Абитуриентски бал [4]

  • 69 269
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
при нас ситуацията е обратна.. 8 момчета и 19 момичета, но още не е ставало на въпрос кой с кого и как Simple Smile Според мен ще е малко кофти, ако доведеш и приятеля си Simple Smile

# 31
  • Мнения: 81
Здравейте!

От четенето през ред на предната тема видях роклите на Мухоморче,Butty и дъщерята на Санбернарка.Честити! Simple Smile

Според мен,ако кавалерът е външен човек и не познава поне двама от съучениците,може да стане малко кофти(да се почувства изолиран и тн.),не знам. Rolling Eyes
В моя частен случай,съм най-навита да отида с приятелките ми,кавалер от класа категорично не искам и отказвам,а най-добрия ми приятел се плаши от срещите с племето. Laughing(два пъти идва да ме взима от даскало,достатъчно му бяха). Whistling

Дани,с въпросче си ми в скайп,пак не сме се засекли. Sad

Лек ден.






# 32
  • Мнения: 182
В нашия клас на коледния купон всички се напиха и момчетата поканиха доста от момичетата да са им дами на бала, но след изтрезвяването на другия ден не смяха да дойдат дори на у-ще.  Joy Joy Joy Аз мислех да взема проятеля ми, но не мисля че ще се чувства добре, а и той не му се ще така че за сега съм без кавалер. Ако някай от у-ще ме покани може и да помисля, че с тея токчета някой трябва да ме крепи  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 338
Това ще е моята рокля:
http://www.prikachi.com/files/655607r.jpg
Поръчка за ушиването на роклята ще дам в началото на април Peace
Ще съм със сребристи обувки и чанта, сребърни бижута.

На изпращането ще съм или с коресет и къса пола, или с някоя къса рокля ако ме грабне някоя по магазините, с черни обувки и чанта. Ще реша в последствие.

Моя кавалер ще е приятеля ми. Почти всички от класа ще са с гаджета си и в ресторанта, и на дискотеката.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 00:44 от IntRiGa_GirL

# 34
ХеХ А аз какво да кажа за кавалерите като сме 3 момичета на 22 момчета  Crazy По около 7 на момиче  Mr. Green Но реално погледнато само един от класа ще е с приятелката си. Аз лично не знам дали мога да кажа че ще съм с кавалер, защото нещо не му намирам смисъла иначе моя приятел ще е с мен в училището и после в дискотеката  Laughing Не знам дали ми се води кавалер!?  Joy

edit: Честито на всички, които си имат рокли или поне са ги избрали вече Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4
И аз завършвам тази година,вече си поръчах роклята и в момента ми я шият,купила съм си и обувки за изпращането,но имам проблем сс намирането на тоалет за изпращането.Искам да съм с дамски костюм и страшно много харесах един в сайта на Росита:

http://rosita.bg/products_photos/1164_big.jpg

Но той е от есенно-зимната им колекция,а като ходих в някои от магазините им там вече са изкарали нови колекции.Моля ви се ако някой имап редстава от къде да си купя такъв,или максимално приличащ на този костюм да ми каже.Е,и по възможност да не са някакви космически цените,не държа да е марков.

# 36
  • Мнения: 5
И аз завършвам тази година,вече си поръчах роклята и в момента ми я шият,купила съм си и обувки за изпращането,но имам проблем сс намирането на тоалет за изпращането.Искам да съм с дамски костюм и страшно много харесах един в сайта на Росита:

http://rosita.bg/products_photos/1164_big.jpg

Но той е от есенно-зимната им колекция,а като ходих в някои от магазините им там вече са изкарали нови колекции.Моля ви се ако някой имап редстава от къде да си купя такъв,или максимално приличащ на този костюм да ми каже.Е,и по възможност да не са някакви космически цените,не държа да е марков.


Миналата година имаше същия в Адидас!Отиди в OUTLET-а в Младост,там може да е останал!

# 37
  • Мнения: 40
Току-що бях в аутлета на адидас, харесах си едни шорти за тичане, но всичко там е ултра спортно. Костюм няма да се намери!

# 38
  • Мнения: 0
някой да препоръча добър гримьор, моля  Praynig
че на каква проба бях... ooooh! като клоун ме направи.. пък аз бързам с всичко да съм готова предварително, че не обичам в последния момент.

# 39
  • Мнения: 4
някой да препоръча добър гримьор, моля  Praynig
че на каква проба бях... ooooh! като клоун ме направи.. пък аз бързам с всичко да съм готова предварително, че не обичам в последния момент.
Aделина Цанева,работи с много известни личности,50 лв за абитуриентски грим.Няма начин да те направи "като клоун".

Ето сайт,ако искаш да разгледаш: http://adelina-makeup.com/

# 40
  • Мнения: 0
благодаря ти за предложението, но от това, което разгледах забелязвам, че ползва твърде много грим, пък аз си падам по доста по-дискретен макиаж;
идеята ми включва акцент върху очите - ретро котешки очи, повечко мигли и безцветен гланц за устните.
пък като гледам мацката набляга на впечатляващи цветове;

# 41
а във варна ли  е салона и newsm78
не ми стана ясно от контакти в сайта

# 42
  • Мнения: 4
а във варна ли  е салона и newsm78
не ми стана ясно от контакти в сайта
Не,не е във Варна,в София гримира.По принцип ходи и по градовете (казвам го ако някоя бъдеща булка я е харесала),но специлно в периода покрай баловете няма начин да ходи по домовете,програмата и е твърде натоварена.

Бони,в крайна сметка не гримьорката,а ти решаваш какъв грим да ти направи,ако имаш и снимка да и покажеш г/д за какво става въпрос още по-добре,ако искаш лек грим-ще ти направи лек грим.Важното е да знае как се прави. Wink

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте, реших да не правя нова тема. Аз не съм абитуриентка, но ще ходя на бала на приятеля ми.
Първо да ви питам вие на какво мнение сте за "външни хора", аз уж познавам няколко човека, но ми е някак си притеснено.
Всъщност големия ми проблем е какво да облека, знам, че за вас е по-важно, защото това все пак е вашия бал.
Мисля да е рокля до около коляното или малко над него. (имам що годе хубаво тяло, висока сам 172-3, нямам много цици обаче, също така като се наям ми се подува корема, ама си харесвам краката :Д:Д) та.. мислех си за някаква рокля  около коляното - да е хваната под бюста и надолу да се разкроява. аз по принцип си падам по екстравагантните неща, но все пак това не е мой бал, а и родителите на момчето м исе струват малко консервативни. като цяло въпросът ми е дали мислите, че това, което ми сля е подходящо.. и къде да търся за рокли. (не искам да давам много пари, все пак това не е моя бал.. не искам да давам повече от 200 лева за рокля и към 100 за обувки, ама обувките по-късно ще ги мисля). Преди се бях спряла и аз на къса рокля с пайети, но просто не знам дали е подходяща. Доста съм обикаляла, но не съм попадала на нещо което много да ми хареса.
Много ще съм благодарна на съвети : )

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 311
http://img17.imageshack.us/my.php?image=photolarge16693.jpg
http://img26.imageshack.us/my.php?image=photo900.jpg
2 предложения от мен Simple Smile
Лично мнение: това не е твоя бал, трябва да си хубава, но не трябва да засенчваш никого. На твоя бал - да, но не мисля, че е удачно да изпъкваш щом празникът не е твой. (Все едно да отидеш на сватба с бяла рокля  Laughing) Затова някаква малка черна рокличка - хем ще си хубавка, хем няма да се набиваш на очи.
И все пак това си е лично мое мнение, не ми се нахвърляйте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт