1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 34

  • 25 493
  • 434
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Малеее, много ревнив тоз Онур. Мен ме дразни чак, моя хич не му пука какво правя даже Mr. Green
Каан що спи между тях? Бива ли младоженци хората  Joy Joy Joy
За анкетата, нямам мнение. Няма представа какво бих направила, все едно излъжа ако кажа сега нещо Thinking
А филма ще се тегли, днес що така разсеяно гледах, половината филм изтървах ooooh!

# 46
  • Мнения: 897
Според мен го сложиха да спи между тях, защото скърбяха за Яшън (така ли се пише ooooh!), а  как си поревах за Яшън. Много ми стана тъжно за детето.  Cry Cry Cry
Много гадна история, много....  Cry Cry Cry

# 47
  • на морето
  • Мнения: 103
сега гледах повторно сцените на ревност на Онур, на масата  беше направо звяр в клетка Mr. Green

но в дома им, когато звънна телефона на Шехи, той го взе... Шехи му направи забележка... и в погледа му се усети смущение... явно не е свикнал да живеена семейни начала Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ревнивец си ни е той ,Звезди !
Туй си го знаем отдавна ....
Ама Шехи ще го "дресира "....

# 48
  • на морето
  • Мнения: 103
chervenokoska_2, asha, Корина, geradost, vaniushka, desislava306, mimka25, monitopk1, biberon4o, Аля, chnoire, emely, dafi_83, mudan4omudata, ssstasi, Фиш, еrika., Пролетната Фея, vbsisi, krasimirag, deskata2602, Роси_66, cezar, kiara26 (+ 7 Скрит/и) и 25 Гости преглежда(т) тази тема.

# 49
  • Мнения: 23
Имаше някакво писмо,което тя прочете,но не дадоха какво точно пише Peace

Благодаря ти.
 Явно ще има нататък интрижки още...

# 50
  • Мнения: 184
Кой питаше за децата на Али Кемал (а бе ще му викате Анал  Mr. Green Whistling )  BB: поне до 82 не се бе размножил пак и отново Peace
O , благодаря много   bouquet ,не съм видяла поста ти  ooooh!

# 51
  • Мнения: 7 914
Аз днес почти изтървах филма(Звезди,разчитам на теб)  bouquet.

първа част вече е онлайн http://www.vbox7.com/play:0e1b522e   Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 448
Аз не мога да му простя,поне не на този етап,но бих приела сестра си.

# 53
  • Мнения: 143
Гласувах с втора  опция .

# 54
  • Мнения: 959
Fırat Hanım кажи какво пиеш и ядеш, и веднага черпя ... Hug
Всичко, в което има шоколад и от тези, които не се търкалят   angel008

Специално за Fırat Hanım  bowuu  

Хайде и ако нямаш, друго за правене - знаеш - № 38  Joy (не че има полза, ама...) Whistling



Красе, ама и мен ме учуди, че Каан спи с тях  Shocked Ами не бива така, трябва простор за младоженците  Whistling


# 55
  • Мнения: 267
Аз днес почти изтървах филма(Звезди,разчитам на теб)  bouquet.

първа част вече е онлайн http://www.vbox7.com/play:0e1b522e   Hug



Мерси  Hug   Heart Eyes  bouquet

# 56
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Въпрос с ББ - явно Онур и Шехи са подписали, ама кога тя е булка и на сватбата помята? Защо се подписаха, а после и сватда правят?

Самоцитирам се  Blush
Никой ли няма да ми каже  Sad  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 626
На Онур чак не му се пък свиди Шехерезада да се прегръща с бивши състуденти. Малее, че много е ревнив.

# 58
  • Мнения: 0
Опитвам се да изчитам всичко,но е даста трудно за 1 ден цяла тема изписвате!Чета ви редовно,но рядко пиша.За анкетата гласувах със 2ра опция,но по скоро бих простила,но не бих го приела,или поне не като свой баща.А за гласуването за най-харизматичен мъж,аз лично харесвам повече Керем,но така или иначе той няма шанс така че наблягам на 16ти номер дано успеем поне в тройката да го пратим!А за днешната серия много оригинално дадаха момента с подписването.А аз евала правя на Бенну как внимателно напътства мъжа си всеки път в правилната насока,не случайно ми е любимка.Ако направят подобна анкета и за жени да казвате,за нея и цял ден ще цъкам на 10ката.А колкото до 83та серия ще я дават утре от 22:15,поне така пише в програмата на канал д.Аху е ужасна,дойде му на АК акъла да избягз ама късно се сети,те затова казват хората  малко акъл да имаш,но навреме да ти дойди!

# 59
  • Мнения: 2

Звезди, сърдечно благодаря   Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт