Преждевременно настъпил цикъл. Моля помогнете със съвет

  • 13 632
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Здравейте на всички настоящи и бъдещи майки!
Дойде и моя ред да пиша в този раздел (не само в Красива мама) Simple Smile

Та от около месец не се пазим. Цикълът ми винаги е бил редовен като по часовник, но ето че днес ме изненада.
Дойде ми на 20ия ден, броено от началото на предишния цикъл. Не е обилно, а напротив.. съвсем малко и доста тъмно на цвят.
Ясно е, че не съм бременна, но какво означава това? Дали е свързано с опитите за бебе или просто така се е случило?

Съжалявам ако въпроса ми е глупав, но се тормозя...  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 919
случва се понякога..и на мен  ми се е случвало и без да бебе правим.Желая ти много скоро да видиш 2те чертички Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 730
Ясно е, че не съм бременна, но какво означава това?
това откъде го реши?  newsm78 А защо да не е имплантация - сама казваш, че е кафяво и малко.
Дано е това, което искаш.
Успех, мила!

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Зависи и как сте се пазили досега. Ако си била на противозачатъчни, от спирането им може да се промени дължината на цикъла ти. При всеки е различно.

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Ако е било еднократно, по-скоро като зацапване, значи не е все още същиснкия мензис.
Може само да се гадае за причини:
-ще ти дойде по-рано мензиса
- имплантация 7-8 ден след оплождане (случва се рядко, но все пак има случаи)
-прокървяване след секс при по-дълбоко навлизане
и т.н. т.н.

Щом си решили да си имате бебче, записвай си тези неща. Можеш да си следиш дните в зачатие.ком или другаде. Така при евентуално ходене на лекар ще можеш да дадеш точна информация кога какво се е случило.

Желая ти успех и скорошен положителен тест!

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 08:55 от Mileto

# 5
  • Мнения: 1 885
Благодаря ви момичета.

Не съм била на противозачатъчни преди това.
Нямам идея какво е имплантазия, но според мен направо си ми дойде и ми е странно.

Успокояват ме, че не става така бързо.

Ще ви държа в течение...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 245
Ох, тъкмо се чудех дали да пиша в седмичната или да пусна нова тема, но на мен ми дойде на 15ти ден....и си е истинско менструално кървене с болки, подуване и всички екстри. Преди това писах, че имам контактно кървене на 7 и 8 ден...но вече не знам какво е. Никога не ми се е случвало. Наскоро си пусках хормонални изследвания и всичко беше ОК. Даже имам записан час за предварителен преглед преди хидротубация на 18.03. защото тогава ми се падаше 24 ден, но сега не знам какво да правя. Утре ще се обадя на доки. На някой случвало ли се е? Предполагам, че е от много ниски нива на прогестерона, но идея си нямам защо се е случило това...  ooooh!

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Red tree, наистина много странно. Само доктора може да каже, дано не е нещо сложно. Моля се!

# 8
  • Мнения: 1 765
Ред, не гадай а отивай на доктор, възможно най-скоро, дори може да се наложи да те прегледат докато си в цикъл още....

Правила ли си кисти, някога?....Не се шашкай, питам само....може да е нещо съвсем тривиално, при смяна на сезон, на мен ми се е случвало да ми дойде по-рано...смяна на климат, стрес....

От моя скромен опит, при имплантация прокървяването обикновено е бледо розово...както и при т.нар. розова овулация....

# 9
  • Мнения: 3 695
случва се понякога..и на мен  ми се е случвало и без да бебе правим.Желая ти много скоро да видиш 2те чертички Hug
и на мен ми се е случвало, но каква е причината не знам  Thinking

# 10
  • Мнения: 767
При мене се получи такова прокървяване след като направих последния спонтанен аборт.Отидох на лекар и ми изписа противозачатъчни.Според мене е по добре да се отиде на лекар.Поне при мене обяснението беше че е на стресова основа и нормализирането на хормоните продължи близо година.

# 11
  • Мнения: 2 309
Това не е цикъл...върви на доктор!

# 12
  • Мнения: 15
и при мен е имало такова нещо преди някъде година. оказа се, че е киста. няма да е зле да отидеш на лекар. успех и дай боже всичко да е наред!

# 13
  • Мнения: 1 885
На мен ли говорите или на Red tree, че започвам да се плаша  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 9 776
Здравейте на всички настоящи и бъдещи майки!
Дойде и моя ред да пиша в този раздел (не само в Красива мама) Simple Smile

Та от около месец не се пазим. Цикълът ми винаги е бил редовен като по часовник, но ето че днес ме изненада.
Дойде ми на 20ия ден, броено от началото на предишния цикъл. Не е обилно, а напротив.. съвсем малко и доста тъмно на цвят.
Ясно е, че не съм бременна, но какво означава това? Дали е свързано с опитите за бебе или просто така се е случило?

Съжалявам ако въпроса ми е глупав, но се тормозя...  Rolling Eyes

В първия момент като прочетох темата, реших, че ми се е случвало това, но всъщност може и да е бременност при теб. Пожелавам ти го. Точно при инплантиране на оплодената яйцеклетка е възможно зацапване, каквото описваш. Моля ако не съм точна в термините, някой да ме коригира. Но разбираш за какво иде реч, нали? А иначе при мен имаше кървене преди второто ми дете, точно когато правехме опити. Но беше много обилно, направо обилен цикъл, а моят по принцип е по-спокоен, да се изразя така. Не съм се притеснявала, честно казано. Само се шегувах тогава, че аз се опитвам да правя бебе, пък то взе да ми идва по два пъти в месеца Joy. Както и да е. Това беше септември. Януари началото забременях. Пожелавам ти вече да си бременна Peace! Изчакай още малко - и на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт