"Скоро малките ни МАРТенички,ще ни се покажат всички"!

  • 11 414
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 459
Честита нова тема, дано да е на кадем!
Честито и на всички вече родили мамчета, които съм пропуснала да поздравя.   bouquet

Аз да ви се оплача - вчера самосиндикално си спрях магнезия, защото си мисля, че ми засилва киселините - а те вече станаха непоносими. Обаче в същото време, малкия звяр, който по принцип е доста активен в блъскането, спря да шава... Или поне аз не си спомням да е шавал:( и сега съм малко притеснена. В четвъртък съм на запис на тонове, дано до тогава да се размърда, че иначе ще откача  Crazy

Ухх, времето днес е ужасно тук, а мислех да ходя да си търся педиатър.. че време не остана, а още не съм я свършила тази работа...

Лек ден на всички!

# 16
  • София
  • Мнения: 673
За кафето: на мен педито ми каза, че не е препоръчително или ако го пия, да е след сутрешното кърмене. Дори 3в1 каза да не пия, так ще отказах и цигарите (макар да ми се пуши) и кафето

# 17
  • Мнения: 361
Слънце  Hug
Честита месечинка на Лора  bigdance2 Да радва мама и тати!
Животинче- не се шашкай, просто не си го отразила ритането. То толкова свикваме с това, че незнам какво ще е като родим. Аз със сигурност ще си пипам коремчето още бая време за да търся нещо.
Ние пък тази нощ бяхме спокойни, но сега пак ни се излиза през пъпа. През 3-4 мин се появява едно краче отдясно, ама рязко.
dessiss и аз бая време имам, ама са ме почнали едни контракции вече всяка вечер по едно и също време. Е със сигурност още не са родилните и не се знае дали и аз няма да се похваля чак в Родени. Както каза Маймунката, ще вземем да родим на 1 април като на шега.
Роската днес беше споменала, че ще прави разни неща, че си е харесала утрешната дата Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4
Много сладка темичка с маймунки, Слънце Simple Smile
Честити бебчета на всички родили вече, наистина бебевалеж! Да са ви здравички и усмихнати, и вие покрай тях Wink
Зелено човече благодаря ти, винаги се отзоваваш  Hug .Аз в крайна сметка накупих за бебката козметика на Бюбхен, и точно по лекциите както пише -  да са от една марка Wink само се чудя за себе си дали да взимам някакъв крем за след раждането, че тая кожа не мога да си я представя как ще се прибере после #Crazy. А снощи такива глупости пак сънувах, че направо се изумявам от къде ми идват. Сега съм настинала и само се наливам с чайове и ям ябълки ( просто не ми хрумва какви други безопасни мерки да предприема ), много ме е шубе дано се оправя преди да тръгне да излиза бебка, за да мога да си я гушна веднага. Дайте някакви идеи за болящо гърло?! Аз сега съм на Голия, като че ли облекчава...
Животинче спокойно, като бяхме на отворените врати в ТК ни посъветваха да  си побутваме коремите, да ги разбуждаме като ни се стори, че доста време не е риткало, сега колкото по-тясно му става, толкова по- малко ритка. Аз също се шашкам така от време на време и си я сръчквам, спрях Нутри-мага, но просто защото ми свърши опаковката, а го няма никъде, само с поръчка, сега го чакам от една аптека мисля да го взимам докрая или докато изрично не ми кажат да го спра..
 

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 12:57 от annimm

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
елг, така е, и аз чакам включване от роската  Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ако ви кажа как се спекох преди малко  Sick
Моя мъж ми заяви,че в четвъртък заминава командировка на морето за 2-3 месеца, и ще си идва през 2 седмици за събота и неделя!
Уфф много криво ми стана
Weary smile3518

# 21
  • Мнения: 696
момичета,здравейте!да се отчета за вчерашният преглед и се връщам да чета че съм изпуснала доста
вчера ходих на тонове,бебка е ок, след това на прегледа ми казаха че е 3кг.вече, което много ме зарадва!Обаче нали не може без проблем-плацентата ми е вече 3-та степен и доста зле-така че докторът ми каза че ако не родя до 10 дни по добре да ми направят секцио, а не да ми предизвикат раждането,защото предизвикването не било хубаво нито за майката нита за бебета!та сега  почвам голямото ходене,стълби и т.н . да си предизвикам сама раждането,че не искам секцио #Crazy
кажете от къде да си купя този чай-малиновия,или по някакъв начин да си предизвикам раждането-док.каза и доста секс-при условие че 4м.сме на сухо сега пък секс.......та така
помагайте-иначе имам постоянно контракции но безболезнени,сега отивам да ви дочета
хубав ден

# 22
  • Мнения: 267
Аз и преди съм писала - при първи симптоми - изцеден лимон с лъжица мед на гладно няколко сутрини подред. Цяла бременност не ме е предавал тоя лек. Дори и гърло като ме е понаболявало минава след няколко дена, т.е. лекува го, не, че облекчава на момента. Но то и като мине лимона през гърлото пак си лекува. Иначе може гаргара с вода за уста, ако ползваш, или Цитросепт. Това са най-силните от безопасните, които се сещам.

