Най-приятна и най-неприятна.

  • 4 148
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Обичам да мия прозорци, чинии, печката, банята. Мразя да забърсвам шкафове, да пускам прахосмукачка. Обожавам да готвя, гладенето ме успокоява съпроводено от приятна, лека музика.  Simple Smile И най-вече - ИСКАААААМ да имам повече свободно време, за да правя всичко това!!!  Close smile3512

# 61
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най-приятна-готвенето  newsm64,а най-не обичам да мия прозорци и избощо голямото "пролетно чистене" ми е най-неприятно.

# 62
  • Мнения: 1 394
Значи най-неприятното тепърва предстои  smile3515

# 63
  • Мнения: 315
Ако може да прехвърля цялата домакинска работа на някой друг бих го направила с удоволствие.
Няма нещо ,което да обичам да върша,че да не го пробутам на друг.

и аз съм така

# 64
  • Мнения: X
Най-приятно ми е да простирам ,поливам цветята и да готвя/но  само в поч.дни,и то ако сме си у дома/.Всичко останало ми е дразнещо-досадно,за това съм си намерила заместник.Въпреки това все има нещо за правене ежедневно.Отказвам да изхвърлям боклука-не че не мога,но.......го предотстъпвам на мъжа си......към простирането той сам изявява желание доста често Mr. Green.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Обожавам да готвя , но мразя чистенето под каквата и да е форма  Laughing

# 66
  • Мнения: 1 394
Обожавам да готвя , но мразя чистенето под каквата и да е форма  Laughing
Особенно /както виждам/,че и след теб има сговорна дружина да цапа....И аз съм така  Rolling Eyes

# 67
Здравейте!
Аз обичам да шия и да подреждам гардероби, шкафчета и чекмеджета! Много мразя да бърша прах  Mr. Green и да чистя с прахосмукачка! Всичко останало върша с не особено голямо отвращение  Laughing!
Прахът не мога да го прехвърля, че половинката е с алергия към домашен прах (и после кашля яко). Но прахосмученето понякога успявам да прехвърля.
За прозорците съм на етапи - принципно изобщо не можеш да ме пипнеш за тях ... В един момент обаче истерясвам като ги видя колко са мръсни и тогава никой не може да ме спре. Последният път беше като бях бременна в края на 3-ти месец - е, тогава кандидат-свекървата като ме видя  Shocked ... не знам как не ме наби!

# 68
  • Мнения: 4 452
Не обичам:
1. да мия чинии - прехвърлих го на миялната;
2. да мия прозорци и закачвам пердета - това го върши мъжът ми за потрес на всички комшийки;
3. да простирам - прехвърлих го на сушилнята.
Иначе нищо от домакинската работа не ми е приятно, като мога инцидентно го прехвърлям на някой от домашните. Гледам да я свърша по най-бързия начин, като от време на време отнасям и някой синка от сблъсък с препяствие докато прелитам насам-натам. Но я върша без да се вманиячавам редовно понеже  и не понясам кочина. Гледам поне да е разтребено и потредено.
Викала съм и жена да чисти два пъти, на се отказах не защото тя не го правеше добре, а защото /малко маниашки звучи/ като че ли това вече не беше мойта къща. Луда работа Embarassed Rolling Eyes

# 69
  • плевен
  • Мнения: 644
Най-неприятната ми домакинска работа е да чистя-прозорци и прах,а най обичам да мятам дрехите и да си чистя с прахосмукачката.Понякога обичам и да готвя но когато съм на кеф иначе-не

# 70
  • Мнения: 1 090
Не обичам да мия прозорци, а най-приятно ми е да гладя.

# 71
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Обичам да готвя и чистя,ненавиждам гладенето и миенето на прозорци.

# 72
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Обожавам да готвя, чистя с мерак.

Но да гладя...  Sick ...вече почти се отървах и от това задължение, слава Богу.

В нас два пъти седмично идва жена да чисти и глади. Ако през останалото време се наложи нещо да се изглади, почти винаги половинката я върши този работа.

За мен остава само готвенето, но както казах, то ми доставя страхотно удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт