LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 923
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 2 164
Благодаря за изчерпателния отговор,   bouquet

# 1 036
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Духи, благодаря   bouquet Дано му се хареса и другия цвят на мъж ми Laughing
Манел, откакто сме ги получили дънките, моят мъж носи само тях, това значи два пъти седмично минават през центрофуга и сушилня. Е, аз пера цветно също само на 40 градуса, но не са мръднали изобщо - нито като цвят, нито като размер /че някои неща след сушилнята стават като за сина ми Mr. Green/

# 1 037
  • Мнения: 8 242
Духи, благодаря   bouquet Дано му се хареса и другия цвят на мъж ми Laughing
Манел, откакто сме ги получили дънките, моят мъж носи само тях, това значи два пъти седмично минават през центрофуга и сушилня. Е, аз пера цветно също само на 40 градуса, но не са мръднали изобщо - нито като цвят, нито като размер /че някои неща след сушилнята стават като за сина ми Mr. Green/
Миналата година един познат (точно в Бургас - голям пазар за тия дънки  Joy) - си взе такива дънки от намаленията - тогава бяха на 5Е .. Не ги смъкна! Просто само това нон стоп носеше  Joy .. Тази година познай - поръча си по 2 чифта от цвят  Joy Съвсем сериозно! 50 номер  Mr. Green

# 1 038
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Алекс   bouquet

# 1 039
  • Мнения: 1 986
Духи-пухи, никога ли не спиш?

# 1 040
  • Мнения: X
ВечеПетя, белите сандали дали ще са подходящ избор за широк крак? Ако смяташ, че да, пусни ми моля размери на твоите- 39, вкл и ширина  Praynig

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 23:28 от Анонимен

# 1 041
Здравейте момичета! Имам един въпрос към вас. За първи път пуснах поръчка на 24.02 и не получих никакъв имей, а в статуса е това съобщение   En un coup d'oeil, vous savez où en sont les articles de vos commandes en cours.
Vous attendez la livraison d'un article différé ?
Vous serez prévenu(e) par e-mail au moment de l'envoi de votre colis.
BESOIN D'AIDE ?

 L'une de vos commandes n'apparaît pas ci-dessous ?
 En connaître les raisons
Nous avons bien reçu votre commande du 24/02/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous. EN COURS DE PREPARATION  :
Да чакам ли колет? Благодаря предварително

# 1 042
  • Мнения: 8 242
Духи-пухи, никога ли не спиш?
Що, преча ли ?
Чакам 2 перални още и ще спя Simple Smile

# 1 043
  • Мнения: 3 214
Magnetic, то и аз заради пустия код ровя  Mr. Green Дългата, според мен, е по-официална, пък и като измерих 125 см. - аха до кокалчетата ми е (от бюстието надолу смятам, че е даден размера) Laughing

Cvetelinka, моят крак е средна хубост - не е точно тесен, но не е и широк  Crazy Утре ще ти дам точни мерки  Hug

# 1 044
Здравейте момичета! Имам един въпрос към вас. За първи път пуснах поръчка на 24.02 и не получих никакъв имей, а в статуса е това съобщение   En un coup d'oeil, vous savez où en sont les articles de vos commandes en cours.
Vous attendez la livraison d'un article différé ?
Vous serez prévenu(e) par e-mail au moment de l'envoi de votre colis.
BESOIN D'AIDE ?

 L'une de vos commandes n'apparaît pas ci-dessous ?
 En connaître les raisons
Nous avons bien reçu votre commande du 24/02/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous. EN COURS DE PREPARATION  :
Да чакам ли колет? Благодаря предварително
Забравих да пиша, че имам фактура във статуса

# 1 045
  • Sofia
  • Мнения: 51
момичета  пак питам:за крак 29,5 см, кой размер маратонки -по френската 46 newsm78 Някоя не е ли поръчвала за такъв крак Embarassed
duhi-puhi добре, че се завърна, темата беше скучна    bouquet

# 1 046
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Magnetic, то и аз заради пустия код ровя  Mr. Green Дългата, според мен, е по-официална, пък и като измерих 125 см. - аха до кокалчетата ми е (от бюстието надолу смятам, че е даден размера) Laughing

Cvetelinka, моят крак е средна хубост - не е точно тесен, но не е и широк  Crazy Утре ще ти дам точни мерки  Hug

Аз дългата си поръчах  Laughing
Поне може да се отреже  Whistling
На късата нещо дължината не ми допадна

# 1 047
  • Мнения: 1 986
Духи-пухи, никога ли не спиш?
Що, преча ли ?
Чакам 2 перални още и ще спя Simple Smile
Как можа да си помислиш, че ще кажа такова нещо! Просто си винаги толкова акуратна и днонощно в услуга.  bouquet Аз не мога да съм постоянно толкова мила.

# 1 048
  • Мнения: 5 790
Здравейте момичета! Имам един въпрос към вас. За първи път пуснах поръчка на 24.02 и не получих никакъв имей, а в статуса е това съобщение   En un coup d'oeil, vous savez où en sont les articles de vos commandes en cours.
Vous attendez la livraison d'un article différé ?
Vous serez prévenu(e) par e-mail au moment de l'envoi de votre colis.
BESOIN D'AIDE ?

 L'une de vos commandes n'apparaît pas ci-dessous ?
 En connaître les raisons
Nous avons bien reçu votre commande du 24/02/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous. EN COURS DE PREPARATION  :
Да чакам ли колет? Благодаря предварително
Забравих да пиша, че имам фактура във статуса

Всичко е наред. Спи спокойно (ако можеш, де), докато си чакаш колета.

# 1 049
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
О, Духи, то станахме като униформени вече с тоя Ларедут Joy /Аз пък къде съм бляла тогава, щях да си спестя доста пари и нерви заради всички дънки, които му купувах оттук междувременно Mr. Green/ Вече, като се поогледам в парка, всички майки и бебета са с Редутски одежди. Преди две години си беше интересно да си поръчваш дрехи от сайта, сега вече е масова истерия ooooh!  Да не говорим, че и аз почти винаги поръчвам за баща ми същите неща, които съм поръчала за мъжа ми и като излезем заедно не спирам да се хиля, че са като близнаци /понеже са и почти набори Mr. Green/
И за да не е съвсем спам постът ми, да споделя, че чаршафът на зелените точки 160/200 пасна идеално на матрака ми с размер 164/190, не мирише гадно, но е твърд платът доста и се надявам след прането да поомекне.
И още нещо - дебна тези сандали известно време, днес ми ги даде налични и с кода за тренча успях да ги поръчам за 15 евро
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-redoute-creation.aspx?pro … &numberpage=1
Моля, ако някой си ги е поръчал и получил /понеже гледам, че се получават доста поръчки от новата колекция/, да сподели мнение по възможност с реална снимка Hug

Общи условия

Активация на акаунт