Колко време ви трябваше след раздялата да излезете на среща с друг?

  • 6 789
  • 70
  •   1
Отговори
Здравейте,
когато бях бременна в 4-ти месец бащата на детето ми ме изостави.Слава богу всичко мина добре и имам прекрасно момченце на годинка и три месеца. С бащата не сме заедно макар, че се виждаме много често.Но той така и не пожела да види сина ни.Просто успява да си спести неприятните емоции и угризения на съвестта. Както и да е.
      Наскоро покрай 8 март се замислих, че съм сама а повечето хора покрай мен си имат някого.Запитах се дали ще имам сили отново да изляза с някого.Чуствам че нямам желание.И чесно казано незнам дали ще мога отново да тръгна по срещи.Как е при вас? Кога превъзмогнахте това чувство и колко време ви трябваше? Получи ли се?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 277
Докато нямаш желание, няма смисъл да се мъчиш.
Аз бързичко започнах да излизам, на третия месец май беше. Ама все някакви полуфабрикатчета бяха.
Истинският го срещнах след около година и половина.

# 2
  • Мнения: 1 023
Докато нямаш желание, няма смисъл да се мъчиш.
Аз бързичко започнах да излизам, на третия месец май беше. Ама все някакви полуфабрикатчета бяха.
Истинският го срещнах след около година и половина.


ма ти си като ракета, бе бърди!
направо совалка!
аз освен да се пишем танк, или нещо още по-бавно и тежко  Laughing
има ли въобще?!

# 3
  • София
  • Мнения: 17 277
Милки, аз понеже хич не съм от тия дето обичат да са сами, не ми импонира просто.
Та затва.
Ама не ти ли иде отвътре, простооо ... нЕма смисъл.

# 4
  • Мнения: 2 175
Сегашния случай не го броя, щото си "излизаме" от вече 3-4 г..
Но..предния път..когато току-що родила напуснах БНД ме държа около 6 месеца..
После просто се престраших една вечер да изляза.. и се запознах.. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 723
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

# 6
  • Мнения: 1 680
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Heart Eyes

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.

# 7
  • Мнения: 2 723
Абе просто така се случи, не съм го търсила на всяка цена.
 Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз като Бърди! Embarassed Макар и неразведена дефакто!

# 9
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)

# 10
  • Мнения: 5 299
На мен ми трябваха точно 24 часа. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 17 277
Аз като Бърди! Embarassed Макар и неразведена дефакто!

Ма вземи се разведи де, ко чакаш Wink
Аз също още не бях разведена като започнахме, но бяхме подали документите, чакахме си датата за делото.

# 12
  • Мнения: X
Случай 1:1 с твоя.
Останах сама - бременна в 4ти месец.
Първото ми що-годе "нормално" излизане - преди около 1/2 година, детето беше на 2 г. и 8 месеца. Адски много време. Но пък осъзнаваш и научаваш разни неща. Забравяш други. С малко бебе вариантите не са много.

# 13
  • Мнения: 2 723
Абе Каси и аз останах сама бременна в 4 месец, па и с един 2 годишен придатък.
Ама то като има да се случва...

# 14
  • Мнения: X
Да добавя - хич ме не е срам. Ама хич. Въпрос на обстоятелства беше при мен. Сиреч живеех сама с детето и .... почти не ми е помагал никой, за да мръдна от нас. Е нямаше как да стане просто. До някаква степен аз си го избрах. Необходимо беше, за да науча много неща. Сега съм във връзка, човекът е с деца, които живеят при него, повярвай ми, напрежението е катастрофално високо. Така че няма лесно.  Simple Smile
Т.е. ако си мислиш, сега, позабравила, че в двойка ще ти стане по-лесно.... Да, ако човекът е без деца, може би. Или ако те са при бившата.  newsm78

# 15
  • Мнения: 1 023
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Heart Eyes

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.


не така бе, не с лошо, какво му е срамното?!
после аз твоя рекрд освен, 4е съм го била, продължавам да го навъртам.
аз на среща не съм била от 7-8 години примерно.
и понеже се познавам, нема и да ида скоро. по-гадно от първа, втора, трета, пета среща няма.

# 16
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
    И аз като теб няма да пиша с ника си ....... Twisted Evil

  Като не е свободен защо излизаш с него? Липсва ти съвест, гониш паричките му или си толкова влюбена, че не те интересува тази заради, която не е свободен newsm78 Много са ми  #2gunfire такива женички. Даже и не те е срам да си признаеш - браво на теб. Поне вземете уведомете жена му да не  си губи живота с такъв мъж.

# 17
  • Мнения: 1 680
Около 6 месеца.
Ама в 4 от тях бях бременна  Joy

Никс, че и извинително имаш за 4те месеца...ти си моя идол Heart Eyes

на мен ми трябваше срамно много време, та затова гледам да не го помня тоя факт.


не така бе, не с лошо, какво му е срамното?!
после аз твоя рекрд освен, 4е съм го била, продължавам да го навъртам.
аз на среща не съм била от 7-8 години примерно.
и понеже се познавам, нема и да ида скоро. по-гадно от първа, втора, трета, пета среща няма.

кафето не съм си доизпила, ти ме караш да говоря Laughing
хем знаеш, че не беше за тебе и мене.
то и за Никси не беше, тя е на мене си.
по-скоро за тез`, дето непонятно що, чакат от умрял писмо.

*среща, пък, чак...не върви вече.
аз, случайният сблъсък, го обърнах на секс.
с лечебна цел Wink
секса - на връзка, проблем ми е с връзката-на обвързване, ма крайни срокове не гоним.

# 18
  • Мнения: 1 023
трай, ма!
аз само ритори4но си питам. ей така - за спорта.
не го мисли от връзка на горе. зарад теб специално има кой да помисли - ти само ползвай и не разваляй легото, пъзела, картинката или каквото и да е там.
 Laughing

# 19
  • Мнения: 2 175
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
    И аз като теб няма да пиша с ника си ....... Twisted Evil

  Като не е свободен защо излизаш с него? Липсва ти съвест, гониш паричките му или си толкова влюбена, че не те интересува тази заради, която не е свободен newsm78 Много са ми  #2gunfire такива женички. Даже и не те е срам да си признаеш - браво на теб. Поне вземете уведомете жена му да не  си губи живота с такъв мъж.

Ей, тва пък като го видя и... #2gunfire #Cussing out
Много обичам крайните заключения и бликащата злоба..
Хеле пък от анонимки...

# 20
  • Мнения: 11
На мен все още ми е трудно да излизам та камо ли да търся друг човек. Понякога се чувствам отчаяно самотня, друг път работата ми запълва времето. Все си казвам че трябва да излизам. Но сама ли да тръгна? Някак си не върви.  newsm78
Иска ми се да срещна ЧОВЕКА, но се страхувам!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 648
Ще ти мине - дай си време и не бързай.

# 22
  • София
  • Мнения: 433
2 седмици  Grinning Уж с терапевтична цел и двамата. И после стана еднаааа... Ама, няма да обяснявам - не сме заедно вече. След него ми трябваха към два месеца, че и повече... Зависи си...

# 23
  • Мнения: 11
Сигурна съм че ще ми мине, ако има какво да ми минава тъй като аз не страдам от раздялата а по-скоро ме е страх отново да не сбъркам. Тогава наистинаще се  #2gunfire
Една приятелка ми каза да не свиквам със самотата. А аз точно това правя. Не излизам. От работа в къщи и от вкъщи на работа. За да се промени човек си мисля че трябва да промени и начина си на живот. Аз промених от една страна начина си на живот, като сега живеем двамата с детето - спокойно (като изключим проблема с пубертета). Но от друга страна самота и човек някак си привиква

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Сигурна съм че ще ми мине, ако има какво да ми минава тъй като аз не страдам от раздялата а по-скоро ме е страх отново да не сбъркам. Тогава наистинаще се  #2gunfire
Една приятелка ми каза да не свиквам със самотата. А аз точно това правя. Не излизам. От работа в къщи и от вкъщи на работа. За да се промени човек си мисля че трябва да промени и начина си на живот. Аз промених от една страна начина си на живот, като сега живеем двамата с детето - спокойно (като изключим проблема с пубертета). Но от друга страна самота и човек някак си привиква


Не знам защо толкова се декларира - не свиквай да живееш сам newsm78 Ама човек най-добре си знае как му е хармонично със себе си...за едни това е пълна къща с деца, мъж и безспирна въртележка, а за други това би било ад! Аз лично не бих издържала на баланса по острието между нов мъж, дете и всичкото останало...
А иначе конкурирам Милки...ама няма лошо, който както си го реши

# 25
Аз пък считам, че колкото по-скоро тръгнеш да се виждаш с други хора, толкова по-добре. В началото дори препоръчвам да се прави за забавление, отколкото да се търси сериозна връзка. Просто малко разнообразие. Пък и на кой не би му харесало отново да се чувства уважаван и харесван, именно за това са срещите и въобще. Пък от там нататък, току-виж се появил Mr.Right, както му казват по филмите  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 661
На мен все още ми е трудно да излизам та камо ли да търся друг човек. Понякога се чувствам отчаяно самотня, друг път работата ми запълва времето. Все си казвам че трябва да излизам. Но сама ли да тръгна? Някак си не върви.  newsm78
Иска ми се да срещна ЧОВЕКА, но се страхувам!
И аз съм така Sad

# 27
  • Мнения: 903
Аз понеже съм мноооого тежка гемия, та затова мнооого дълго беше и времето - две години... И а-ха да почна да излизам на срещи с един мой тогавашен колега (бяха почнали някакви искри да прехвърчат по между ни)... и онова проклятие тогавашно мое /БДН-то/ Mr. Green взе че ми размъти мозъка и се вързах на приказки как бил се променил от самотата и преосмислил и бла-бла-бла..., та взех че си го прибрах за около две години още (че да ме досъсипе с каквото не беше успял предишния път) #Silly..... Та незнам да броя ли на среща че съм излизала тогава, що ли... newsm78 Crazy След последващата ни и окончателна во веки веков  bishop и амин fingerscrossed раздяла, около година и половина мина преди да ми дойде настроение и акъл за нещо си като срещи изобщо...

Мисля си че при всеки е различно, но със сигурност не бива да се правят експерименти преди да си се почувствал вътрешно достатъчно на себе си... Щото да се насилиш пък да почнеш връзка само заради идеята да не си сам,
по-скоро само би си навредил на още неукрепналите емоции, отколкото да си помогнеш да се почувстваш
по-добре. /поне така сочи скромния ми най-пресен опит Blush/

# 28
  • Мнения: 651
С хора не съм спирала да се срещам никога. На среща с мъж- два месеца след като се разделихме с БНД, а емоционално залисване ме сполетя малко след това. Не съм си поставяла нито срокове, нито спирачки. В момента имам много свежа, разтоварваща и позитивно зареждаща връзка, но за обвързване за което да си залужава да се говори още не съм готова и нямам идея кога ще бъда...  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 588
Аз нещо организационно не мога да го измисля как да стане с тези две малки деца... Майка ми боледува напоследък и не смея да я товаря с тяхното гледане. Вие как успявате? Детегледачка? Приятелка? Кой ви гледа детето/децата, ако са по-малки, а искате да излезете на среща?

# 30
  • Мнения: 2 175
Мария,
редувам ги всичките..
майка ми, приятелки, племенницата като детегледачка, БНД един път седмично и тн..

# 31
  • Мнения: 651
И аз така- детегледачка, майка ми, имах идеи и БНД да дава своя принос, но той е много мнителен и подозрителен и при минимално подозрение, че видиш ли докато той гледа детето аз може да се видя с някой мъж, веднага го извърта така че да ми провали плановете. Ама справям се. Нерядко излизам и с детето, но само в ситуации които детето приема като разходка, среща, забавление с приятел на мама... Категорично обаче възможностите са ограничени и добре, че човека ми проявява пълно разбиране, защото този преди него не можа да приеме ситуацията, че не разполагам с времето си както една жена без дете например.

# 32
  • Мнения: X
Една приятелка ми каза да не свиквам със самотата. А аз точно това правя. Не излизам. От работа в къщи и от вкъщи на работа. За да се промени човек си мисля че трябва да промени и начина си на живот. Аз промених от една страна начина си на живот, като сега живеем двамата с детето - спокойно (като изключим проблема с пубертета). Но от друга страна самота и човек някак си привиква
мдам, и после се оказва, че си забравил кое и как се прави
каша е, бързо също не е добре да се прави, защото още не си се 'излекувал' от стария човек... примери пред очите ми колкото искаш
общуването с партньора се превръща в едно безконечно коментиране и очерняне на 'стария човек'.. грозна гледка е

# 33
  • Мнения: X
Аз нещо организационно не мога да го измисля как да стане с тези две малки деца... Майка ми боледува напоследък и не смея да я товаря с тяхното гледане. Вие как успявате? Детегледачка? Приятелка? Кой ви гледа детето/децата, ако са по-малки, а искате да излезете на среща?
затова не излизах близо 3 години. точно по тази причина.
в един момент си казах - спри.
преместих се при наште
сега излизам, т.е. родителите ми го гледат, когато им е в къщата - това са ни 'условията'.....  newsm78

# 34
Аз все още не съм стигнала до този момент - да изляза с друг. И дори не мога да си го представя. Мъжът ми се изнесе преди 2 месеца. Той открито заявява, че няма нищо против да излизам и някой друг да живее с мен и детето. с една дума - не му пука за мен. Той самият води активен социален живот след раздялата, докато аз просто спрях да живея пълноценно .... и оттогава- все така.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз нещо организационно не мога да го измисля как да стане с тези две малки деца... Майка ми боледува напоследък и не смея да я товаря с тяхното гледане. Вие как успявате? Детегледачка? Приятелка? Кой ви гледа детето/децата, ако са по-малки, а искате да излезете на среща?
затова не излизах близо 3 години. точно по тази причина.
в един момент си казах - спри.
преместих се при наште
сега излизам, т.е. родителите ми го гледат, когато им е в къщата - това са ни 'условията'.....  newsm78

Каси все едно пишеш за мен    bouquet

# 36
  • Мнения: X
Доби, 2 месеца са малко време.
По учебник, 1-2 години си трябват, за да се 'излекува' човек от 'стария човек'. По принцип е една, но на мен и втората ми беше 'тежка', от гледна точка че мразех всичко що е в панталони. Преди това - няма да спираш да сравняваш двамата, което е супер нездравословно. От моя гледна точка, грозно, нездравословно - изпитвам го на гърба си.  Confused Дай си време. За никъде не бързаш и животът е пред теб.  Grinning

# 37
Регистрирана съм, но не искам да пиша от профила си, че клюкарките....... Twisted Evil

На въпроса - месец и половина след като напуснах мъжа си, излязох с друг по негова покана, който познавам отдавна и с който ни се разминаха пътищата, въпреки взаимните симпатии. След още месец и половина (т.е. на 3м след раздялата) правихме секс и продължаваме, въпреки невъзможната ситуация (не е свободен)
    И аз като теб няма да пиша с ника си ....... Twisted Evil

  Като не е свободен защо излизаш с него? Липсва ти съвест, гониш паричките му или си толкова влюбена, че не те интересува тази заради, която не е свободен newsm78 Много са ми  #2gunfire такива женички. Даже и не те е срам да си признаеш - браво на теб. Поне вземете уведомете жена му да не  си губи живота с такъв мъж.

