Масаж на бебто

  • 1 126
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Благодаря ви момиЧета за отговорите. Явно и аз ще спирам с масажите  Sad . Наистина е Мисия невъзможна.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 098
ами идва такъв момент - щом не дава масажи и гимнастики...приключвате, няма да насилваш детето.....

# 17
  • Мнения: 292
ами идва такъв момент - щом не дава масажи и гимнастики...приключвате, няма да насилваш детето.....

Не съм си го и помисляла ....  Hug Бебка масажа го приема веЧе като игра. Тя бяга (лази) из леглото, аз я гоня с намазнени ръце, спресе гледаме палаво и с радостни писъци пак хуква.
За това казвам Че веЧе ще спирам с бавните и "релаксиращи" масажи. 

# 18
  • Мнения: 8 949
Рися, възможно е да му е студено на бебето и затова да плаче след баня. Поне при нас това се оказа проблема, докато се нагодим към нуждите на бебето. Къпехме я в добре отоплена стая, в коритото супер се веселеше, но щом я извадим от там започваше да реве неудържимо. Веднъж решихме да пуснем по време на къпането един калорифер, който още повече да вдигне температурата в стаята. И ревът престана!  Peace Та явно й е било студено. А за изстиващата вода - използваме елекрическа кана и по време на къпането доливаме гореща вода. Може направо от чешмата да си налееш гореща вода и да доливаш.

Успех!

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, възможно е да му е студено на бебето и затова да плаче след баня. ... А за изстиващата вода - използваме елекрическа кана и по време на къпането доливаме гореща вода. Може направо от чешмата да си налееш гореща вода и да доливаш.

Успех!

Малиии, да знаеш, както съм зиморничава, в каква жега го къпемм Simple Smile Баща му сваля по три килограма на къпане само от пот Simple Smile Пробвахме и по-ниска, и по-висока температура в стаята, общо взето сме пробвали всеки градус от 25 до 33 - ефектът е един и същ. Не е от студеното явно, и на мен това ми беше първата мисъл, но не може на 33 градуса да му е студено... Или може? newsm78

# 20
  • Мнения: 292
Рися, възможно е да му е студено на бебето и затова да плаче след баня. ... А за изстиващата вода - използваме елекрическа кана и по време на къпането доливаме гореща вода. Може направо от чешмата да си налееш гореща вода и да доливаш.

Успех!

Малиии, да знаеш, както съм зиморничава, в каква жега го къпемм Simple Smile Баща му сваля по три килограма на къпане само от пот Simple Smile Пробвахме и по-ниска, и по-висока температура в стаята, общо взето сме пробвали всеки градус от 25 до 33 - ефектът е един и същ. Не е от студеното явно, и на мен това ми беше първата мисъл, но не може на 33 градуса да му е студено... Или може? newsm78

Също така може да се Чувства и беззащитен докато е голиЧак. Най вероятно сте пробвали да го занимавате с играчки и тем подобни ... Разредете къпанията .... Пей му (при нас когато е в лошо настроение и плаче докато я купя, това помага ), ....

# 21
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
След като обикаля кошарата, масаж не е нужен.
Интензивното движение на децата - лазене, ходене, тичане осигурява и нормално кръвообращение, и натоварване на мускулите.

# 22
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, възможно е да му е студено на бебето и затова да плаче след баня. ... А за изстиващата вода - използваме елекрическа кана и по време на къпането доливаме гореща вода. Може направо от чешмата да си налееш гореща вода и да доливаш.

Успех!

Малиии, да знаеш, както съм зиморничава, в каква жега го къпемм Simple Smile Баща му сваля по три килограма на къпане само от пот Simple Smile Пробвахме и по-ниска, и по-висока температура в стаята, общо взето сме пробвали всеки градус от 25 до 33 - ефектът е един и същ. Не е от студеното явно, и на мен това ми беше първата мисъл, но не може на 33 градуса да му е студено... Или може? newsm78

Също така може да се Чувства и беззащитен докато е голиЧак. Най вероятно сте пробвали да го занимавате с играчки и тем подобни ... Разредете къпанията .... Пей му (при нас когато е в лошо настроение и плаче докато я купя, това помага ), ....

Май именно това е причината - чувства се беззащитен. Пробвахме да го залисваме, докато го обличаме/събличаме (иначе във ваничката е сравнително спокоен), пея му нон-стоп, но не винаги действа. И ако се забавя с обличането, дори със смяната на памперса - веднага граква. Абе все се надявам като порасне още малко да се поочовечи, пък ще видим...

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз масаж след всяка баня правих до 5-я месец. Сега вече много рядко, я има 1път в месеца, я няма и то само ако се е кротнал. Иначе е абсурд Naughty обличаме се прави Crazy

Общи условия

Активация на акаунт