90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №38

  • 19 727
  • 459
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ха добро утро и от мен.
Пък тук нищо няма, ни дъжд, ни сняг. Русенките, тръгнахте ли вече за насам? Wink
Памси, мерси за кафенцето. Поела си грижата за нас с кафето сутрин ти.  Hug
Днес съм се подула, имам чувството че тежа цял тон. Нали чакам МЦ, направо ужас. Едва си свивам пръстите, толкова съм се надула. Затова и никакъв кантар. Изобщо не ми требе да ме депресира.  ooooh!
Мушмороче, ай идвай тука и се стягай, че да не дойда аз.  Joy
Жабче, резултата ти е супер. Какво че кажеш, а? Хапваш всичко, пък сваляш.  Peace
Така, ето и обещаните разрези на тортите. Тук можете да ги видите.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=350857&pid=10982058

Много гуш за всички!  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 09:19 от mmmStelxen_m

# 31
  • Мнения: 188
Добро утро!
Хубави кафенца сутринта сте поднесли  Жабка и Памси  Laughing ама много хилавичък този  hahaha аз ще си взема от кафето на Жабка  Hug
Жабка как го правиш , страхотен резултат  Hug
Аз не знам дали съм свалила още, че кантара ми е механичен и все различно показва  ooooh! обаче панталоните ми са опнати  Sad поне 5 кг ми се ще., та утре е пълнолуние и мисля да лунувам.


Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 99
Добро утро фиданки Hug
Памси мерси за кафенцето...но виж сега като Ники си го грабна и не дава от него Laughing Hug и за това ще си грабна бързо и малко от него и ще се почерпя от кафенцето и закуската на Жабчето, че нея Ники още не я е окупирала hahaha Жабче Hug
Жабче резултата ти е страхотен за 4 дни...като имаш предвид, че си хапвала от всички хранителни групи Peace Hug
мама на Викито този линк на актуалната руска тема го сложих още преди няколко теми Peace Wink
Мушмороче ти много зачезваш...я бързо се завръщай и без прегрешения-виж какъв хубав резултат имаш до тук Naughty Hug
И Иринка липсва от доста време...къде си слънце? Защо не пишеш от доста време? Добре ли сте? Айде да те нагушкам Hug
Елинор и за теб много гушки Hug
Стел как си днес? Как върви диетката? Гуш и на теб Hug

А това е за всички фиданки тук Hug Hug Hug
Днес да се похваля има -500гр. след вчерашния белтъчен ден Party

П.П. а тя Стел писала заедно с мен...права си мила, щом като се чувстваш подута и мислиш, че ще има неприятни изненади не се качвай на кантарев Hug

# 33
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Hug. Вчера си хапнах порядъчно във въглехидратния ден и не мисля да се допитвам до кантара, а и съм пред МЦ, така че далеч  Laughing. Днес ми е плодов, а утре т.нар. воден ден, който така и още не съм решила как ще го карам. А с този моя късмет се разболях отново и пак пия антибиотик, така че веднъж дневно ще се наложи нещо минимално да вкуся колкото да не ми прилошее  Embarassed. Но като съм болна никак не ми е до ядене Sick.

# 34
  • Мнения: 371
И аз да запиша за новата темичка Peace  Имам един въпрос днес съм на варива: за обяд имам боб яхния, а за вечеря мисля картофи. Това редно ли е, или непременно пак трябва да е бобец? newsm78 Може ли да се сечетаят някак с лунната диета утре? Аз утре съм на въглехидрати, може ли да пропусна и да лунувам или... newsm78

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 09:21 от krasi

# 35
  • Мнения: 164
Добро утро, момичета  Hug
Благодаря ви за милите думи за децата  Hug
Виждам, че почти всички отчитате минусчета, което е супер  Hug Аз също се присъединявам към вас и съм страшно доволна от факта, че за първи път от доста време съм с минус, линийката ми все още не е актуална, ама този път трябва да махам 100 грама  Mr. Green И ей сега ще го направя  Party Вчера на плодовия нямах нито едно прегрешение  Party
Днес съм на пилешки пържолки със салата  Wink
Веси, и аз понякога имам страшно главоболие, доста е неприятно, дано си добре вече  Hug
Краси, мисля, че повечето фиданки хапват различни неща на обяд и вечеря, за сега не се отчита като грешка  Peace

Готово, актуализирах се с килата  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 533
krasi , по-важно е вечерята да е 1/2 от обяда.
А днес ми е деня с въглехидратите, ама Ники ми помогна в менюто-готови спагети /3 минутките/. Ники, благодарение на теб семейството ще яде! Hug

# 37
  • Мнения: 71
Добро утро и от мен.Момичета аз днес съм плодова,но съм и много зле и изпих един разтворим аспирин не знам дали е позволено,но просто ми е много отпаднало и съм хремава.Благодаря за кафето и Hug Hug Hugза всички с свалените кг.

# 38
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро и от мен и аз си харесах кафето на Памси ам като съм поспалива сега други ще го пият

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Краси, по принцип трябва обяда и вечерята да са еднакви, но в различно количество. Истината е, че тук май никой не го спазва ежедневно и въпреки това отчитаме минуси. В този смисъл май не е фатално. Тук сме обсъждали въпроса с лунуването няколко пъти и общо взето стигнахме до заключение, че не е удачно да се лунува заедно с тази диета, защото повечето момичета след лунуване отчитат сериозно зацикляне.
Ина-ана, аз хубаво ти напомних вчера за спагетите, но на мен лично не ми допаднаха като вкус и едва ли ще си правя повече от тях.
Светла, аз от няколко дни съм болна и си пия разтворим аспирин поне по 2 пъти на ден.
Роси72, нали знаеш - кой превари.... Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро и от мен, не мога да се вредя да пиша, то закуска иска малкото, то кафе да си направя, да ви попрочета. Сняг ли имате? Ами мъжо каза, че не се очудва да вали сняг, защото днес  е моя ден
И какво да направя, явно съм си крива жена и това е. А вчерашния ден беше невероятен и поздравявам дамите избрали 9 март за свой ден от месеца.

Аз още не съм се качила на кантара, но викам нека и офиса да си каже думата.
Памси, благодаря за кафето, ама тея мацки, така са изгладнели, че не мога се вредя до там. Хайде, аз смятам да съм режимна, давам ви кафенцето Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Шер, сериозно си наваля сняг, сега спря и май няма да се задържи, но всичко се разкашка.

# 42
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Стел , тоя режим ми понася и започвам да се чуствам добре.  Hug
Не си стресирам организма , а напротив снабдявам го с всичко необходимо.  Peace
Поздравление за тортите , много вкусни изглеждат и са.  Heart Eyes

Емили , незнам как го правя , но е факт , та даже всеки момент очаквам и цикъла.  Crazy
Та съм малко подпухнала , ма важно , че съм пак с минус.  Grinning

Жани , хапвам , та даже и прегреших вчера , но случва се.  Blush
Важен е крайния резултат.  Peace
Да не забравяме за кво сме се събрали.  Laughing

Шер , днес е 10 , бре душко.  Flutter

Аз турнах яденето да се готви , хапнах един банан ,
пийнах около половин литър вода , сега мисля кафенце да си направя.
Фитнеса направих - изринах снега от пътеките на двора.  Thinking
То е един гаден мокър сняг , ем киша , ем сняг.  Sick

# 43
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ники ама аз не ти се сърдя,та нали и аз това казах.
А при нас вали само дъжд и то слабо.

# 44
  • Мнения: 208
Здравейте фиданки,не съм писала отдавна тук но ви чета и спазвам стриктно диетката. Peace Hug
Почвам да се хваля Laughingднес ми е воден ден и за сега се справям добре,кантара снощи показа 64кг smile3503 newsm44което ще рече -6кг,купих си дънки един номер по-малки и ми се струват леко широки в талията PeaceТова е от мен ще ви се отчета утре сутринта след края на водния ден PeaceПриятен и щастлив ден желая на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт