Писмо до моята Сиянна звездичка

  • 25 888
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 160
Звездичке,мамина,днес ставаш на два месеца...Сърцето ми се къса от болка,,душата ми е опепелена от мъка...

# 46
  • Мнения: 3 016
ksd_g ,ще минат и два и три месеца и години ,но болката ще остане завинаги  HugНе мога да те утеша ,защото утеха няма. Съжалявам наистина....... Cry

-за теб звездичке!

# 47
  • Мнения: 1 484
 smile3518 smile3518 smile3518Мойте  съболезнования.Знам  че  каквото  и  да  напиша  няма  да  намалее  болката  ,ние  сме  с  теб  мила. Hug

# 48
  • Мнения: 160
Мила,Сиянна звездичке,мило мамино детенце,златно мое момиченце,вече два месеца те няма при нас...няма те в прегръдките ми,но си непрестанно в съзнанието ми,ти завинаги си в сърцето ми...там никой и нищо не може да те замести,никой и нищо не може да те отнеме от сърцето ми...
О,миличка,защо нямах щастието освен в сърцето ми,да растеш и пред очите ми...
Обичам те,детенце безценно,винаги ще те обичам...тати и батко също!!!Ти си нашата принцеса,която ще обичаме и обожаваме до сетният си дъх...ти винаги ще живееш в нашите мисли и сърца...
Целуваме те,кукличке,целуваме те и те прегръщаме,така както не можахме,когато беше на земята,но на небето всеки ден ще получаваш хиляди целувки  и прегръдки от нас!!!

# 49
  • Мнения: 425


Не ни остава друго, освен да се молим да ни простят...и да не ни забравят, така както ние тях никога!
Прегръщам те много силно...писмото ти ме трогна отвътре, разяде ме...бъди силна мила!


http://www.youtube.com/watch?v=yF1nlS6KDTM

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 50
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose i dalbok poklon pred dushata i pametta na momichenceto vi neka bog q dari s mir dushata i

# 51
  • Мнения: 7 110
Сиянно детенце, мъниче.  Cry
ksd_g,  Hug Cry.

# 52
  • Мнения: 767
Моите съболезнование мило майче,напълно те разбирам как се чувстваш след близо 3 години болката при мене е все същата,но просто няма какво да се направи.Знам това,че и каквото да ти пиша няма да намали болката ти.Но бъди сигурно че те са на хубаво място там,но ще живеят завинаги в нашите сърца newsm45 newsm45 newsm45

# 53
# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 8
 Praynig Praynig    smile3518  smile3518 Flowers Rose Flowers Rose

Кураж и сила, мила майчице!

# 57
  • Севлиево
  • Мнения: 17
Боже,толкова плаках докато го прочетох това ...нямам думи  newsm45
Нека ангелчетата бдят над нея ...

# 58
  • Мнения: 78
ksd_g,прегръщам те,мила!Много искам да вярвам,че нашите ангелчета са на прекрасно място,там горе,гледат ни,бдят над нас,а вечер ни докосват в съня ни....Ние никога няма да ги забравим,те винаги ще си останат нашите дъщерички и един ден ще успеем да си ги гушнем и целунем,както не успяхме тук,на земята....Бъди силна,мила!

# 59
  • Разград
  • Мнения: 2 102
 Hug Hug Hug, кураж и сила на цялото семейство. Сълзите ми текат по лицето ........

Общи условия

Активация на акаунт