ОТСЛАБВАНЕ С ПОМОЩА НА ХАПЧЕТА

  • 1 094
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
здравейте казвам се мими и съм майка на един разбойник на 1 и 4 месеца.влязох във форма след раждането,така че да се чувствам добре.но в един момент установих че трябва да сваля още няколко килограма,за да се чувствам и за да изглеждам добре.нямам време да ям разделно или да спазвам някакви диети.хапвам през деня по някоя препечена филийка с кашкавал или сирене.а ве4ер си хапвам горе долу нормално,когато малкия ми даде такава  възможност.сега пия PINNOSLIM.не знам дали ще има ефект.преди време пиех РЕдуктил и бях много доволна.с него свалих 7 кг..отслабването с хапчета е за мързеливи жени като мен.които нямат желание и време за упражнения и диети.кажете и вашето мнение по въпроса за отслабването с хапчета.

# 1
  • Мнения: 1 495
Здравей . Моето лично мнение за хапчетата , че колкото и да са ефективни не са най - добрият вариант . Няма хапче , което да е безвредно особено пък тия за отслабване . Много против съм! Здравословно хранене и спорт , ако нямаш време за спорт, само здравословно хранене . Освен , че ще изглеждаш по - добре , като съобразяваш храната си , ще бъдеш и по - здрава, което с хапчетата , хм....не мисля , че ще постигнеш (за здравето говоря) .

# 2
  • Мнения: 144
здравейте казвам се мими и съм майка на един разбойник на 1 и 4 месеца.влязох във форма след раждането,така че да се чувствам добре.но в един момент установих че трябва да сваля още няколко килограма,за да се чувствам и за да изглеждам добре.нямам време да ям разделно или да спазвам някакви диети.хапвам през деня по някоя препечена филийка с кашкавал или сирене.а ве4ер си хапвам горе долу нормално,когато малкия ми даде такава  възможност.сега пия PINNOSLIM.не знам дали ще има ефект.преди време пиех РЕдуктил и бях много доволна.с него свалих 7 кг..отслабването с хапчета е за мързеливи жени като мен.които нямат желание и време за упражнения и диети.кажете и вашето мнение по въпроса за отслабването с хапчета.

Здравей мими аз искам да те попитам доволна ли си от пинослима, и аз се колебая още с хапчета ли да пробвам или с чайчета, предпочитам да е нещо без хиляди странични "дефекти"/като редукила/

# 3
  • Мнения: 62
слави 1ви ден ми е с пинослима.а от редуктила нямам оплаквания.освен че ми стана нередовен цикълът.смисъл постоянно ми закъсняваше

# 4
  • Мнения: 144
мими благодаря за бързия отговор, за редуктила знам ,че е много ефикасен аз го пробвах и само за скромните 4 дни които изкарах с него ми се появиха почти всички странични ефекти/ бях като смачкана от валяк/ и затова го спрях а пиех от 10мг. не мога да си представя ако  пиех от 15  сигурно нямаше да стана от леглото. А като напреднеш със пинолима ще чакам да дадеш информация

# 5
  • Мнения: 62
ами за сега няма ефект.пак съм гладна.а редуктила беше супер.даже умувам пак на него да се върна.ама ще изпия тези и после ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт