Житен режим-3

  • 87 184
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро утро!

И аз съм на линия днес, след вчерашното лунуване имам - 1 кг.Снощи сварих житото за два дни, ще го държа в хладилника.Имам въпроси /надявам се,че не е много нахално, но нямам време много да се ровя/.
Житото с меда ли се обърква и до три ябълки са позволени на ден,нали?
А и още нещо, споделете колко кг и за колко време свалихте, че аз засега мисля поне 5 дни да изкарам, незнам дали ще мога да издържа повече  newsm78

Хубав  и режимен ден на всички  Hug Hug Hug
Сладурка....Аз забърквах житото с меда и орехите..VА като ми пригладнееше повчеко си хапвах ябълка...
За деня - 100 гр. жито , 9 ореха, 3 лъжици мед (които аз така и не изяждах Tired) и 3 ябълки

# 46
  • Мнения: 188
eat   Hug
хапнах на обяд от житцето с мед... ммммм ми то вкусно и засища ,незнам откога не бях яла жито, но определено ми хареса, дано да има и ефект, а довечера ще хапна и ябълки ,въпроса е да издържа няколко дни само на това обаче

 Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 17
вчера бях на чайчета от днес на житен режим и съм -2кг. Simple Smile
не мога да повярвам

# 48
  • Мнения: 7 914
хайде и аз да се запиша, днес ми е втори ден - вчера ми се зави свят по това време, днес се чувствам страхотно Party Party

благодаря на Арбанашка кокона за идеята Hug


аз мед не ям, понеже прочетох ето това:
Цитат
С меда не бива да прекаляваме - максимум 2-3 лъжици на ден. Това е важно, защото медът рязко повишава кръвната захар, след което повишение бързо следва рязък спад. Това води до разтреперване, чувство за силен глад, топли вълни. След което взимаме още лъжици мед и така се получава затворен кръг. Ако това не ви притеснява може да ядете колкото си искате мед по време на режима, все пак той е силно лековита храна.
източник : http://www.zemianazaem.com/?p=21

ям био продукти Crazy житото е цяло с люспи( или поне така ми изглежда, ама при положение, че имаха само един вид жито в биомагазина -  избор нямах) -  вечерта си го заливам с вряла вода в една тенджерка, завивам я в едно малко одеалце и на сутринта житото е страхотно... разбира се, преди да го залея с врялата вода, многооо хубаво го измивам Blush

ям го заедно с орехи и ябълка Crazy


претеглих се първия ден и смятам до края( за сега 9ия ден, понеже пак в същия източник пише
Цитат
На 10тия ден от режима трябва да направим захранване с ангелска супа.
) да не се тегля Whistling

# 49
  • Мнения: 40
Здравейте милички,

купих си парено жито от Пикадили - по различно е от груханото и повече засища. Днес съм направо супер! Успях, без дори да се замисля - даже можех да не си изям третата ябълка, но започнах да приготвям вечерята на мъжо и ме прихвана пощинака, вместо да се нахвърля на храна - изядох си третата ябълка Laughing Доволна съм...а колкото до килограмите - вечерта бях с 300 гр. по малко от сутринта newsm78 (което е странно)!

# 50
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Здравейте,
и на мен днес ми е втори ден, не чувствам глад, не ми е дискомфортно.Но с пиенето на вода  изоставам - не мога да ги докарам 1,5 л.
И на всичкото отгоре си продължавам с цигарите EmbarassedНо си обещавам, че в следващите дни ще се взема в ръце!
Успех на всички с целите, които сте си поставили с режима!

# 51
  • Мнения: 2 458
Аз пък цигарките не ги спирам - те са удоволствието, което ми остана. Нещо се отрепервам, изкачвайки стълби Confused

# 52
  • Мнения: 188
Добро утро!

Вчера изкарах деня добре ,без особени затруднения ,вечерта хапнах ябълките щото трябва нещо да хапвам пред телевизора  Embarassed
Sarina водата ми е проблем във всички диети, сега за да се подсещам на бюрото имам постоянно вода или чай  Hug
Цигарите ги спрях преди три години, но не ме питайте как издържах /буквално се разболях и още имам проблем с нервите/

хубав ден  Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 37
Добро утро и от мен! На косъм бях да се откажа, че ЛЛ ми предписа антибиотик за синузита. Обаче ще се заинатя и ще се помъча още малко да се лекувам с глад и други по-безвредни методи. Стискайте ми палци, да не я оплескам! Е, ако не се оправя и днес, вече ще се наложи да вдигам бялото знаме... Иначе за протокола правих 3 дни на сокове и от вчера съм с вас.
Житцето днес го варих, а снощи го накиснах, нали не е грешка?
Кой ще черпи по кафе днес? Grinning Че още не съм сръчна с линковете...

