Отчаяна съм

  • 2 220
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте казвам се Даниела и съм на 20 години надебелях с 10 килограма за 5 месеца и аз не знам точно как стана , защото не съм правила нищо не обичайно, но както и да е.Искам да ги сваля и пак да изглеждам добре , но тялото ми явно не е съгласно с мен правя каквито и да било диети упражнение и какво ли още не , а ефект няма .Нямам сили вече , мислих дори че съм бременна , но не съм . Страшно съм объркана , уплашена .Цялата съм в целулит , стрии и каквото се сетитите. Нямам нужда от диети или кремчета имам нужда от някой който да ми каже ,че всичко ще е наред и ще върна перфектното си тяло

# 1
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Danielka_ , какви диети си спазвала?Нямаше ли поне минимален ефект от тях?Кажи какво хапваш и дали спортуваш.И да не забравя - всичко ще е наред и ще върнеш перфектното си тяло  bouquet.

# 2
  • Мнения: 9
Danielka,sigurna sym che shte uspeesh otnovo da bydesh takava ,kakvato iskash.Vypreki otchaqnieto ti v momenta na pyrvo mqsto se opitaj da poglednesh malko po-pozitivno!!!Kakvo si probvala do sega?Znaesh,che nqma da stane s "magicheska prychka",no USMIHNI SE i napred.Sigurno ti e trudno da priemesh kak izglejdash v momenta,ako predi tova si imala strahotna vynshnost.Opishi kak si opitvala da se spravish s izlishnite kilogrami i ot kolko vreme?

# 3
  • Мнения: 18
ще отслабнеш,но не като се отчайваш,а като се вземеш в ръце,да си избереш диета и да я спазваш.НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ,всичко е в твойте ръце и зависи изцяло от теб
P.S.не гладувай      bouquet

# 4
  • Мнения: 35
Ако е толкова внезапно напълняването без промяна в храненето и двигателната активност,може би няма да е зле да се консултираш с гинеколог и ендокринолог.  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 068
може наистина да е нещо хормонално   newsm78
все пак кажи какво ти е менюто през деня и какви диети си спазвала  Wink

# 6
  • Мнения: 266
При ендокринолог за проверка на щитовидната жлеза, успех   bouquet

# 7
  • Мнения: 111
Определено и аз ще ти препоръчам консултация с ендокринолог.

# 8
  • Мнения: 362
  Hug не се отчайвай,но и аз съм на мнение че първо трябва да си направиш изследвания и да видиш дали няма някакъв здравословен проблем.Какви диети си спазвала?
 Ще се справиш Hug

# 9
  • Мнения: 99
Първо се успокой и посети лекар, ако наистина не си променяла навиците си  newsm78. Когато си под стрес както сега, ще си навредиш още повече. При правилна намеса всичко ще се нормализира  Peace
Успех    bouquet

# 10
  • Мнения: 10
Здравей , Даниелка ...
Аз също съм на 20 ... и аз също за четири месеца качих 10 килограма ... но проблема никак не е хормонален ... Не мога да кажа дали съм била по-отчаяна от теб ... или ти си по-отчаяна , отколкото съм била аз... но мога да ти кажа само едно единствено нещо ... въпреки , че знам колко отвратително и грозно звучи ,но докато човек не си затвори устата ...наистина нищо не се получава ...
Сега си настроена много ... как да кажа ... с рогите напред . Яд те е , тормозиш се ... и ти се ще колкото се може по-скоро да се разкарат тези килограми , но лошото е , че не се получава ей така . От 04.02 съм на безвъглехидратна диета и до момента съм -10кг ... Преди години смъкнах 15кг за 25 дни ... но тогава организма си беше и предразположен ... и като че ли само това е чакал - да мина на някакъв по-строг режим , за да успея да смъкна излишните килограми . Аз ти предлагам едно - мотивирай се . Дюканките са със страхотни резултати .... Бих казала зашеметяващи . Влез в темата им , почети ... поразгледай снимките от преди и сега ... Трябва да имаш стимул . На 20 години сме ... и ако сега не сме такива , каквито искаме да бъдем и да се носим така ... както искаме да се носим ... след 30 години ще ни е малко късно, не мислиш ли =)))
Не знам какво да те посъветвам освен това ... Започни диета ... Дюкан си е трудна , ако мислиш , че не би издържала на нея , опитай с нещо друго ... Тук иа такова разнообразие ... просто трябва да намериш "своята" =) Пиши винаги , когато можеш ... Ние сме тук именно заради това - да бъдем насреща =) !
Успех !   

# 11
  • Мнения: 1 731
С отчаяние нищо не се постига ,трябват действия.Вземи се в ръце ,намери си подходяща диетка и давай напред .10 кг са нищо.Има жени ,които се справят с 30 и нагоре ,така че с упоритост и търпение ще постигнеш резултат. Peace  bouquet

# 12
  • Мнения: 11
varvi na lekar na vsiaka zena ako ne e tova az svalih 23 kilograma a volia niamam nikakva i ti shte uspeesh. ne se otchaivai gore glavata shte pomagame kakvoto mojem

# 13
  • Мнения: 2 180
Поздравявам те за това, че си се изправила пред проблема. Важно е да вземеш мерки сега и да избереш подходящия за теб режим, докато биологичната ти памет не е запечатала сегашните ти килограми. Няма страшно! Супер е да направиш нещо за себе си и ти желая успех!

# 14
  • Мнения: 2
Благодаря на всички вас ,които ми отделихте от времето си .Опитах Лечебния глад , въглехидратна диета комбинирана с упражнения , но резултат нямаше. Сега ходя на фитнес с личен треньор и мисля че започва да се получава.Благодаря ви още веднъж за подкрепата помогнахте ми да повярвам че все пак има надежда Simple Smile)))))  Hug

Общи условия

Активация на акаунт