LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 911
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4
От две поръчки имам по един отказан артикул на 12.02. Няколко дни след като ги видях в Mes remboursements ми се появи реда с +5% за единия артикул, но все още нямам такъв ред с +5% за другия артикул. Не съм получила ваучера нито на мейла, нито в пощенската си кутия.
Приятелка на която по-късно и бе отказан артикул днес си е получила ваучера на домашния си адрес.
Необходимо ли е да им пиша или рано или късно ще ги получа.



Ще се появи и за втория артикул. След като се появи ако искаш можеш да им пишеш да ти изпратят номера на мейла.
На мен ми се появи първи ред с отказан артикул на 25.02, а втория ред на 03.03. Ваучера получих по пощата едва днес 10.03.

# 676
  • Мнения: 899
Цитат
А това за откъснатата долна част - и аз го забелязвам в последните поне 10 колета.. Митничарките ли си ги прибират  newsm78
На мен ми беше откъсната частта на която е адреса и беше прикрепена към формуляра за попълване. Другата част от фактурата си беше пъхната в пликчето на кашона.

# 677
# 678
  • Мнения: 33
Добре - някой от СФ днес получил ли е известие или да си е получил поръчка? Или като не работи гишето за инфо не работи и нищо друго???

Доникка, и аз получих днес известие за митница. Поръчката ми е от 22.01. Утре ще отида, за да си взема колета. Успех на теб и по-бързо да носят заветното листче от пощата!

# 679
# 680
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета. Днес получих заветните колети от 19 януари и от 4 февруари/ тръгнали на 10 и 11 февруари/. За Враца става въпрос. По-късно ще дам реални снимки. В колетното казаха, че имат 40 кашона. Mr. Green

Ех и аз чакам поръчка от 4 февруари, и всеки ден с нетърпение проверявам пощата, ама няма...........

# 681
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419

да попитам за екипчето на найк     http://www.greta4wpetrova.snimka.bg/album.php?album_id=228206&pid=10995589
памучно ли е ? и да помоля за размери и линк

# 682
  • Мнения: 45
евето
стелката е 24 см

# 683
  • Мнения: 33
Само да споделя, че това много ми хареса - хубав цвят(канела) и приятна материя http://www.laredoute.fr/vente-pull-femme-col-roule-la-redoute-cr … amp;numberpage=11

Setakap, ще те помоля, ако ти е възможно да пуснеш реална снимка на полото. И какъв размер поръча, за да ми кажеш като мерки как е?
Благодаря ти предварително!

# 684
  • Мнения: 45

да попитам за екипчето на найк     http://www.greta4wpetrova.snimka.bg/album.php?album_id=228206&pid=10995589
памучно ли е ? и да помоля за размери и линк
аз лично вече не го намирам
и аз днес го получих маретията е страхотна
нашия номер е 174
ако искаш размери кажи и ще ти дам

# 685
  • Мнения: 201
И аз си получих поръчката от 17.01, не им бях писала.
При мен също липсваше долната част на фактурата, освен това го няма и подаръка, въпреки, че е отбелязан. Дали е възможно да го пратят отделно, става въпрос за куфара  newsm78

# 686
  • Мнения: 389
Не съм сигурна дали имам достатъ4но пари в картата, ми се иска да направа поръ4ка.Дали 6те ми я откажат,ако нямам достатъ4но пари  newsm78
Shocked Не мога да повярвам  Laughing
То дали ще прескоча 1-2 или 10 теми.. май нещата никак не се променят  Mr. Green
Айдеееее,то пък не е 4овек да попита ,по-добре да питам,за да съм 100% сигурна.Малко толеранс  Crossing Arms

# 687
  • Мнения: 46
Днес и аз взех колет от 26.01, но вътре си беше куфара.Едва ли ще ти го пратят отделно.

# 688
  • Мнения: 8 242
Не съм сигурна дали имам достатъ4но пари в картата, ми се иска да направа поръ4ка.Дали 6те ми я откажат,ако нямам достатъ4но пари  newsm78
Shocked Не мога да повярвам  Laughing
То дали ще прескоча 1-2 или 10 теми.. май нещата никак не се променят  Mr. Green
Айдеееее,то пък не е 4овек да попита ,по-добре да питам,за да съм 100% сигурна.Малко толеранс  Crossing Arms
Ти от доста време вършееш тука из темите Simple Smile Би трябвало да си наясно Simple Smile

# 689
  • Мнения: 110
Не съм сигурна дали имам достатъ4но пари в картата, ми се иска да направа поръ4ка.Дали 6те ми я откажат,ако нямам достатъ4но пари  newsm78
Shocked Не мога да повярвам  Laughing
То дали ще прескоча 1-2 или 10 теми.. май нещата никак не се променят  Mr. Green
Айдеееее,то пък не е 4овек да попита ,по-добре да питам,за да съм 100% сигурна.Малко толеранс  Crossing Arms
Ти от доста време вършееш тука из темите Simple Smile Би трябвало да си наясно Simple Smile

Ееее, Духи, липсваше ни.....

Я да ви питам за олекотените завивки. Мисля да си поръчвам 2 броя но се чудя от кои  newsm78 Значи ние сега ползваме български дет им викат с двойна вата. Тез на кои от Онез са =
И още нещо дето го гложди съпружието - къде са MADE IN, че е алергичен към китайско...

Общи условия

Активация на акаунт