LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 931
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 8 242
Духи-пухи, никога ли не спиш?
Що, преча ли ?
Чакам 2 перални още и ще спя Simple Smile
Как можа да си помислиш, че ще кажа такова нещо! Просто си винаги толкова акуратна и днонощно в услуга.  bouquet Аз не мога да съм постоянно толкова мила.
Кой е мил  Thinking  Mr. Green

# 1 051
# 1 052
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Добре, че са тук Ла Редутските ГУРУ Духи и ГУРУ Алекс1  Hug
 Wink

# 1 053
  • Мнения: 8 242
Добре, че са тук Ла Редутските ГУРУ Духи и ГУРУ Алекс1  Hug
 Wink
Бъзикайте се вие! О, неразумни  Mr. Green  Joy

Ох.. тия ми омръзнаха днеска  Crossing Arms Имам 4 неща в кошницата (от почти пълна), които постоянно - ту ги има, ту ги няма (огражда).. и само си играя на гоненица кога ще са налични всичките заедно, че да си пусна поръчката.. Е може ли такова нещо! Аман вече от тяхните преустройства на сайта, разместванки и не знам какви преномерирания и преценувания (даже не знам как се казва таз постоянн смяна на цените  Thinking) .. Crossing Arms

# 1 054
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Цитат на: Unicorn link=topic=378287.msg10477891#msg10477891 date=12368[color=red
!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!![/color]9]
Добре, че са тук Ла Редутските ГУРУ Духи и ГУРУ Алекс1  Hug
 Wink
Бъзикайте се вие! О, неразумни  Mr. Green  Joy

Ох.. тия ми омръзнаха днеска  Crossing Arms Имам 4 неща в кошницата (от почти пълна), които постоянно - ту ги има, ту ги няма (огражда).. и само си играя на гоненица кога ще са налични всичките заедно, че да си пусна поръчката.. Е може ли такова нещо! Аман вече от тяхните преустройства на сайта, разместванки и не знам какви преномерирания и преценувания (даже не знам как се казва таз постоянн смяна на цените  Thinking) .. Crossing Arms
Легни, поспи и утре ще му мине на Ла Редут Wink (дано)
Аз пък съм напълнила кошницата, но чакам да пусна поръчка, чак след като си получа другите, защото съвсем загубих надежда и съм се заинатила.
КОЛКО време кърмиш?????? #Crazy БРАВО

# 1 055
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тоя сайт верно се побърка ooooh! Онази вечер си изтрих всички 13 артикула от кошницата и пуснах поръчка с два от тях само. Потвърдена, фактурирана, парите бяха блокирани на другия ден още сутринта. Вчера по обяд изведнъж същите 13 артикула се появиха отново в кошницата. Тази сутрин ги изтрих отново и пуснах поръчка само с един артикул. Също беше потвърдена и фактурирана, кошницата празна. Преди няколко часа влизам да пусна поръчка и същите 13 артикула отново ми се мъдрят в кошницата Joy

# 1 056
  • София
  • Мнения: 2 296
тези дънки на какъв размер отговарят,като панталон,нали?Знам,че номерацията на дънките е до 52,горе-долу,иначе мисля,че ще са огромни.Ако е за панталон,54 мисля,че ще му стане на моят мъж-Талия-120-122,ханш-118.
Духи,на теб разчитам  Praynig  bouquet   И добре завърнала се,липсваше в темата. Hug

# 1 057
  • Мнения: 8 242
тези дънки на какъв размер отговарят,като панталон,нали?Знам,че номерацията на дънките е до 52,горе-долу,иначе мисля,че ще са огромни.Ако е за панталон,54 мисля,че ще му стане на моят мъж-Талия-120-122,ханш-118.
Духи,на теб разчитам  Praynig  bouquet   И добре завърнала се,липсваше в темата. Hug
Ами да не те разочаровам, ама Simple Smile Може и да не му станат Simple Smile
Иначе дънки има Таласъмски и до 70 р-р Simple Smile .. Ама мисля, че е за 54.. Ако носи панталон 54 .. дънките също..
Мойто мъж с подобни р-ри .. Пробва едни наскоро 50 - нямаше никакъв шанс - т.е. не му бяха с 1 номер по-малки.. А доста по-малки Simple Smile
Иначе и той носи 54 панталони.. + има едни дънки Таласъмски 54, които са му леко големки, но Таласъмските са си уголемени малко Simple Smile ..
Затовааа.. ако ти се рискува и ще го заслабваш - пробвай.. НО..

