Синът на шефа на СДС Варна е убил жестоко с 50 удара с нож своя състудентка....

  • 20 687
  • 462
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Отвратително...с това за мен се изчерпва коментара по случилото се...
аз съм ЗА протести, ако се наложи...не може да се остава безнаказано такова деяние... Naughty

# 31
  • Мнения: 57
Близки приятели са били, доколкото разбрах, та затова има очудени.

# 32
  • Мнения: 12 662
Айде, беснейте. Но не се знае нищо.
Убийство да се разкрие за 2 дни. А дали не са го нарочили, защото ги мързи да си свършат работата.

# 33
  • Мнения: 674
Аз не ги познавам, само по физиономии са ми познати като гледах снимките. Учудени са и студенти, и преподаватели, че се е случило, такова зверство никой не е и очаквал. Самата атмосфера в университета е много тягостна. Споменах за кафето, там обикновено всеки влиза, излиза, шумно, смях, музика, днес не беше така, още от самия вход те посреща некролог...
Ами има противоречива информация как няма да има Баща му си е пуснал връзките и контактите и сега ще се мъчат с помоща на депутати от партията всячески да го изкарат убиеца ангел и най-вече НЕВИНЕН.
ТОВА СА ПЛАТЕНИ И ПОРЪЧАНИ РЕКЛАМИ НА ИЗВЕРГА! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А защо са учудени, по медиите има противиречива информация - едни казват, че момчето е добро, други, че било изключително агресивно, а разликата между двете е очеизвадна? Нещо за това говори ли се?


Ами има противоречива информация как няма да има Баща му си е пуснал връзките и контактите и сега ще се мъчат с помоща на депутати от партията всячески да го изкарат убиеца ангел и най-вече НЕВИНЕН.
ТОВА СА ПЛАТЕНИ И ПОРЪЧАНИ РЕКЛАМИ НА ИЗВЕРГА! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 #2gunfire

# 34
  • Мнения: 4 892
Близки приятели са били, доколкото разбрах, та затова има очудени.

Ок. Това е ясно, друго ми беше любопитно дали се коментира и дали сте чула.
Благодаря.

# 35
  • Мнения: 4 892
МАРИЯНКАА , затормозявате ме с Вашите хипотези. Неуместни са. 
 

# 36
  • Мнения: 674
Айде, беснейте. Но не се знае нищо.
Убийство да се разкрие за 2 дни. А дали не са го нарочили, защото ги мързи да си свършат работата.

ИМА КЛИП В ТЕЛЕФОНА МУ С ОБЕЗОБРАЗЕНОТО МОМИЧЕ...
НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА - ОТ ТОВА ПО ГОЛЯМО??? newsm78 newsm78 newsm78
Ама татенцето ще го уреди и това доказателство няма да е достатъчно... Cry

# 37
  • Мнения: 12 662
Айде, беснейте. Но не се знае нищо.
Убийство да се разкрие за 2 дни. А дали не са го нарочили, защото ги мързи да си свършат работата.

ИМА КЛИП В ТЕЛЕФОНА МУ С ОБЕЗОБРАЗЕНОТО МОМИЧЕ...
НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА - ОТ ТОВА ПО ГОЛЯМО??? newsm78 newsm78 newsm78
Ама татенцето ще го уреди и това доказателство няма да е достатъчно... Cry


Ще ли остави клип, ако го е направил? И кой го е правил този клип?

# 38
  • Мнения: 4 435
Абе какво значение има, че някой си бил казал, че бил добро момче. Дреме ми какво момче е пред родителите си, или пред разни други, като е такъв изрод не само да направи това, а и да снима трупа. За какво го снима, да се показва какъв герой е ли, или за спомен? Sick
Интересно как ако нямам нищо общо, ще се появи тази снимка в моя телефон, и то правен от него. Tired

# 39
  • Мнения: 2 032
Нека да се докаже първо, пък после да го обсъдим, а?

# 40
  • Мнения: 476
Нека да се докаже първо, пък после да го обсъдим, а?

Така е редно, но пък от друга страна Мартин Борилски вече осма година не могат да докажат кой го е убил.

Съболезнования на близките.

# 41
  • Мнения: 4 841

По тази логика, всички, които бяха снимали горящия влак, би следвало да са го подпалили?
(Извинявам се на лично засегнатите от предишната трагедия, че правя такава аналогия)Клипове могат да се изпращат, разменят... Не обичам да ровя в чужди трагедии, дори мразя да го правя, но след случая с Даниела Терзийска и заглавията във вестниците "България уби дете!!!", ВИНАГИ имам по едно на ум, че е възможно "совите да не са това, което са"... Това, че бащата е зам.председател на политическа партия (без значение коя), нищо не означава. Дори може да е страхотен минус - например партийни опоненти на бащата да искат да натопят сина... Версии - хиляди.
Просто апелирам да не бъдем толкова първосигнални с пушките, протестите, блокадите и т.н.
Съжалявам за нелепата смърт на момичето и за загубата на родителите и приятелите и, но какво се предлага всъщност? Линч? Пребиване с камъни на площада?
Нека оставим специалистите да си свършат работата.

# 42
  • Мнения: 4 435
Прокурора и разследващите, са достатъчно добре запознати как се вижда дали дадена снимка е правена с този телефон, или8 е пратена от друг.Така че това няма какво да се обсъжда.Ясно е че притежателят на телефона е направил дадената снимка, доколкото чета аз материала. А не клип. Поне това са думите на прокурора. И питам се аз, ако не я убил той, как тая снимка е направена от него.Може би ей така е отишъл на гости,видял че е убита, и решил да я снима за спомен и си е тръгнал "ни лук ял, ни мирисал"? И какво правят нейни лични вещи от убийството в него? Може би и тях ей така си е взел?

# 43
  • Мнения: 4 555
Ще ли остави клип, ако го е направил?
#Crazy
А за какво да го снима, за да го изтрие 5 секунди след това?

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
не съм много по темата, но за съжаление ето подобна история

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366638.0

наказани няма  Tired

Общи условия

Активация на акаунт