Как се справяте със самотата

  • 12 353
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЕЛИЗАБЕТ, трогна ме поста ти...
но повярвай и без да минеш в огъна понякога се отчайваме от хората около нас...не сме безчувствени....със сигурност за да напишеш написаното не ти липсват чувства

# 61
  • Мнения: 101
    Някак си претръпваш , с времето разбира се , макар при мен да не е минало кой знае колко, 5 месеца.
  Понякога ми идва да си сложа табелка на врата" Свободна съм", но това в кръга на майтапа. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 660
Трудно. Вечер всички се разхождат навън със семействата си. Има ги във всякакви вариации - прегърнати, весели, скарани... но заедно. А аз като самотна кукувица бутам количката. И имам чувството, че на челото ми е изписано "самотна майка". Нещо като антипод на желана жена.

# 63
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Трудно. Вечер всички се разхождат навън със семействата си. Има ги във всякакви вариации - прегърнати, весели, скарани... но заедно. А аз като самотна кукувица бутам количката. И имам чувството, че на челото ми е изписано "самотна майка". Нещо като антипод на желана жена.
въпрос на вътрешно усещане
аз съм 6 дни в седмицата като теб
май дори имам бегли визуални познати дето не са сигурни дали имам мъж
ама не ми дреме...даже се забавлявам ако усетя, че някой си мисли нещо....
ти не си нежелана...ти си мисли като тази дето си избрана да минеш по трудния път...но в края му ще бъдеш щаслива
мисли за себе си като избиращата....нещо дето някой като мен с постоянен партньор може и да иска...но не може да прави...
потърси хубавото в лошото!

# 64
  • Мнения: 42
не се чувствам самотна, нито нежелана...за мен самата, аз си имам всичко. но да определено ми се струва, че съм с етикет "самотна майка" и сякаш всички знаят, все едно нещо не ми е наред.  newsm78

# 65
  • Мнения: 2 444
но повярвай и без да минеш в огъна понякога се отчайваме от хората около нас...не сме безчувствени....със сигурност за да напишеш написаното не ти липсват чувства
Не, само не умея да изживявам пълноценно щастливите моменти, затова се квалифицирам като безчувствена. По правилно е даже да се нарека страхливка.
Реших, че ако искам нещо, просто трябва да направя всичко, за да го получа. Сама. Мене Господ(или силата, или каквото е) със сигурност не ме глези.

# 66
  • Мнения: 85
Мили момичета, явно всички тук сме избрани да минем по трудния път  Cry, но дано си заслужава.... поне може да се надяваме  Praynig . Прегръщам ви всички и дано да се похвалим един ден и с обрат в живота си  Hug Hug Hug  bouquet

# 67
  • Мнения: 239
Трудно. Вечер всички се разхождат навън със семействата си. Има ги във всякакви вариации - прегърнати, весели, скарани... но заедно. А аз като самотна кукувица бутам количката. И имам чувството, че на челото ми е изписано "самотна майка". Нещо като антипод на желана жена.
Само да вметна,че аз имам доста познати,които макар и "щастливо" женени се разхождат / си разхождат децата сами. Имам една позната,чиито мъж най-вече седи пред тв и нито веднъж не е извел децата и не я е придружил в разходките в продължение на 10 години или поне случаите се броят на пръсти,ако има такива. Казва,че вкъщи също не помага. Може да си женена и пак да си самотна, хич да не ти пука. Важно е ти да си знаеш,че си готина, какво от това че още никой не те е открил - и това ще стане - мъжете често са като къртици или коне с капаци и чакат ние да ги откриваме. Пък и с като те гледат с количка всеки би си помислил,че си обвързана.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 14:49 от White Magic

Общи условия

Активация на акаунт