Как получихте предложението си за брак!

  • 5 527
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 67
на летище ЛаГуардия в Ню Йорк Mr. GreenЗащото се скарахме и аз казах:Не ме интересува какво ще правиш,аз си тръгвам за България сама!(той е французин) и тръгнах(въпреки че имах работа и трябваше да работя на следващия ден,просто бях бясна и въобще не се сетих за нея).Стоя аз на летището и по едно време го видях да бяга към мен и ми предложи.Отказах се да заминавам,разбира се.А как е разбрал на кое летище точно съм,не знам.Може божа работа да е било Grinning.
Иначе темичката е много хубава  bouquet

# 46
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Годежния пръстен още го чакам  Laughing Но предложение ми е правил не един - два пъти.
Първия път си помня, че заедно гледахме "Моята голяма ТВ сватба", на мен ми беше някакво романтично да ги гледам. Имаше едно двойка, мъжът беше от с. Еленка и се заливахме от смях на родопския диалект /който аз като пишман родопско чедо почти не разбрах/. По едно време само поглеждам към него и го питам " Ти кога ще ми предложиш брак?". Отговора му беше - има време. И всичко се забрави още в същия миг. Още повече че за мен всичко случващо ни се ми изглеждаше странно - познвахме се от месец, живеехме заедно от седмица.
По - късно нещо се бяхме спречкали. Дори се бях разплакала. А господина виновно виновно ме успокояваше. Когато спрях да плача получих една силна прегръдка и въпроса " Ще се омъжиш ли за мен?"... Как да му кажа - не.
Сега си чакам пръстена.. Да видим ще го дочакам ли.

# 47
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Предложението за брак получих в леглото точно един месец след като се бяхме сгодили... К`во да го правиш човека, полицайче е ...  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 259

Моето беше в къщи... прибирам се на 9-ти вечерта след щур 8-декемврийски купон с колегите, а той се беше подготвил с вечеря, свещи и пр. и хоп-извади кутийката от джоба-цялата треперих и забравих да му отговоря веднага hahaha

... К`во да го правиш човека, полицайче е ...  Mr. Green
Eми така де...

# 49
  • Мнения: 78
Вече живеехме заедно на квартира. Беше класика - на колене и с пръстен в ръката  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 593
Ох,  не помня вече кога получих конкретно предложението за брак.
Нашата работа стана много бързо, още първия месец от "ходенето" ни, започнахме да си говорим как някой ден ще се оженим, ще си имаме деца и т.н. По-скоро той говореше, а аз се съгласявах, но важното е, че и двамата си вярвахме. Два месеца се срещахме, на третия се събрахме да вижеем заедно. И така, вече 5 години сме щастливо семейство.   loveuuu А иначе сключихме и брак - 5 месеца след като се роди дъщеричката ни.  Heart

# 51
  • Мнения: 521
Аз да възродя темата. Моето го получх в самолета на път за БГ. Мъжа ми е чех, бяхме говорили, че ако ще се женим, трябва да изкарвам един документ в БГ, и му викам в самолета "Будеме се брат" което значи, ще се женим ли, за да знам какви планове да правя.
Моя вика ДА, и аз отидох и си купих рокля. После като му казах и той се смя, вика ми аз си мислех, че ме питаш "Будеш йеште спат" което значи дали ще спи още  Joy Joy Само се бъзика де.
Съответно същата вечер след като купих роклята и за него купихме костюм отидохме до морето, бяхме във Варна и той ми предложи (без пръстен). И така казахме на всички мои роднини в БГ и го отпразнувахме.
Като се прибрахме в Чехия, ми купил пръстен и вечерта вкъщи, падна на колене и ми предложи още веднъж.
Организирахме сватбата за един месец  Mr. Green
Беше много романтично и много комично  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 485
Не чаках да ми предложи - предложих му аз. Той като прие, аз се стреснах, ама нямаше връщане назад.  Embarassed

# 53
  • Мнения: 542
не беше очаквано,защото се познавахме от 2 месеца!бяхме на сватба на брат му...и слет сватбата!пръстена го получих малко по-късно!и 56 месеца след предложението направихме сватба!

# 54
  • Мнения: 304
Ние решихме да се изнасяме да живеем заедно по време на едно кратко пътуване, след което всеки си хващаше самолета за вкъщи. Прекарахме нощта с бутилка вино на една автобусна спирка в очакване да стане време за летището и си направихме планове как ще се оженим, колко деца ще имаме, как ще се казват и т.н., всичко...

Е, официалното предложение дойде 3 години по-късно в къщата на родителите ми, просто ми подари пръстена и даже май не ме попита искам ли, направо се разпрегръщахме.

После обаче, когато тръгнахме да подаваме документите за сватбата, ме задържа в колата и със супер загрижена физиономия ме попита дали си давам сметка, че това, което правим е много сериозна стъпка, защото той го осъзнавал много добре, но искал да е сигурен, че и за мен е така #Crazy Mr. Green Обясних му, че и за мен е така, поревахме си от щастие и цъфнахме пред служителката в кметството със червени очи и двамата  Joy Жената ни гледаше доста странно Shocked

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хич даже не ми и предложи. Crossing Arms
Мен ми писна да мятам крачоли и всяка вечер да пътувам от единият град където работех до другият,където пък той живееше.
Мъчих се така около три месеца,всеки ден напред-назад.
Питах го една вечер директно"Слушай,ако ще ми предлагаш да се женим,баш сега е момента."Така или иначе,говорехме непрекъснато за това,ама да се сети.....малко романтика,предложение и т.н. нъцки.
Той пък бил от типа мъже,дето на жена не отказвали нищо и взе че се съгласи. Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 817
Беше класика в жанра Laughing
Каза ми , че е резервирал места в един чудесен ресторант, за да посрещнем Велик ден /преди 9 г/
Нагласявам се аз какато му е реда. Тоалет, грим, прически разни...Сядаме на едно по-тихо кътче, много романтично...Вечеряме. И след вечерята ми поднесе кутйка с пръстен златен.Каза ми , че безумно ме обича и  ме попита: "Ще станеш ли моя съпруга?" Аз  Shocked Отговорът е ясен. Все пак бях в очакване. Laughing От 3 год. бяхме заедно.
След това както бяхме натъкмени се завлякохме в един любим рок клуб, където се събираха всички познати. Як купон беше. Нищо, че бяхме с тоалети разни. Понмня, че  много ни се радваха. Joy

# 57
  • Мнения: 196
Моето не беше романтично или изненадващо.Един ден ме попита:Ша ма земиш ли? Joy Joy Joy,а аз :Ша та зема ко да та правя. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Мнения: 128
Ние сме от 9 г заедно и винаги сме знаели,че един ден ще се оженим Simple SmileПредложи ми на 1 мес от запознанството ни,но нито аз ,нито той приемаме брака като институция.Но сега като бебчо е на път ,подписването ще е задължително Wink

# 59
  • Мнения: 800
При нас беше по-скоро весело, отколкото романтично. Бяхме 10-ти клас, когато ми заяви пред всичките ни приятели: "АЗ ще се оженя за теб!" Смяхме се много, поне аз не го въприех никак сериозво, после пътищата ни се разделиха и така след 10 години се виждаме, започваме да ходим ... и на връх Нова година той казва: "Ти помниш ли, че ще се оженя за теб?" Аз: "Да!" а Той: "Ето това чаках!" - вади пръстен и пред всички на купона казва "Ето, това е жена ми!", още там на купона една прителка казва: "Аз ще ви бъда кума" и така след четири месеца се бракувахме. Сега вече 7 години сме щастливи заедно и с двете ни слънчица ...

Общи условия

Активация на акаунт