Ужас.. не чета и пиша Simple Smile
Та.. Отговорът за тези дънки е ДА Simple Smile Ще му станат Simple Smile))))))

.. еми така е посреднощите Simple Smile През цялото време мисля за 52 номер  Mr. Green

# 1 058
  • София
  • Мнения: 2 296
Много ти благодаря за скоростния отговор,има само 54№ от тях,а той ги хареса,ще ги поръчам,че и цената е изгодна.
А аз нарочно към теб се обърнах,защото знам,че твоят мъж е  с подобни мерки.  bouquet  Hug

# 1 059
  • Мнения: 124
Имам странно питане....
Преди малко пуснах поредната поръчка, но системата ме касира със 3.60 евро такса обработка за поръчка от 51 евро Shocked Shocked Shocked
Разгледах си чинно 10 поръчки назад и определено имам голяма разлика - само няколко дни преди това за поръчка от 56 евро са ме касирали само 2.57 Евро. За неполучената ми все още поръчка от 15.01  Twisted Evil на стойност 72.26 евро, съм платила 3.44 такса обработка....
Мамка им франсета, пак нещо са намислили, или аз съм "късметлийката" от днес #Cussing out

Случайно някой друг да са преджобили като мен?

# 1 060
  • Мнения: 8 242
Много ти благодаря за скоростния отговор,има само 54№ от тях,а той ги хареса,ще ги поръчам,че и цената е изгодна.
А аз нарочно към теб се обърнах,защото знам,че твоят мъж е  с подобни мерки.  bouquet  Hug
Hug
Ама .. като гледам как са еластични.. Не знам колко ще е сполучлив модела  Rolling Eyes Иначе и аз му бих пуснала на моя.. Ама като го знам да не каже, че са като "клинче"  hahaha

Отивам да простирам и лягам Simple Smile
Утре ако слушате пак ще съм "бяла и добра"  Joy
 hit

# 1 061
  • Мнения: 8 242
Имам странно питане....
Преди малко пуснах поредната поръчка, но системата ме касира със 3.60 евро такса обработка за поръчка от 51 евро Shocked Shocked Shocked
Разгледах си чинно 10 поръчки назад и определено имам голяма разлика - само няколко дни преди това за поръчка от 56 евро са ме касирали само 2.57 Евро. За неполучената ми все още поръчка от 15.01  Twisted Evil на стойност 72.26 евро, съм платила 3.44 такса обработка....
Мамка им франсета, пак нещо са намислили, или аз съм "късметлийката" от днес #Cussing out

Случайно някой друг да са преджобили като мен?
Ох.. последно наистина! И изчезвам  Mr. Green

От 17.02 таксата обработка вече е не 5%, а 7%.
Честито за неразбралите Simple Smile И лека нощ  Hug

# 1 062
  • Мнения: X
Здравейте, аз сега пуснах поръчка с някакъв код с подарък бежов тренч, който ми бяха пратили на мейла, и за мое учудване, освен подаръка, ми намалиха поръчката с 50% и имам и безплатна доставка.  Mr. Green
Споделям го, защото до сега не съм ползвала и трите неща наведнъж, а може би е нормално, не знам.  Blush

# 1 063
  • Мнения: 16
Предварително се извинявам за това, че ще постна мейла си от Ла редут, който получих в отговор на своето запотване за липсващата ми поръчка от 17.01. Вече 4 ден нямам друг отговор от тях, а с преводача не намирам логика.
Vous êtes sans nouvelles de votre commande.

Je vous présente toutes mes excuses pour cette attente.

Vous ne devriez pas tarder à la recevoir.

En effet, le délai moyen d'une livraison "prioritaire" est de 5 semaines.
Afin que vos prochaines commandes vous parviennent plus rapidement, je vous invite à demander la livraison en colissimo.
Le délai est de 1 à 2 semaines moyennant 1% de plus que le tarif prioritaire.

A savoir : si votre colis est toujours signalé "en préparation" dans votre suivi de commande, je vous remercie de ne pas tenir compte.
Да чакам ли още обяснителен мейл? Извинявайте още веднъж!!!   bouquet

Здравей,
По това което аз разбирам, новините не са добри.
"Казват ти, че нямат информация за твоята поръчка. Че не би трябвало да се бави повече и че е трябвало да си я получиш. Средното време на доставката "приоритет" е 5 седмици.
Така, че за да достигат вашите бъдещи поръчки по-скоро, аз ви предлагат да поискате доставка colissimo.
Крайният срок е от 1 до 2 седмици с пратката с приоритет е с 1% повече от цената.
Съвет: Ако вашият пакет е все още съобщава "се подготвя" в проследяването, игнорирайте казаното по-горе."

Ако съм сгрешила с превода, моля да ме поправите.


Имаш грешка в превода само за първото изречение - което казва, че получателката няма новини за своя колет, а не от Ла Редут, следва извинение за чакането и я успокояват, съответно, че не бива да се тревожи и т.н.   Flutter

# 1 064
  • Мнения: 5 790
Здравейте, аз сега пуснах поръчка с някакъв код с подарък бежов тренч, който ми бяха пратили на мейла, и за мое учудване, освен подаръка, ми намалиха поръчката с 50% и имам и безплатна доставка.  Mr. Green
Споделям го, защото до сега не съм ползвала и трите неща наведнъж, а може би е нормално, не знам.  Blush

Ми такъв е този код. Рядко се случва да изпратят такъв.

Общи условия

Активация на акаунт