не, просто ми е приятно да съм с него... нищо не преследвам.. до секса се стигна спонтанно... а и на този етап от моя живот не съм готова и не искам дълбока връзка....още по-малко пък да развалям живота му...
Ама какво ли обяснявам, едва ли ще ме разбереш  Simple Smile

Но определено смятам, че семейството се състой от двама души и щом единият от тях потърси нещо навън, пък било то и само секс, нещо куца в двойката, пък било то и нещо съвсем незначително .....

# 38
  • Мнения: 2 723
Но определено смятам, че семейството се състой от двама души и щом единият от тях потърси нещо навън, пък било то и само секс, нещо куца в двойката, пък било то и нещо съвсем незначително .....

Браво, ако можеше и да пишеш грамотно, щях да те препоръчам на някой разгонен семеен познат...

# 39
  • София
  • Мнения: 17 277
Но определено смятам, че семейството се състой от двама души и щом единият от тях потърси нещо навън, пък било то и само секс, нещо куца в двойката, пък било то и нещо съвсем незначително .....

Браво, ако можеше и да пишеш грамотно, щях да те препоръчам на някой разгонен семеен познат...

 Joy Joy Joy
Мда, тва дето в двойката нещо куца, така че аз горката хич не съм виновна, винаги ми е бил любим кифленски довод.

# 40
  • Мнения: 1 919
Мда, тва дето в двойката нещо куца, така че аз горката хич не съм виновна, винаги ми е бил любим кифленски довод.
Да и мен много ме кефи довода.
А по темата след година и 2-3 месеца още нямам желание да излизам.
Малко съм саможива.

# 41
  • Мнения: 2 723
Галяяяя, аз рецептата за твоите срещи я знам.
Почни да даваш Марти на оня дръвник и кифлата а ти- по срещи.
Хем няма да имаш време да се тревожиш за дреба, хем малко кеф и за мама  Mr. Green

# 42
Както вече ви казах аз съм самотна майка от 2 месеца. Обаче - страхувам се, че НИКОГА няма да бъда готова да изляза с мъж, камо ли да си легна с него.... т.е. ще си остана самотница. Защото сега съм съвсем сама, е какво ще се промени след 1 или 2 години, по-хубава или по-млада ще стана. Може би единствено по умна - ама ние знаем, че мъжете не харесват това..., а и кой ще обърне внимание на една 30 жена с дете и с увиснали от  кърменето гърди...Аз бих избягала от такъв човек като дявол от тамян.

# 43
Доби, аз съм сама от 5 дена, но никога ама никога не са ми минавали такива мисли през главата, нищо че и в моята история имаше друга жена - но повярвай ми едва ли е по-хубава от мене или по-кадърна в някои области Laughing Как може да мислиш такива неща - двама човека не са заедно само защото жената има хубави цици, ако един мъж е само за това с тебе, докога ще бъде бе момиче, ако някога срещнеш подходящия и дай-боже да го срещнеш - това на колко си години и как изглеждаш няма да е единственото важно. На мен не ми тежи да съм сама - хубаво ми е, защото ми е спокойно. Ако ми омръзне, когато ми омръзне - мъже има - ама важното е да са подходящите, а не какви да е - и ако само циците и гъза са им критерия - не благодаря Naughty

# 44
Amelia, а какви ще са тия мъже - или няма да са женени и няма да знаят какво означава да гледаш дете, или ще са разведени/разделени - т.е. избягали от отговорността?

