Мила моя мамо, колко те обичам само!

  • 20 726
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 39 674
Алекс не е вдигал темп. Бяхме почнали да гледаме "Метеор". Изгледахме 1вата част и реших да събудим Алекс да хапне. Звъннах на мама да я успокоя, че дребния е добре. Тя вика "стига си си харчила парите. Обади ми се на скайпа". Та се гледа с внуците на камерата. Алекс успя даже и да попее. Бъзикам мама, че Алекс казва "баба" от време на време Simple Smile
Аз ще видя кога ще лягам. Спах 5 часа, както ми се спеше, вече не ми се спи Simple Smile

# 286
  • Мнения: 923
Ан Мари надявам се Алекс да е по - добре и да не е нищо сериозно. Hug Praynig Hug

# 287
  • София
  • Мнения: 39 674
Добре е. Малко са закъснели със закуската тази сутрин. Но ще навакса. Няма темп.

Аз вече съм брюнетка Simple Smile Алекс снощи сънен... гледа ме малко странно. После като го гушнах ми опипа цялата коса Simple Smile

# 288
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ан - МАри честито, пусни някоя снимка,  Hug
И аз вчера си купих боя, но ще се боядисам следващата неделя!
МИдичке, как сте, никаква те няма два дни? newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 39 674
Кат се понаглася малко ще се снимаме с дребен Simple Smile Фризорката този път нещо не ме подстрига както трябва. Кат ритана кошница съм.

# 290
  • Мнения: 3 621
Добър ден и честита пролет на всички, дано да е хубава и слънчева /а днес в Бургас не е никак пролетно/

Добре е. Малко са закъснели със закуската тази сутрин. Но ще навакса. Няма темп.
Аз вече съм брюнетка Simple Smile Алекс снощи сънен... гледа ме малко странно. После като го гушнах ми опипа цялата коса Simple Smile

 :35: Joy Joy АнМари малко си стреснала детето, сигурно първоначално се е питал, а къде е мама, та после е искал да се увери че си ти

# 291
  • София,
  • Мнения: 4 267
НОВА ТЕМА

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:40 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт