Абитуриентски бал [4]

  • 69 120
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Аз днес посетих магазините на Триумф в Пловдив и в трите ми каза,че няма тъмно син сутиен голям размер.Май ще трябва да посетя магазините им в София.Като бях в ЦУМ имаха доста сини артикула.
За обувките и аз мисля за сребристо сиви,защото бижутата ми ще са бяло злато.Но не знам затворени или отворени.Дали е удачно под отворените даи мам чорапи/чорапогащник?  
newsm78
Според мен трябва да си имаш чорапки. Помня от бала на сестра ми, че края на май още не се ходеше с голи крака и тя беше с много фин чорапогащник и сандали и въобще не личеше.

# 16
  • Мнения: 182
И на мен ще ми е някак голо ако съм без чорапогащник, но вече си взех отворени сандали и не мисля, че ще е добре, в смисъл ще се вижда шева на чорап.
Мисинг ти каква специалност ще запишеш? Аз май от изпитите само на бълг.ез ще ходя и на Проверка на говорните и комуникативни способности.
Ще ставам учителка на вашите деца  Laughing

# 17
  • Москва
  • Мнения: 164
Да и аз мисля,че ще е по-добре с чорапи/чорапогащник.Пък и някак си не обичам да нося рокли/поли на гол крак... Просто много се притеснявам дали ще е добре да съм със сандали и дали няма да съм смешна  Embarassed

# 18
  • Мнения: 22 343
Azazel, не е никакъв проблем да си с отворени обувки и чорап, или чоропогащник. Просто ще търсиш такъв, който не е подсилен отпред и с ограничител, тоест без този шев, който е възможно да се вижда.
На сватбата си бях със сандали и с такива чорапи, изобщо не личи, че има нещо.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 311
Мисинг ти каква специалност ще запишеш? Аз май от изпитите само на бълг.ез ще ходя и на Проверка на говорните и комуникативни способности.
Ще ставам учителка на вашите деца  Laughing
В Търново ще ходя на български и английски. А специалностите - първите 2 желания ще са Туризъм и Международни икономически отношения.
И във Винс-а във Варна - същите изпити, същите специалности.
Simple Smile

А по темата за чорапите/чорапогащниците - 100% ще съм без. Роклята ми е дълга, няма да се вижда нищо. Не мога да понасям чорапогащници, дразнят ме, едно такова като сърбеж.. просто не съм свикнала да нося. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 22 343
Ето няколко предложения за сребристи сандали. ))))
http://www.next.co.uk/shopping/women/shoes/7/4
на мен доста ми харесаха моделите. )

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Azazel, не е никакъв проблем да си с отворени обувки и чорап, или чоропогащник. Просто ще търсиш такъв, който не е подсилен отпред и с ограничител, тоест без този шев, който е възможно да се вижда.
На сватбата си бях със сандали и с такива чорапи, изобщо не личи, че има нещо.

Мирама, а не ти ли се пързаля крака в сандала с чорап?

# 22
  • Мнения: 22 343
maria.4 ами не забелязах тогава да се пързаля, но все пак трябва да се пробва. )

# 23
http://blog.bgstil.com/%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0% … %B5%D1%82-%D0%BB/
Ако някой има снимки на обувки с каишки да дава, защото на мен лично мн ми допадат  Heart Eyes
До това, което тръся може би най се доближава на посл картинка кожения кафяв модел, но много ми харесват на първата картинка белите, а на предпоследната - лилавите и черните. Ако сте виждали някъде подобни модели споделете  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 15:34 от Диваче

# 24
  • Москва
  • Мнения: 164
Подобни на лилавите,но сребристи видях в Асеновград.Даже знам коя фирма ги прави.Изработват и по поръчка.

# 25
  • Мнения: 5
http://blog.bgstil.com/%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0% … %B5%D1%82-%D0%BB/
Ако някой има снимки на обувки с каишки да дава, защото на мен лично мн ми допадат  Heart Eyes
До това, което тръся може би най се доближава на посл картинка кожения кафяв модел, но много ми харесват на първата картинка белите, а на предпоследната - лилавите и черните. Ако сте виждали някъде подобни модели споделете  Rolling Eyes

И аз търся,подобни неща!Ще е от полза ако някой е видял,да сподели,ако ли не аз тепърва ще обикалям за обувки,ще раздувам специално за обувки като тези.... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12
Офф аз нямам рокля още,но се притеснявам с какви обувки ще съм,защото съм 1.78 и само аз и една фр сме толкова високи,много е гадно дано успея нещо по-нисичко да намеря,което си заслужава

# 27
  • Москва
  • Мнения: 164
Една приятелка е висока над 1.70 и беше с рокля до коляното и пантофки на бала си.Бяха в един цвят и седеше много сладко.Сигурна съм,че  и ти ще се справиш Nymphetamin

# 28
  • Мнения: 40
Аз съм 1.74 и въобще не се притеснявам. Ще сложа токчета. Не чак 10 см, но 5-6 със сигурност.

А момичета с кого ще ходите на бала? В смисъл завързаха ли се разни интриги с кавалери или ще ходите сами или с приятелки?

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 311
Това е голям проблем... Sad
Ние сме 9 момичета(2 от които са доста високи и ще са си двете) със 16 момчета. По двама на момиче  Laughing И се чудя дали ще е прекалено нагло да си взема мъжа за кавалер - при толкова свободни момчета от класа да водя външен...  Rolling Eyes

edit: Става въпрос да го взема за по площада, общо взето да се държа за него  Laughing В ресторанта не се пускат външни хора Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 13:34 от missing

Общи условия

Активация на акаунт