Отговори
# 255
  • Мнения: 4 496
Ааа, имам и лоши дни. Само чета тогава. Crossing Arms Joy Joy

# 256
  • Мнения: 1
Няма проблем за цвета.

Та... според мен в една календарна година, в която се снимат 250 епизода, се развива действието за 2 години. Така си го обяснявам аз. Защото Брук роди Рик май през 1991 или 1992 и 1999 Рик вече беше върху Амбър в леглото. Laughing

# 257
  • Мнения: 400
250 епизода от наще по 40 мин или от техните по 20 Whistling

# 258
  • Мнения: 4 496
Няма проблем за цвета.



Ей това е  приказка!  smile3501

# 259
  • Мнения: 1
250 епизода от наще по 40 мин или от техните по 20 Whistling
Техни. Казвам, че в техните 250 епизода (по 20 мин.) за година развиват действие за 2 години.
Тейлър май я нямаше 3 години, значи 6 години в самото действие (може би де), аз го намирам за логично.

# 260
  • Мнения: 400
Не е баш така,щото Хоуп беше родена,когато за щастие гръмнаха Устището #2gunfire Laughing,а сега като я гледам,май е на 3-4 години Laughing
Сега гледах и аз моментите,в които Рич се опитва да убие Рик Laughing LaughingСлед всички възможни кръстоски,измислиха да почнат да се убивят.Дано да има убити,че да е по-интересно Laughing #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 01:30 от Bruk_the_best

# 261
  • Мнения: 1
Не гледай, че Хоуп е на 3-4. След месец ще е тийнейджърка. Laughing

# 262
  • Мнения: 400
 А Брук на колко години се води,че е Laughing

# 263
  • България
  • Мнения: 757
"Малко след това Брук отива да види Тейлър. Радва се, че е добре, но Тейлър усеща, че нещо я тревожи/Брук/. Брук казва, че няма нищо, но Тейлър усеща "вината на оцелелия". Брук казва, че не е трябвало да влиза в стаята и да изпуска бутилката..Тейлър казва на Брук да не мисли за това и да вини този, когото трябва- Шийла. Брук нямала причина да се чувства виновна"

В общи линии с моя английски- толкова. Laughing
Колко удобно-ама аз,ама то.....,ама май не трябваше да изпускам шишенцето.....ама нищо,умри си сега на спокойствие пък аз ще се повъртя покрай леглото ти пък белким нещата около близкостоящата ти смърт отшумятпо-скоро,че работа ме чака!Това си го спомням,ама за сега говоря,мили момичета,за сега!Някак е много удобно на русата да премълчава нещо толкова важно,ама нали си е по-късопаметна,та й е простено на жената!♥ мис арк ♥  винаги в услуга си-неоспорим факт! newsm10

# 264
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 727
velislava_f  какво точно премълчава сега Брук, нещо не ти разбирам поста.

# 265
  • Мнения: 4 496
"Малко след това Брук отива да види Тейлър. Радва се, че е добре, но Тейлър усеща, че нещо я тревожи/Брук/. Брук казва, че няма нищо, но Тейлър усеща "вината на оцелелия". Брук казва, че не е трябвало да влиза в стаята и да изпуска бутилката..Тейлър казва на Брук да не мисли за това и да вини този, когото трябва- Шийла. Брук нямала причина да се чувства виновна"

В общи линии с моя английски- толкова. Laughing
Колко удобно-ама аз,ама то.....,ама май не трябваше да изпускам шишенцето.....

Моят превод е неточен. Брук не казва "Не трябваше да изпускам шишето" а "Ако не бях влязла, ако не бях изпуснала шишето..." Преводът на Лана е по-точен от моя. Не се подвеждай от фраза, сгрешена от мен с неточния ми английски.

# 266
  • България
  • Мнения: 757
velislava_f  какво точно премълчава сега Брук, нещо не ти разбирам поста.
А,нищо особено!К`во да премълчава!Аз просто ще потърся серийката да я погледаме заедно. newsm78 Но сега си имам друга работа...

# 267
  • България
  • Мнения: 757
http://vbox7.com/play:afcccfb3 Ух,то пък бързо стана!Айде за сега чао!

# 268
  • Мнения: 1
Всъщност тази отбранителна позиция, която зае Ник пред Тейлър значи само едно - той е впечатлен от нея, но не иска да го признае заради Брук. Пък и тя му разказа играта още на първата им среща.
Ама днес Тейлър какви очи извадиии... пуууу като ги показаха отблизо онемях. Laughing

# 269
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Според мен заемането на отбранителна позиция не означава, че е впечатлен от нея самата, а че донякъде е познала това, което се таи в душичката му..
..аз не съм психолог, но мога да ги кажа същите, че и повече имайки в предвид Ник каква отворена книга е..  Laughing ..някак си не съм вчепетлена от "постиженията" и  Grinning

На мен неприятно вчепетлине ми направи днес на два пъти Ник как избяга от разговора за чувствата му към Бриджет.. Като например към Брук " ти обичаш ридж, аз ще се женя за Бриджит"..като по-логично е дакаже "Ти обичаш Ридж, аз - Бридижит"..и малко съм разочарована.. вчера така добре започна разговора с Тейлър, а днес се изнесе като мушмурок "сразен" от "невероятната" психоложка.. Rolling Eyes

velislava_f аз изгледах серията. 10х, защото тези серии не съм ги гледала. По-скоро трябваше да постнеш серията, в която казва думите, които мис арк и лана преведоха.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт