Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Добро утро  Hug
tanq_mt,мерси за кафенцето Hug ,аз също мисля да и спреш захранването,но по-добре се информирай с педито,да видиш какво ще ти каже Peace

# 31
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Педито за захранването въобще не ми се меша просто е уведомявам какво съм решила.Определено ще спра да е захранвам и ще изчакам да стане на 5м за да пробвам с каша.

# 32
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета, появихте се вече! Grinning
Таня, прави са майчетата, изчакай със захранването, нищо не губи бебка, важно е да не дразниш стомахчето, че после става по-лошо.
Ако изляза навреме, че чакам лекарката на баба ми ако благоволи да дойде, ще мина през градската, Ива.

# 33
  • Мнения: 3 312
Добро утро  Hug 

.
харесва ми списъка , но kdravata живее в Пъстренците  Peace
Да ама сега вече е в Плиските,ние сме си приятели.Тя ходи на работа и за това вече не влиза във форума.

   

незнаех  Peace  мислех , че си се объркала  Rolling Eyes  а и последния път когато се видяхме доста одавна ще е било   Laughing живееше в Пъстренците   

# 34
  • Мнения: 11
Привет майчета!
Как сте?Къде се изпокрихте? newsm78

# 35
  • Мнения: 274
Добро утро момичета  Hug
Аз да ви се оплача Tired Михаела от понеделник тръгна на детска и вчера като я взех я чух че се прокашля по малко,а снощи имаше и Т Tired , аз го очаквах това нещо,но няма начин, трябва да ходи на детска  Peace По късно ще я заведа да я прегледат да видим какво ще ни каже доктора.

# 36
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен аз да почерпя че вчера защитих магистратура.
mih06 пожелавам ти бързо оздравяване на Михаела.
черен шоколад аз съм 100% сигурна защото вчера бяхме заедно на изпит и искам да ви предам поздрави от нея,но тя каза че няма време да влиза и за това не си пише вече с нас.

# 37
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен Hug!
Петя,поздравления,ама аз не съм имала никакви съмнения,че ще защитиш магистратурата Hug  bouquet.Пожелавам ти от тук на татък успешна реализациа на професионалното поприще Hug Peace Hug.
Мими,дано Михаела да се оправя бързо и да се е нищо сериозно Peace Hug Hug.
Аз да се оплаче,че моята калпазанка вчера падна-и сега сме със сцепена вежда.Направо ужас,колкото повече расте,имам чувството,че по невнимава,трябва да съм се със нея и пак не е гаранция,че няма да стане нещо лошо,защото вчера бях при нея когато се случи това.Отгоре на всичко в бърза помощ като отидохме,нямаха тъканно лепило да залепят раната,а пък после  в аптеките ми казаха,че било изтеглено от употреба.Не им дадох да я шият,купих едни лепенки от аптеката и ще процедираме с тях,само и промиха раната.Ужас ,незнам вашите деца как са толкова ли са палави,но моето е палаво поне за 2 дечица,нищо,че е момиченце,момченцата покрай нас са по-кротки от Поли.Оплаках ви,и малко ми поолекна.

# 38
  • Мнения: 274
Кики,Петя,благодаря ви  Hug
Петя,браво на теб,поздравления Hug
Кики,пожелавам на Поли бързо да и мине и дано да внимава повече от тук нататък  Peace има всякакви деца,едни по кротки,други по палави,но най важното е да са ни живи и здрави  Grinning Peace
Изписаха на Михаела АБ,защото и гърлото и е червено Tired

# 39
  • Мнения: 11
Привет!
Петя поздравления! baloni baloni baloni smile3501   smile3525
Пожелавам ти за напред много професионални успехи  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
miho6, ki4o22 бързо оздравяване на дечковците. Hug Hug

# 40
  • Мнения: 30
Привет момичета!
Петя поздравления! Успешна реализация в твоето поприще! newsm51          Kissing Heart
Mih06, Ki4o22 бързо оздравяване на децицата ви. newsm10

# 41
  • Мнения: 43
Петя, поздравявам те и аз и сърдечно ти пожелавам успех и занапред !   bouquet
Кики, съжалявам, че така се е случило, дано бързо й мине на Поли, моят Светли пък постоянно си удря главата, но какво да ги правиш, деца са, не могат мирни да седят. Hug
Миленка, бързо оздравяване желая и на твоята Михаела! Hug

# 42
  • Мнения: 274
                                             Честит рожден ден на Светли на svetlaem!!!

                                Пожелаваме му много здраве,щастие и много весели игри!!!


                               



Момичета,благодаря ви  Hug ,надявам се бързо да мине на Михаела,но сега пък и кака и се оплаква,че нещо и дразни гърлото  ooooh!

# 43
  • Мнения: 406
Честит рожден ден на Светли  newsm59

# 44
  • Мнения: 1
                                             Честит рожден ден на Светли на svetlaem!!!

                                Пожелаваме му много здраве,щастие и много весели игри!!!


                               

Общи условия

Активация на акаунт