А иначе никоя нетърпеливка от тук не разбирам, еле пък тия, дето им остават по две седмици. Аз поне си чакам точно така, както и преди, дори съм благодарна за всеки ден в повече, за да мога да посвърша и още нещо, не, че не чакам с трепет, но знам, че така или иначе ще се случи и да се нервя, няма да стане по-бързо. А и няма и място за притеснение, все пак. Наслаждавайте се на всеки ден от бременността си, толкова малко остана още Hug

П.С. мнението ми не се отнася за случаи като на Зори, успех ти желая, дано да си тръгне нормално. А иначе чайове всякакви можеш да намериш по дрогериите.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ако ви кажа как се спекох преди малко  Sick
Моя мъж ми заяви,че в четвъртък заминава командировка на морето за 2-3 месеца, и ще си идва през 2 седмици за събота и неделя!
Уфф много криво ми стана
Weary smile3518

и как няма  Cry  Embarassed  Sad

сигурно му е наложително да отиде, но на теб ще ти е доста тежко, миличка, съчувствам ти и съм с теб  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 361
Вихрогонче- да кажеш веднага ако има нещо за казване при Роската Rolling Eyes
Слънце-  Hugмного кофти така. Моя мъж се беше юрнал по едно време като се родим да иде пак в щатите за 4-5 месеца. Ама аз тропнах с крак и казах НЕ. Колкото имаме, толкова. Ако работата му го налага, няма как да не го пуснеш. Иначе аз моя не го пускам. Мен не ме е страх толкова от раждането, колкото от това, че поне 3 дни ще спя сама и няма да е до мен. Тра ла ла съм си.
Зори- давайте със секса, пък ние стискаме палци да минеш ок

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:09 от Elg

# 25
  • Мнения: 4
Благодаря ти Nagaina веднага ще го приложа!

Слънце разбирам те, много кофти така, но щом ще се връща през 2 седмици ...абе гадно е, дано има кой да ти помага за децата!  Hug Няма ли как да отидете с него? Ние решихме пък лятото, живот и здраве,  двете с бебка да сме в Бургас при нашите за 2-3 месеца, а таткото да идва при нас през 2 седмици и знам че ще ми е много мъчно за него, но ще е по-добре за нея, отколкото да е в тая гореща и прашна София.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:12 от annimm

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте момичета  Wink

Явно не съм единствената без симптоми  newsm78 но той бебока си знае работата - може би и сега на това лошото време не му се излиза или пък го е хванал мързела  Joy  

Аз днес ще ходя да донапазарувам за бебо разни дребни неща,които останаха и то с паричките от първият болничен  newsm44   - голям кеф  smile3521

Хайде весел,спокоен и приятен ден на всички  Hug

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Вихрогонче- да кажеш веднага ако има нещо за казване при Роската Rolling Eyes Слънце-  Hugмного кофти така. Моя мъж се беше юрнал по едно време като се родим да иде пак в щатите за 4-5 месеца. Ама аз тропнах с крак и казах НЕ. Колкото имаме, толкова. Ако работата му го налага, няма как да не го пуснеш. Иначе аз моя не го пускам. Мен не ме е страх толкова от раждането, колкото поне 3 дне ще спя сама и няма да е до мен. Тра ла ла съм си.

Тържествено обещавам да ви държа в течение, но мисля, че няма да се наложи, защото сигурно още днес ще си влезе в темата и ще пише тя самата  Flutter

Елг, мисля като теб относно такива дълги отсъствия на мъжа, особено в такива периоди специални за жената и семейството, каквито са бременността, раждането и първата година след него  Peace  На Слънцето стискам силно палци всичко да се нареди добре  Praynig

# 28
  • Мнения: 0
  Момичета, терминът ми е след 2 дни- на 12.03, а нямам никакви признаци за раждане. Май ще си почакам, утре съм на преглед, та ще видим. До сега не съм имала изобщо контракции, даже и подготвителни, ако съм имала, значи не съм ги усещала. Почвам лекичко да се изнервям и притеснявам вече Sad
Simple Smile споделям трепетите ти, и аз съм на 12-ти.. А снощи така се навих, уж започнаха по-силни стягания - (иначе аз контракции си имам от 4-ти месец) но си легнах все пак, защото реших че ще чакам да станат болезнени, и нищо досега:(. Все си мисля че може да пропусна момента и да стане късно. Но пък откъде накъде точно на мен ще ми се случат толкова безболезнени контракции:( Иначе почна да ми се гади яко, даже на 2 пъти си повърнах. но нищо друго. какво мисслиш да правиш, аз мисля в четвъртък-петък с багажчето пътък-пътък да им се примолвам вече да ме вземат..

# 29
  • Мнения: 64
Kasparita,

аз от два дни вече чакам включване,но не би! Твоят док какво казва по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт