразно и ще почакам.  newsm78

тази сутрин го вземах с едни маратонки и пише 1,7500...от поща не е много тежък, но незнам и маратончиците колко са тежки не са да ти кажа сигурно е 1кг куфара Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 14:11 от mirella_m3

# 557
  • Мнения: 537
Получава ли се още автоматичен отговор като им пратиш запитване по имейла? Писах им, но не получих такъв отговор, както и друг.

# 558
  • Мнения: 590
Момичета, моля помогнете: Мога ли да ползвам сума от ваучер на 2 пъти - харесала съм някои работи, които са за сума, по-малка от тази на ваучера. Ако ползвам сега част от сумата, остатъка ще мога ли да ползвам при следваща поръчка?

На 6-ти платих поръчка с ваучер , оказа се, че 1.11 цента са ми останали от него.Днес получих по мейла нов ваучер за тази никаква сума  Crazy, бях ги отписала .

# 559
  • Мнения: 97
Получих малка пратка от 21.01 за поща, тръгнала е на 9.02.
Никога, ама никога до сега не съм чакала толкова за пакет по пощата.  ooooh!

# 560
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Момичета, моля помогнете: Мога ли да ползвам сума от ваучер на 2 пъти - харесала съм някои работи, които са за сума, по-малка от тази на ваучера. Ако ползвам сега част от сумата, остатъка ще мога ли да ползвам при следваща поръчка?

На 6-ти платих поръчка с ваучер , оказа се, че 1.11 цента са ми останали от него.Днес получих по мейла нов ваучер за тази никаква сума  Crazy, бях ги отписала .
О, на мен ми пратиха за 0.04Е,  Shocked още не сьм ги използвала.  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 522
Момичета, моля помогнете: Мога ли да ползвам сума от ваучер на 2 пъти - харесала съм някои работи, които са за сума, по-малка от тази на ваучера. Ако ползвам сега част от сумата, остатъка ще мога ли да ползвам при следваща поръчка?

На 6-ти платих поръчка с ваучер , оказа се, че 1.11 цента са ми останали от него.Днес получих по мейла нов ваучер за тази никаква сума  Crazy, бях ги отписала .
О, на мен ми пратиха за 0.04Е,  Shocked още не сьм ги използвала.  Mr. Green

И какво чакаш да ти се чуди човек. Как ще си напълниш кошницата с 0,04Е  newsm78

# 562
  • Мнения: 590
Момичета, моля помогнете: Мога ли да ползвам сума от ваучер на 2 пъти - харесала съм някои работи, които са за сума, по-малка от тази на ваучера. Ако ползвам сега част от сумата, остатъка ще мога ли да ползвам при следваща поръчка?

На 6-ти платих поръчка с ваучер , оказа се, че 1.11 цента са ми останали от него.Днес получих по мейла нов ваучер за тази никаква сума  Crazy, бях ги отписала .
О, на мен ми пратиха за 0.04Е,  Shocked още не сьм ги използвала.  Mr. Green

Ще чакаме центовите намалиния и ще си напазаруваме  Mr. Green

# 563
  • софия
  • Мнения: 25 400
samimami, Манел  Hug

# 564
  • София
  • Мнения: 3 787
Да питам - зеления куфар на колела, който дават подарък тежък ли е?
Пуснах го с 4 летни детски неща и едни дънки. Дали има шанс да го пратят по поща или ще минава през митниците и ще се забави. Поръчах ги на 21.02, но май се надявам напразно и ще почакам.  newsm78
1,300 кг.тежи куфара.Някой го беше теглил още януари,когато идваха първите куфари.
Аз имах 2 детски пуловера,2 тънки летни поли,една дамска жилетка и лот детски панталони.Това,плюс куфара,тежеше 5 кг.
Самия куфар при мен беше опакован много-с картони,хартии,какво ли не.Това е натежало повече Crossing Arms

# 565
  • Мнения: 1 666
Имам си пакети, имам си пакети!

Дойдоха подаръците одеала за двете поръчки, които имах с този код. И още едната завивка. Остана ми само една да чакам.
Другите неща - тези боксери стават за мъж, който носи размер L, малко ме притеснява, че нямат ластик в кръста (само това еластичното парче, където обикновено се пъха ластика), ама за тия пари....
- тази пола в екрю - на никой ли досега не му е направило впечатление, че е уголемена (или аз не съм обърнала внимание newsm78)?
- тези гуменки в черно, 27-ми номер - супер са, само дето съм надценила детето, ако някой има 26-ти номер и са малки на детето му, може да ги разменим.... ако не ще си чакат времето.

За първи път имам код с подарък за рд.... пък после недей купува ако искаш! Така ме сърбят ръцете! За добро или за зло обаче картите са празни!

# 566
  • Мнения: 0
Да питам - зеления куфар на колела, който дават подарък тежък ли е?
Пуснах го с 4 летни детски неща и едни дънки. Дали има шанс да го пратят по поща или ще минава през митниците и ще се забави. Поръчах ги на 21.02, но май се надявам напразно и ще почакам.  newsm78
1,300 кг.тежи куфара.Някой го беше теглил още януари,когато идваха първите куфари.
Аз имах 2 детски пуловера,2 тънки летни поли,една дамска жилетка и лот детски панталони.Това,плюс куфара,тежеше 5 кг.
Самия куфар при мен беше опакован много-с картони,хартии,какво ли не.Това е натежало повече Crossing Arms

хаха при мен беше просто в найлон... е може би колеите ги докарват повече от пликовете за поща  Mr. Green

# 567
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!

# 568
  • Мнения: 0
Момичета може ли някой да ми даде линк към примерен мейл за запитване за поръчката, писна ми да чакам от 26.01. искам да им пиша, пък дано ми отговорят............... newsm78 Twisted Evil

# 569
  • София
  • Мнения: 940
Момичета може ли някой да ми даде линк към примерен мейл за запитване за поръчката, писна ми да чакам от 26.01. искам да им пиша, пък дано ми отговорят............... newsm78 Twisted Evil

Заповядай:
http://geocities.com/ina_bg/pisma

Аз имам от 22.01, но мисля че е рано още да им пиша. Ще почакам и тази и другата седмица ,ако не дойде ще ги притеснявам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт