Домашна аеробика 2

  • 31 075
  • 326
  •   1
Отговори
# 165
  • София, България
  • Мнения: 2 222
чакайте да се запиша и аз във вашите редици. Засега се боря с коремните преси (3*30 всяка сутрин) ... Но ще видим, трябва да почна и нещо друго явно  newsm78

# 166
  • Мнения: 1 163
Kalaka, таблицата е страхотна.  Peace Peace
Снощи ме домързя и нищо не играх но тая вечер няма да пропусна живот и здраве.

# 167
  • Мнения: 2 068
 ааааа с мързел нищо не се постига ......да си наваксаш веднага jump защото ще те намеря и .....
 fight
Аз днес направих 10 в 10 обаче след вчерашната супер каланетикс ми беше трудно. Трябва си почивка  Thinking
Май няма да мога да си изпълня програмата.

# 168
  • Мнения: 1 629
Калака таблицата е много добра Grinning Аз за сега съм най-висока, най-дебела и с най-голям прасец Mr. Green  То моя прасец като цяло е доста мускулест. Аз започвам със Синди сега  Grinning

# 169
  • Мнения: 1 163
Kalaka, ха така ама много силно удряш. Само не ме намирай  Joy Joy Joy Joy че като гледам каква ти е дебела сопата  newsm78 newsm78
Почивка наистина трябва особено след вашата каланетика на която неможах да направя и две упражнения.
Калака таблицата е много добра Grinning Аз за сега съм най-висока, най-дебела и с най-голям прасец Mr. Green  То моя прасец като цяло е доста мускулест. Аз започвам със Синди сега  Grinning
Ох а аз какво видях си помислих че съм аз най дебелата. Но това е радостна новина че Дайчето е в първите редици. Хайде мила да ги разбием като правим следващото измерване.

# 170
  • Мнения: 1 629
То кога е следващото мерене? Аз много бавно свалям килограми да ви кажа само Sunglasses аз така ударно не мога Naughty

# 171
  • Мнения: 1 163
То кога е следващото мерене? Аз много бавно свалям килограми да ви кажа само Sunglasses аз така ударно не мога Naughty

 Peace Peace и аз съм така не се тревожи. Следващото мерене не сме го планували но може би след един месец или два да се проверим коя накъдее.

# 172
  • Мнения: 9
Здравейте ,сладурки  Hug !Чета ви от известно време,но не пиша,щото нищо не правя. Ама ме надъхахте много и си свалих каланетиката. Днес я правих за първи път-много ми хареса.Усетих натоварване и ... продължавам  newsm68 .Преди доста години (още не бях родила),съм ги правила от едно книжле.След днешната тренировка с "кака Калан" ми стана ясно,че нищо не съм правила.Дано ентусиазмът не ми се изпари бързо,но с ваша помощ   bouquet  се надявам да успея.

# 173
  • Мнения: 123
     
                        Grinning  Здравейте момичета!

Нещо ми е лошо и си лежа.Пролетна умора ли е,грип ли е не знам  Sick

                                         
                         Hug   Добре дошли на нововодошлите     bouquet   
 

  Rolling Eyes къде е таблицата ...

# 174
  • в моя свят
  • Мнения: 849
  Може би трябва да си я сложим на 1-ва страница

# 175
  • Мнения: 9
     
                        Grinning  Здравейте момичета!

Нещо ми е лошо и си лежа.Пролетна умора ли е,грип ли е не знам  Sick

                                         
                         Hug   Добре дошли на нововодошлите     bouquet   
 

  Rolling Eyes къде е таблицата ...
Blagodarq ti Hug Pink spring,вземи нещо превантивно. И да не е разболяване -няма да ти навреди толкова.Аз преди около 10 дни бях се разболяла,започна много леко,но продължително...

# 176
  • Мнения: 385
Нали, да ни се виждат от раз телесата, против уроки да са  Joy

# 177
  • Мнения: 1 629
Нали, да ни се виждат от раз телесата, против уроки да са  Joy
Joy Joy Joy

направих 70 коремни ...  дано и до 100 да ги докарам скоро ... слаба ракия съм Laughing

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 17:26 от ~Dai4eto

# 178
  • Мнения: 123



               dessita791,благодаря ти   bouquet

 

# 179
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!В неделя правих каланетиката с желание,но вечерта вдигнах кръвно и вече втори ден си почивам и чакам напълно да отшуми кризата,после продулжавам.Засега само ще ви чета Peace

Общи условия

Активация на акаунт