# 45
Не си затормозявам хубавата главичка с такива мисли  Laughing Има такива мъже - виждала съм - в интерес на истината повечето не са били женени, но си гледат жената и децата й като свои, сигурно има и разведени, но неслучили на човек. Не знам, просто не се вкопчвай в тази мисъл - мъж, та мъж, то каквото има да става, ще стане Hug

# 46
  • Мнения: 1 919
Доби, малко след раздялата се ужасявах от идеята, че ще си остана сама. Даже бях пуснала и тема.
Честно казано в момента не го мисля особено.
Факт е, че след 30 мъжете обикновено са обвързани или евентуално с неуспели първи семейства- не е задължително обаче да са избягали от отговорността.
Може би се намират някои, които са били отдадени на кариерата и мамини синчета.
А за няма да знаят какво означава да се гледа дете - те голяма част от татковците и в семействата не знаят.

Ники и аз съм измислила рецепта за моите срещи - само да ми стане готов новия апартамент. Че и майка ми е една мила женица - по-добре да не влизам в подробности.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 10:24 от galia_mi

# 47
Момичета, повече не искам мъж, отдаден на кариерата!!!! От това - по- лицемерно нещо няма. Може би съм прекалено крайна, не знам. 

# 48
  • София
  • Мнения: 17 277
Amelia, а какви ще са тия мъже - или няма да са женени и няма да знаят какво означава да гледаш дете, или ще са разведени/разделени - т.е. избягали от отговорността?

Айде сега, ние като сме разведени, да не би да сме избягали от отговорност?
Моят приятел като не е бил женен и не е имал дете да не би да не се разбира с детето ми и да не ги приема като свое?
Айде малко по-нагоре брадичката, какви са тия приказки за
една 30 жена с дете и с увиснали от  кърменето гърди
Уверявам те, че има много мъже, които не проверяват първо гърдите увиснали ли са или не  Whistling

# 49
абе хора, ясно е, че не циците са най-важното. Исках да кажа нещо друго - че със сигурност няма да съм по-хубава и което е още по -лошо - ще съм супер мега СТРАХЛИВА и  НЕУВЕРЕНА

# 50
  • София
  • Мнения: 17 277
абе хора, ясно е, че не циците са най-важното. Исках да кажа нещо друго - че със сигурност няма да съм по-хубава и което е още по -лошо - ще съм супер мега СТРАХЛИВА и  НЕУВЕРЕНА

И двете неща зависят само от теб и от никой друг  Peace

# 51
  • Мнения: 165
Мда, тва дето в двойката нещо куца, така че аз горката хич не съм виновна, винаги ми е бил любим кифленски довод.
Да и мен много ме кефи довода.
А по темата след година и 2-3 месеца още нямам желание да излизам.
Малко съм саможива.

А бе, май и аз съм такава - малко саможива. Почти година, откак се разделихме с БНД, пък аз още гледам на ония с панталоните Wink като на досаден елемент от пейзажа. Хем така, хем иначе - май още не съм готова за връзка, пък не искам да съм сама за в бъдеще.  #Crazy , но съм убедена, че и моя късмет ще дойде..... някой ден  newsm78

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата вече се срещтах с друг с когото съм и в момента, но може би причината е, че аз бях инициатора за раздялата с БНД и не страдах никак по него, но от друга страна имах нужда възможно най-скоро да срещтна друг мъж, понеже и финансово нямаше да се справя сама, а и принципно не съм свикнала да живея без мъж. Както и да е, нещата се подредиха по план- намерих си готин, добър и неженен мъж и съм щастлива, това е важното  Grinning

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:54 от valkata78

# 53
  • София
  • Мнения: 17 277
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата ...

Мне, на Исето рекорда от 3 дни досега май никой не е бил  Laughing

# 54
  • Мнения: 5 299
Аз сигурно бия рекорда, но месец след раздялата ...

Мне, на Исето рекорда от 3 дни досега май никой не е бил  Laughing
Рекорда е мой Wink
В неделя сутринта си тръгнах от БНД, и вечерта бях на среща. Вече 6 месеца сме заедно от тогава.

# 55
  • Мнения: 161
На мен ми трябваха точно 24 часа. Mr. Green

 Mr. Green На мен още по-малко!  Crazy

# 56
  • Мнения: 165
Рекорда е мой Wink
В неделя сутринта си тръгнах от БНД, и вечерта бях на среща. Вече 6 месеца сме заедно от тогава.

Ей, шапка ти свалям! Не си губиш времето! Peace

# 57
  • Мнения: 816
Добре де, а къде го срещнахте този "друг" мъж, с когото излезнахте след раздялата с БНД-то?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 648
В Интернет! Embarassed

# 59
  • Мнения: 816
Да, изглежда в интернет човек по-лесно би се доверил, както и би повярвал. Но това си има своите рискове!
Но не става ей така просто да излезеш и да срещнеш някой. Пък при някои може и да става, знам ли? newsm78

# 60
  • Мнения: 2 175
Хм..аз  бях във връзка с "другия" доста време преди да си тръгна..
Но не той беше повода или причината за раздялата..
Изтърпя стоически всичките ми душевни и житейски драми  и още е с мен..

# 61
Здравейте мами, аз съм нова тук но вече ми харесва срещам много хора като мен. От 9 месеца с бившия ми съпруг не сме заедно и вече официално сме разведени, пробвах 1-2 пъти да излизам с други мъже но не се покучава все търся някаква прилика с него. Вече немога да се доверя на мъж мисля си че всигки са еднакви. newsm78

# 62
  • Мнения: 161
Здравейте мами, аз съм нова тук но вече ми харесва срещам много хора като мен. От 9 месеца с бившия ми съпруг не сме заедно и вече официално сме разведени, пробвах 1-2 пъти да излизам с други мъже но не се покучава все търся някаква прилика с него. Вече немога да се доверя на мъж мисля си че всигки са еднакви. newsm78

Това е така, защото ние, жените, искаме следващият да притежава всички добри качества на бившия , но отрицателните му - при тях да са положителни.
Пример:
БНД не е миел чиниите, не е разхождал кучето, не е пускал прахосмукачката, но пък ти е носил постоянно подаръчета, цветя, романтични вечери и прочие...
Искаш бъдещият да е същия романтик, но ако може и да мие чиниите + още няколко екстри.  Mr. Green
Паааа...такива хора нЕма! Никой не е идеален, на всеки нещо му куца, на някои  пък цялата им е куца. Така, че не се вманиачавай много в търсенето на "перфектния" . Да не си останеш цял живот сама.
Е, това пък не значи да се хвърлиш като удавник за сламка, на първия срещнат и да търпиш всичко, само защото, виждаш ли - всички си имаме лоши качества.  Whistling
Просто намери златната среда. Пожелавам ти го от сърце!   bouquet

# 63
  • Мнения: 151
Ами....една година вече мина от раздялата...мисля че още имам чуства към него, но аз в това отношение съм патологичен случай  Thinking
незнам дали ще срещна друг някога...надявам се, но с моето темпо да се откъсна от една любов, сигурно ще стане след като се пенсионирам  Shocked

# 64
  • Варна
  • Мнения: 957
а и кой ще обърне внимание на една 30 жена с дете и с увиснали от  кърменето гърди...Аз бих избягала от такъв човек като дявол от тамян.

Недей лежа на туй ухо! Вторият ми съпруг ме взе на 34, с дете, гърди увиснали съответно не само от кърменето, но и от гравитацията! БНД -то, милия, до последно не вярваше: "Кой пък ще те вземе тебе на тез години, че и с дете!?" "Някой такъв като тебе!" - викам му. Че той ме заряза заради жена с осем години по-голяма от него, с две деца, още омъжена, към края вече бременна от моичкия - някои нейни прелести едва ли са сочили към небето!

# 65
  • Мнения: 2 011
Както вече ви казах аз съм самотна майка от 2 месеца. Обаче - страхувам се, че НИКОГА няма да бъда готова да изляза с мъж, камо ли да си легна с него.... т.е. ще си остана самотница. Защото сега съм съвсем сама, е какво ще се промени след 1 или 2 години, по-хубава или по-млада ще стана. Може би единствено по умна - ама ние знаем, че мъжете не харесват това..., а и кой ще обърне внимание на една 30 жена с дете и с увиснали от  кърменето гърди...Аз бих избягала от такъв човек като дявол от тамян.
Това са пълни глупости! Ядосвам се като ги чета ...Ама много отчаяно  звучиш с тва "НИКОГА" .  Аз съм на 32, на 30 вече бях разведена  с дете. И какво о това, да не се е срутил светът? И моето тяло носи белезите от раждането ама за сметка на това пък имам хубаво детенце , което всеки ден ми повтаря че мама е красива! Как така няма да си отвориш очите и да се огледаш и ослушаш - идва пролет, събуди сееееее! Живота  не е свършил, а защо не почнеш да мислиш че те чака нещо хубаво "зад ЕЙ ТОЯ ЪГЪЛ" ??? Аз намерих своята половинка, щастлива съм с него!
И ТИ ЩЕ НАМЕРИШ СВОЯТА. Peace Само трябва да вярваш в това и да  го искаш. Излизай с приятели , смей  се ... Всичко ще дойде  на място - Надявам  се скоро да пишеш пак  в темата и да  звучиш СМЕЛО и РАДОСТНО Hug Hug Hug Hug Peace Peace

# 66
  • Мнения: 1 919
Стелси, 2 месеца след раздялата е нормално да е в такова състояние жената.
Доби, когато си готова щастието ще те срещне отново.
Аз нямам никакво желание да излизам и да се забавлявам, но всичко, когато му дойде времето.

# 67
  • Мнения: 2 011
Стелси, 2 месеца след раздялата е нормално да е в такова състояние жената.
Доби, когато си готова щастието ще те срещне отново.
Аз нямам никакво желание да излизам и да се забавлявам, но всичко, когато му дойде времето.

  Tired Зная мила , с всички ни  е било така и  след време виждаме че не е имало  смисъл чак толкова да се  вглъбяваме в това.  Насочи  енергията в друга посока- това искам да ти кажа !!! Гледай по-далече с бистър поглед! Не оставай  сама само  с детето - имаш приятели , които те подкрепят и ще видиш как ще се поотпуснеш и разцъфнеш наново. Нали  всички от опит се учим , защо и да не е от  чуждия опит и патило ???  newsm78  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 6
И на мен не ми е светнало още за ново начало(9 мес...а БНД отдавна си има какичка),но не това ми тежи... ooooh!
Не мога да свикна да преглъщам буцата в гърлото си всеки път,когато детко гледа друго дете с баща му...просто..не издържам на този поглед...не знам вие как сте... smile3518

# 69
  • Мнения: 165
  Tired Зная мила , с всички ни  е било така и  след време виждаме че не е имало  смисъл чак толкова да се  вглъбяваме в това.  Насочи  енергията в друга посока- това искам да ти кажа !!! Гледай по-далече с бистър поглед! Не оставай  сама само  с детето - имаш приятели , които те подкрепят и ще видиш как ще се поотпуснеш и разцъфнеш наново. Нали  всички от опит се учим , защо и да не е от  чуждия опит и патило ???  newsm78  bouquet  bouquet

 newsm10 smile3521
абсолютно съм съгласна с горното - това беше и моето лечение  Wink
но все пак универсална рецепта няма, всеки сам си усеща от какво има нужда и как трябва да изпусне парата

# 70
  • Мнения: 68
И на мен не ми е светнало още за ново начало(9 мес...а БНД отдавна си има какичка),но не това ми тежи... ooooh!
Не мога да свикна да преглъщам буцата в гърлото си всеки път,когато детко гледа друго дете с баща му...просто..не издържам на този поглед...не знам вие как сте... smile3518
          да криво е много в такива моменти 4ак се 4увствам виновна 4е не съм с таткото ама пък като се замислиа и тои какъв башта е един път не иа хвана да си поиграе с неиа  Sad

Общи условия

Активация на акаунт