Къпане след ваксина

  • 22 897
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
Не е от къпането. По-скоро внимавайте да не е реакция към самата ваксина!  Дано да не е! Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 789
Не мисля, че хремата е от това, че си го къпала в деня на ваксината.
При първата ваксина никой не ми каза, че не трябва да се къпе детето и ние Алекс си я изкъпахме вечерта, както всяка вечер. Нищо й нямаше.

# 32
  • Мнения: 8 999
Мами кажете какви могат да бъдат последствията ако бебето се изкъпе след ваксинация. Така се случи при нас-попогешка и сега сме хремави...на това ли се дължи?

Не, не се дължи на ваксината, нито на къпането. Детето ти просто е настинало или е прихванало вирус.
Обикновено след ваксинация не съм къпала моите деца, защото явно им влияеше и бяха доста кисели. Вечер им давах по една доза Ефералган и на сутринта нямаше и помен от някаква реакция.

# 33
  • Мнения: 80
И аз без да се усетя съм къпала след ваксина, питах педи, и той каза, че няма никаква логика да не се къпе.

# 34
  • Мнения: 1 100
Нашата педиатърка никога не е забранявала къпането след ваксинация. Веднъж, заради информация от форума, я попитах дали може да го изкъпем след като същия ден е ваксиниран и тя ме погледна безкрайно учудено.

# 35
  • Мнения: 4 335
Не мисля,че е от това.Винаги сьм кьпала Денис след ваксините,не е имало проблем.
Времето е такова,има много хремавички сега.Ту топло,ту студено,най гадното време е това.Организна неможе да свикни,а те колко душички са.

# 36
  • Мнения: 1 305
 Може да е настинало детето и просто да е съвпадение, не мисля че от къпането след ваксина  ще му се появи хрема.

# 37
  • Мнения: 1 322
И аз съм къпала моят юнак след ваксина - нищо му няма.

Общи условия

Активация на акаунт