Домашна аеробика 2

  • 31 078
  • 326
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 479
Privet! Blagodarnosti za infoto za topkite! Razbrah, che ima magazin za topki na Alabin 9 i mislia utre da ida do tam!
Dnes sam pak na turboto - Punch kick and jam i na ab jam! No ste smeniam!
Izviniavaite za bukvite, no na bacha niamam kirilica!

# 226
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
след два дена почивка днес пак Каланетика, но понеже диска не ми тръгна си пуснах някакво друго, водеше го рускиня и съответно на руски. Имаше доста повече упражнения и бая се озорих. А и не си бях разчела времето че се наложи да спра преди края на програмата, а те там доста се разтягаха сигурно щеше да ми е полезно. Сега краката ми са стегнати - ужас.

# 227
  • Мнения: 11 747
Днес направих 26-ти час каланетика - '10 в 10'. Страхотно е  Hug  Направо съм като преродена - гъвкава, силна...  и все по- хубава  Mr. Green   умря циганката, дето ме хвалеше
Много е приятно, как все по- лесно правя трудните упражнения и как все по- разтегната ставам  Peace

# 228
  • Мнения: 1 163
Днес направих 26-ти час каланетика - '10 в 10'. Страхотно е  Hug  Направо съм като преродена - гъвкава, силна...  и все по- хубава  Mr. Green   умря циганката, дето ме хвалеше
Много е приятно, как все по- лесно правя трудните упражнения и как все по- разтегната ставам  Peace

Браво Пина. Заплювам те да не те урчасам. Ха дано все така да се чустваш.

# 229
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile Успяхте да ме запалите с вашия ентусиазъм и си свалих каланетиката, Pump it up, Winsor pilates 
и сега свалям Zumba  newsm68 
Преди време ходех на афро степ v MD Sport при Ася - степ аеробика с много танци. Беше страхотно, но за съжаление го спряха  Sad
Като видях зумба много ми хареса, решила съм да започвам усилени тренировки в къщи - дано не ме домързи.
Hug

# 230
  • Мнения: 686
И аз се присъединявам към вас.
От днес почвам домашни упражниние(съчетани с диета).Засега съм се насочила към Пилатес.Ама страшно ме заболяха мускулите Embarassed ще трябва и аспиринче да глътна за да не съм с мускулна треска утре Rolling Eyes.

# 231
  • Мнения: 1 163
JJ   Мама Яни  newsm51 newsm51

# 232
  • Мнения: 35
Искам да ви питам - понеже сега ми се свали ZUMBA BEGINNERS 6 - Flamenco от ZUMBA Gold, та пуснах го и урока е до към 2 мин. и 20 сек. След това излиза един зелен кръг и стои до края - към 18мин.  newsm78
И при вас ли е така, или при мен не се е свалило хубаво нещо?
Струва ми се много безмислено - толкова голям файл - пък на него само 2 мин  Thinking

# 233
  • Мнения: 11 747
JJ , ти си свалила някое от тези клипчета, на които са показани основните стъпки на съответния стил танц - било фламенко, както е в случая, или ще е салса или регетон - те са много видове. Тези клипчета са кратки и са само помощни, колкото да се покажат основни движения и стъпки, които се ползват във фитнес програмите. Да, със зелен кръг завършват.

# 234
  • Мнения: 35
Да де, това ясно - питах дали е нормално зеленят кръг да стои 16мин, понеже подозирам че проблема може да е от моето PC  Thinking
pina    bouquet

# 235
  • Мнения: 11 747
Не, не е при теб проблема!  Peace И при мен ги има тия, не знам защо така се получава. Може би зависи с какъв плейър се отваря  Thinking Но, не ти е повредено и не изпускаш нищо - толкова си е.

# 236
  • Мнения: 440
Браво Пина,радвам се за теб.Продължавай все така.Аз все още само ви чета.Вчера ходих при личния лекар.Оказа се че е болен и ме изпратиха при друга лична,която го замества.Обясних и че за една седмица съм направила две кризи,измери ми кръвното,видя че е много високо и ми даде болнични.Казах и че искам направление за кардиолог,а тя най-категорично ми отказа,изписа ми нови лекарства и повече не ми обърна внимание.Прегледът беше не повече от 5 мин.Казаха ми за добър кардиолог на частно,но се оказа че и пари да имаш вероятността да те прегледат не е много голяма - часът ми е чак за вторник.Затовеа милички  спотрувайте и най -важното бъдете здрави.Човек като загуби нещо,чак тогава го оценява.

# 237
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Първо - много голямо браво на Пина - страхотна си!
Второ - това за зеления кръг от парчетата Зумба - това е дефект на файла! Имам много видове плейъри и с всичките става така при мене!
Дано днес успея да си намеря топка!

# 238
  • Мнения: 385
Добро утро на всички! Честита Първа пролет!  bouquet /въпреки че навън не е много пролетно/ Пожелавам ви да сме все по-хубави, стегнати, здрави! И след някой друг месец да се пъчим с манекенски мерки на плажа!
svetli333, дано не е нещо сериозно и бързо се възстановиш Praynig
Аз снощи пуснах Супер Каланетиката - гледах я, гледах я и накрая си направих 10 в 10  Laughing Незная кой час поред ми е, но половинката отбеляза че бедрата ми са отслабнали и са по-стегнати, а кожата ми била много приятна. Много стимулиращо! smile3521

# 239
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте!
Приемате ли нови в отбора? Аз от седмица се занимавам вкъщи с ТаеБо  box  261uu и се чувствам много добре, дори има резултат в - см. на талията, малко, но достатъчно за стимул. Слагам и неопренов колан, сега чакам майка ми да ми донесе и такъв клин. Резултатите май се по- бързи така  newsm78 Отделно малко намалих храната, никакво сладко и бял хляб. Това е засега от мен, връщам се назад да чета, поздрави на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт