Ритат ли ви много бебоците?

  • 2 612
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Да,дъщеря ми беше много активен "плод"  Laughing
Започна в 4-ти месец и до края го правеше,въпреки липсата на пространство за изява.
Накрая беше нетърпимо защото ме натискаше по ребрата с крачета и чак ми ставаше лошо!Но аз също я сръчкавах леко  Mr. Green за да разбере,че ми причинява болка.
Но! Понякога имеше обратен ефект,защото в "отговор" получавах,друг по-силен ритник...  smile3517

# 31
  • Мнения: 1 465
Поло не ме е ритал много интензивно, даже рядко и почти винаги следобяд. Но това второто бебче е сякаш на периоди - има дни, в които не спира да рита, после затишие, а сега най-често вечер. Е, рита е силно казано Laughing - просто лекичко си ме побутва.

# 32
  • Мнения: 1 243
Не риташе силно  Peace

# 33
  • Мнения: 2 090
Ужасно много рита,по-скоро се мести цялото всъщност newsm32.

Бях чела че в края на бременността е нормално да има затишие,не помня обаче първият път да е имало такова при мен Peace

# 34
  • Мнения: 610
При мен през цялата бременност малката беше доста кротка за сметка на сега.Риташе малко по 2-3 пъти на ден.Всяка бременност е различна така,че не се притеснявай.

# 35
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Умерено беше.Най-вече вечер като си легнех да спя.А най-хубавото е,че до последно си го усещах,че рита, защото бях чела , че някои жени спират да усещат движенията в началото на 9-тия месец.

# 36
  • Мнения: 1 372
Някъде в края на шестия месец започнах да усещам дъщеря ми да рита, а до края наистина ми беше посинила ребрата. Голямо ритане голямо чудо беше, но и сега е голямо диване.

# 37
  • Мнения: 1 558
Сина ми ме риташе много,но малката след това не толкова Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 5 079
Много, не, но определено е по - активно от батко си. Той беше (и си е) на мама кротушкото. Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 494
Доста ме подритваше. Не постоянно, но от време на време явно като се раздвижваше много риташе.

# 40
  • Мнения: 566
при мен беше точно обратното,с първата си дъщеря почти не я усещах и все се тревожех даже я подбутвах та да се помръдне ама тя беше 4кг и явно и е било тясно,но сега с втората чак неможех да спя постоянно риташе и се въртеше резултатът беше бебе 3600 и увита пъпна връв 4 пъти Shocked,но родих нормално без усложнения нито за мен нито за бебата.Успех и леко раждане.

# 41
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
*sofi_val* - леле много големи бебчета-да са ти живи и здрави и много да те радват Grinning

# 42
  • Мнения: 1 632
Дъщеря ми не беше много активна, но синът ми, все едно играеше с топка в корема ми.
Риташе много, и болезнено.

# 43
  • Мнения: 4 433
Големи ритници ми раздаваше,без спиране Simple Smile

# 44
  • Временно
  • Мнения: 788
Дъщеричката ми беше много поспалива в корема ми.Като дабавя и факта,че имах предна плацента до последно не усетих що е то силен ритник!

Общи условия

Активация на акаунт