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:15 от Krista_di

# 54
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен, Житни момичета Hug
Днес ми е четвърти ден, доволна съм от себе си.Вчера ми беше криза, през целия ден бях гладна и ми беше студено, признавам, че трудно удържах, странно, предишните три дни нямах никакви проблеми newsm78Може би защото не спах добре предната нощ ThinkingНо днес съм наспана и заредена с ентусиазъм Naughty
Krista_di, много хубави снимки Heart EyesА за синузита прецени и ако не се почувстваш по-добре се откажи, все пак здравето е най-важно, а ще имаш и други възможности да правиш пречистващи режими ConfusedЛошото е, че като гладуваш няколко дни и трябва да започнеш антибиотик се получава една.... noТрябва бързо да захраниш, няма много време, за да се направи правилно, а стомаха ти се обърква от лекарствата...изобщо не ти го пожелавам, дано се размине без лекарства при теб  kiss
Emili*, благодаря ти за кафенцето Hug
Sarina, и на мен ми е трудно с водата, правя си една тенджера чай и така по-върви като че ли Flushed
double hot, HugЗа килограмите и аз предния ден бях така, но тази сутрин вече реализирах минусче amiiii
звездичка, яж си меда ако нямаш някакви алергии към него, а ако се притесняваш хапвай една вместо три лъжици Peace
анитка80, браво, резултата ти е много добър, а ти колко имаш да сбориш Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 458
Аз пък вчера ядох само жито и една ябълка. Нямам ни орехи, ни мед...
Нали не е фатално? Rolling Eyes
И докога мислите да я спазвате, аз съм си дала срок до 24 03?

# 56
  • Мнения: 7 914
Krista_di
 направи житния режим и виж как ще си със синузита Crazy
но ако си варила житото, няма смисъл да го накисваш, или едното, или другото Peace

кой пита за орехите? те са храна за мозъка Flutter така че е добре да се ядат Whistling


# 57
  • Мнения: 958

Слагам обяд Hug
И сега да ви питам защо не ядете всичко, което е в диетата, и без това е толкова малко Thinking

# 58
  • Мнения: 37
Мм, колко вкусно изглеждааа! Айде да сядаме!  lalalala Браво, Jedira, отличен готвач!   chef  lovekiss

Момичета, не пропускайте орехите, нали не искате да ни липсва мозък... То не че вече не ме обвиниха в това, като чуха някои по-консервативни за режима  smile3532 bambam ама ние си знаем, нали!   newsm75 newsm28 flower flower flower

# 59
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, Житни момичета Hug
Днес ми е четвърти ден, доволна съм от себе си.Вчера ми беше криза, през целия ден бях гладна и ми беше студено, признавам, че трудно удържах, странно, предишните три дни нямах никакви проблеми

и при мен критичен беше четвърти или пети ден устоях и след това не усетих как минаха другите дни
моят режим приключи на 6 март но все още си хапвап по една порция сурово жито
просто ми хареса вкусът му и или накисвам от предната вечер както за режима само че около 20-30гр или си правя кълнове и слагам в салатите

четох по-назад че се чудехте за вида жито - ной ще е най-удачен
jedira е дала доста ясни линкове и всеки сам да прецени какво по-точно търси като резултат от този вид режим така всеки сам ще избере правилното зърно за себе си
аз лично избрах жито за покълване и го хапвах сурово накиснато от предната вечер в студена вода
jedira е обяснила много много добре каква е иеята за негруханото жито
а едно от другите момичета (звездичка) е дало прекрасен линк към един блог където има доста обсъждано по житният пост -  http://www.zemianazaem.com/?p=21


за кафето и ниското кръвно - аз съм с ниско кръвно дори на моменти губя равновесие ако рязко падне още на долу
всяка сутрин преди всичко друго пия кафе
и първите два дни от поста пак така правих само че на втория ден не успях да го допия а на третия въобще не ми се пиеше кафе
изкарах си целия житен пост без сутрешното кафе без което не можех да мръдна преди това
изкарах докрая изобщо без кафе и нито веднъж не ми стана лошо заради кръвното както ставаше преди това
което е повече от показател за мен че всичко е навик и нищо друго

влязах в житния доста изморена и отпусната  а излязох заредена с енергия и толкова положително настроена
не вярвах че 10 дни ще издържа но  искам да ви кажа че не ги усетих как минаха

успех на всички в режимите им

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 14:33 от puhelota

Общи условия

Активация на акаунт