Колко време ви трябваше след раздялата да излезете на среща с друг?

  • 6 793
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
Не си затормозявам хубавата главичка с такива мисли  Laughing Има такива мъже - виждала съм - в интерес на истината повечето не са били женени, но си гледат жената и децата й като свои, сигурно има и разведени, но неслучили на човек. Не знам, просто не се вкопчвай в тази мисъл - мъж, та мъж, то каквото има да става, ще стане Hug

# 46
  • Мнения: 1 919
Доби, малко след раздялата се ужасявах от идеята, че ще си остана сама. Даже бях пуснала и тема.
Честно казано в момента не го мисля особено.
Факт е, че след 30 мъжете обикновено са обвързани или евентуално с неуспели първи семейства- не е задължително обаче да са избягали от отговорността.
Може би се намират някои, които са били отдадени на кариерата и мамини синчета.
А за няма да знаят какво означава да се гледа дете - те голяма част от татковците и в семействата не знаят.

Ники и аз съм измислила рецепта за моите срещи - само да ми стане готов новия апартамент. Че и майка ми е една мила женица - по-добре да не влизам в подробности.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 10:24 от galia_mi

# 47
Момичета, повече не искам мъж, отдаден на кариерата!!!! От това - по- лицемерно нещо няма. Може би съм прекалено крайна, не знам. 

# 48
  • София
  • Мнения: 17 278
Amelia, а какви ще са тия мъже - или няма да са женени и няма да знаят какво означава да гледаш дете, или ще са разведени/разделени - т.е. избягали от отговорността?

Айде сега, ние като сме разведени, да не би да сме избягали от отговорност?
Моят приятел като не е бил женен и не е имал дете да не би да не се разбира с детето ми и да не ги приема като свое?
Айде малко по-нагоре брадичката, какви са тия приказки за
една 30 жена с дете и с увиснали от  кърменето гърди
Уверявам те, че има много мъже, които не проверяват първо гърдите увиснали ли са или не  Whistling

# 49
абе хора, ясно е, че не циците са най-важното. Исках да кажа нещо друго - че със сигурност няма да съм по-хубава и което е още по -лошо - ще съм супер мега СТРАХЛИВА и  НЕУВЕРЕНА

# 50
  • София
  • Мнения: 17 278
абе хора, ясно е, че не циците са най-важното. Исках да кажа нещо друго - че със сигурност няма да съм по-хубава и което е още по -лошо - ще съм супер мега СТРАХЛИВА и  НЕУВЕРЕНА

И двете неща зависят само от теб и от никой друг  Peace

# 51
  • Мнения: 165
Мда, тва дето в двойката нещо куца, така че аз горката хич не съм виновна, винаги ми е бил любим кифленски довод.
Да и мен много ме кефи довода.
А по темата след година и 2-3 месеца още нямам желание да излизам.
Малко съм саможива.

А бе, май и аз съм такава - малко саможива. Почти година, откак се разделихме с БНД, пък аз още гледам на ония с панталоните Wink като на досаден елемент от пейзажа. Хем така, хем иначе - май още не съм готова за връзка, пък не искам да съм сама за в бъдеще.  #Crazy , но съм убедена, че и моя късмет ще дойде..... някой ден  newsm78

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата вече се срещтах с друг с когото съм и в момента, но може би причината е, че аз бях инициатора за раздялата с БНД и не страдах никак по него, но от друга страна имах нужда възможно най-скоро да срещтна друг мъж, понеже и финансово нямаше да се справя сама, а и принципно не съм свикнала да живея без мъж. Както и да е, нещата се подредиха по план- намерих си готин, добър и неженен мъж и съм щастлива, това е важното  Grinning

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:54 от valkata78

# 53
  • София
  • Мнения: 17 278
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата ...

Мне, на Исето рекорда от 3 дни досега май никой не е бил  Laughing

# 54
  • Мнения: 5 299
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата ...

Мне, на Исето рекорда от 3 дни досега май никой не е бил  Laughing
Рекорда е мой Wink
В неделя сутринта си тръгнах от БНД, и вечерта бях на среща. Вече 6 месеца сме заедно от тогава.

# 55
  • Мнения: 161
На мен ми трябваха точно 24 часа. Mr. Green

 Mr. Green На мен още по-малко!  Crazy

# 56
  • Мнения: 165
Рекорда е мой Wink
В неделя сутринта си тръгнах от БНД, и вечерта бях на среща. Вече 6 месеца сме заедно от тогава.

Ей, шапка ти свалям! Не си губиш времето! Peace

# 57
  • Мнения: 816
Добре де, а къде го срещнахте този "друг" мъж, с когото излезнахте след раздялата с БНД-то?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 648
В Интернет! Embarassed

# 59
  • Мнения: 816
Да, изглежда в интернет човек по-лесно би се доверил, както и би повярвал. Но това си има своите рискове!
Но не става ей така просто да излезеш и да срещнеш някой. Пък при някои може и да става, знам ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт