1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 34

  • 25 492
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Шмети и другите които сте забелязали убавеца от 39 снимка Мисля ,че така се превеждаше филма "листопад," за който казват ,че бил  Thinking по хубав от нашия Едва ли може последното да е вярно ама кат гледам тоя красавец ,не ще е лошо да купят и тоя сериал от Нова
Гласувах с първа опция ,бих простила ,то ймай таткото се осъзна и много е тежко да не простиш на стар човек

# 16
  • Мнения: 7 914
Авче, мисля, че утре ще е Thinking.. виж предната тема към 27 страница май нещо споменаха момичета Thinking

bz
 чак сега успях да прочета писанията ти -  благодаря за информацията и положения труд Hug  bouquet

# 17
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Акито къде пак хвана  #Crazy? Тоя май хич не го слуша главата  ooooh!!

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Момичета, голям рев изревах на тази серия  Cry
Много тъжно ми стана за Айшън, после за децата на Акито. Добри момичета има, как се грижат за братчето си! А Фюсун, банкет трябва да вдигне че се е отървала от мъж като него... Егати и охлюва е този!
За анкетата, незнам. Трудна работа.... Може да не контактува с бащата, но да помага на сестра си. Тя какво е виновна  Confused

Обаче Онур много ревнив... Не ми харесва така! Направо по погледа му си личеше как замръзна като видя колегата на Шехи. И понеже съм живяла с ревнивец, знам какъв ад може да бъде.

# 19
  • Мнения: 2
Изпуснах 10 минути от началото на серията  smile3511
Започна да ми става жал за Гани - така тъжно гледаше  Rolling Eyes
Онурчо пак си показа рогцата - нездравословно ревнив  Twisted Evil
Аху е направо превъплащение на... знам ли и аз на какво, но второ такова нещо, ако се роди няма да се "очува" (отгледа)...  Sick
Знаех си, че льольото ще палне подметките - то с този ДзвЕр - чак започнах да го съжалявам. То не е лесно да си тъп  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 435
Авче, мисля, че утре ще е Thinking.. виж предната тема към 27 страница май нещо споменаха момичета Thinking


Намерих го златна.Тази вечер от 22.15 е. Party

# 21
  • Мнения: 19
Гласувах, че не бих простила, но ще приема човека..всеки заслужава шанс

# 22
  • Мнения: 2
Акито къде пак хвана  #Crazy? Тоя май хич не го слуша главата  ooooh!!

Тя му е само да пази равновесие  hahaha

# 23
  • Мнения: 418
Шмети и другите които сте забелязали убавеца от 39 снимка Мисля ,че така се превеждаше филма "листопад," за който казват ,че бил  Thinking по хубав от нашия Едва ли може последното да е вярно ама кат гледам тоя красавец ,не ще е лошо да купят и тоя сериал от Нова
Гласувах с първа опция ,бих простила ,то ймай таткото се осъзна и много е тежко да не простиш на стар човек

Това дизи е по един роман , едноименен с филма Yaprak Dökümü(1930)  Ha Reşat Nuri Güntekin. Това е втора продукция/адаптация по книгата , първата е правена през 1988  Peace .
http://static.ideefixe.com/images/28/28821_2.jpg
http://i13.tinypic.com/828ino1.jpg
http://img113.imageshack.us/img113/9145/yaprakkv1.jpg  -- 1988 dizi

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Пльос!! bowuu

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Изпуснах 10 минути от началото на серията  smile3511


Е, то началото беше най-сладко!
И аз заради малкият не го гледах добре, затова ще си дръпна серията, да си го изгледам на тишина с кеф  Wink

# 26
  • Мнения: 10
То не е лесно да си тъп  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
наистина аз евала правя на артиста трудничка му е ролята все да си малоумик и да гледаш тъпо
и все да те бият #Crazy #Crazy

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Въпрос с ББ - явно Онур и Шехи са подписали, ама кога тя е булка и на сватбата помята? Защо се подписаха, а после и сватда правят?

# 28
  • Мнения: 184
az пак да питам ,че в предната тема никой не ми отгивори :
някой може ли на напише с ББ , Али кемал дали ще има още деца 

# 29
  • Мнения: 959
Шмети и другите които сте забелязали убавеца от 39 снимка Мисля ,че така се превеждаше филма "листопад," за който казват ,че бил  Thinking по хубав от нашия Едва ли може последното да е вярно ама кат гледам тоя красавец ,не ще е лошо да купят и тоя сериал от Нова

А, дано след 1001 нощи и този да купят.  Peace
От сега да знаете, че първа аз, съм го заплюла тоз ,`убавец ... bowuu Joy

bz благодарности.  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт