строителството и .......секса

  • 4 048
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Не от собствен опит, но от дружки съм чувала, че тежката физическа работа не влия негативно върху сексуалния апетит.  А пък специално за строителните работници, слушам много добри отзиви от половинките им.

# 16
  • Мнения: 2 448

 Пък и не е задължително да си твърде интелигентен за да си горе...

Е, тва е, нямат достатъчно фантазия  майсторите. За туй не ме възбуждат толкоз. Ама да не разводняваме темата на момичето. Тя от умора се оплаква, ама кой знае дали това е причината.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 15 619
Умората идва не само при строителите.
 Не съм убедена, че е от носенето на тухли и шпакловането....

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 23:44 от luna

# 18
  • Мнения: 4 585
Темата ми прозвуча като продължение на "Сексът и градът".
Трябва да направим една анкета като екселска таблица, кои мъже колко пъти седмично
онождат, в колонки по професии, на най-долния ред - усреднено.
Ще бъде ценна и за млади, неомъжени дами, и за омъжените.
Примерно съпруга на фаянсаджия казва - Мъжо, ти тая седмеца ме уважи два пъти, но средното за бранша е 2.15. Искам си 0.15-тото.

# 19
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ама какво значи един мъж да е добре в секса?

Да може да "го вдига" при всеки повей на вятъра и да може да го прави цяла нощ или да има въображение и да го направи веднъж, но качествено?
Защото всеки мъж с физическа работа и по-малко стрес ще е по-мощен сексуално и по-издръжлив, но дали ще ощастливи партньорката си или само ще пуфти отгоре й е друг въпрос?
По темата: Нямам истински опит със строители, но е факт, че поне очите им и устите им са големи (редовно обикалям по обектите, работата ми е такава). А това за колко често го правим май е друга тема... newsm78

# 20
  • Мнения: 4 585
Тц. Точно това е темата - колко често го правят строителите?
А вследствие и спадане на либидото от умора?Та по темата?Колко пъти в седмицата го правите? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 070
Моят мъж се занимава със строителство.Сигурно нямат достатъчно работа ,значи?Аман от секс Mr. Green

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Их, тези строители! Само те ли се изморяват?
Та, по темата - какво колко пъти правим?
Колко се изморяваме ли?

За протокола - нямам мъж строител, само питам.

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
!Развръзката на темата е друга?Въпроса също!

не внимавате момичета, момата иска нещо да сподели а вие разводнявате темата....

# 24
  • Мнения: 3 675
Моят мъж не е точно строител, но мога да кажа че умората несъмнено влияе и на представянето му в леглото.Работата му е свързана със стоене цял ден на крак и тичане нагоре-надолу, което е абсолютно същото като строителната работа.Имам предвид като честота, а не като продължителност. Mr. GreenСъгласна съм с Иггибери.

# 25
  • Мнения: 686
Моят мъж работи доста тежка физическа работа(но не е строител),ми не усещам липса на секс.

# 26
  • Мнения: 958
И мен не ме възжбужда мисълта за майстор. Може би защото всички които са влизали в къщи, са си оставяли ръцете и са ръсили простотия след простотия.
Но плочкаджията, упорито сваляше една приятелка, с която ходихме да го наблюдаваме, колко качествено работи. Мен ме мразеше, много го тормозех.
Беше питал мъжът ми дали може да го уреди с мацката, тъй като жена му била в някакво далечно село, и бил на зор.....
После едни шпакловчици, и те едни глупости говореха...
Та явно и вътрешните майстори нямат проблем с либидото.

# 27
  • Мнения: 6
Сексуалността не зависи от това какво работиш ,различно е при всички независимо колко са натоварени физически или умствено .
Явно твоята сексуалност е по висока от неговата.има 2 варианта или ти да се настроиш към неговия ритам или той към твоя,за второто ти трябва да помагаш .

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз ще пиша по темата  NaughtyМъжът ми е строител,е вярно,че е по "тънката" част,но все пак работи в тази сфера.И не защото не е интелигентен и образован,просто така успява да осигури семейството си.Не му липсва желание за секс,даже понякога му се чудя как може всеки ден да има желание.Истина е обаче,че по строежите непрекъснато се подвиква след всяко подобие на жена,което мине оттам.Сигурно така се забавляват хората,кой знае newsm78

# 29
  • Мнения: 301
Мъжът ми не работи в строителството, така че няма да съм 100% по темата.  Mr. Green Умората от работата не му влияе на представянето в леглото или в други части на апартамента. Влияят му по-скоро проблемите нe в работата, а в бизнеса, стресa, ако нещо не върви в бизнеса не мирясва, докато не го оправи и чак след това се сеща за секс.  ooooh! Добре, че аз съм досетлива и знам как да намалявам стреса му.  Laughing

Паси, а от личен опит мога да кажа, че с интелигентен вишист в гащеризон със смъкнати презрамки и омазан с масло е още по-добре.  Mr. Green За съжаление, въпреки че се ожених за него, много трудно мога да го накарам да си изцапа ръчичките с .. масло примерно. Не за друго - Дева е.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт