плачат ли бебетата ви и навън в количката?

  • 11 293
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 740
Имаше един малък такъв период - спря да плаче веднага щом  го завъртях да гледа по посока на движението Wink а като малко вече му надигнах и  облегалката, нямаше по-мирно и спокойно бебе....стига да не беше гладен ест Wink
и ние минахме през такъв период

# 31
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми не е плакала,а сега малкият плаче,когато спрем и той трябва да стои в количката.
Иска постоянно количката да върви.Като беше по-малък плачеше когато е обърнат към мен.
Като го обърнах в посока движението и хората, му беше интерестно и спираше да плаче.

# 32
  • Мнения: 2 960
Като новородени-спяха с кеф в количката.Не са плакали.
Като се поококориха-искаха да гледат света и трябваше да има движение,за да е разнообразни гледката.
Като проходиха-хич не им се щеше в количка/особено на щерката/.Ревяха по малко ,като се отипвах да ги сложа вътре.
Като се наситиха на "благинката"  hahahaтичайте сами краченца,започна да им е хубаво да си почиват в количката ,а покрай тях да има интересни гледки.
И ДА-в посоката на движението е много по забавно. Peace

# 33
  • Мнения: 11 607
С момчетата - никакви проблеми, не чакаха ъгъла за да заспят...Щерката - от друга порода. Излизах с количката, нея и кенгуруто...И почти през цялата разходка тя бе в кенгуруто.....Така бе до към 8-я месец.....След това никакви проблеми, както и сега - независимо,че е в 3-ти клас спи следобед като не е на училище, сама си ляга, никой не я кара....Явно си наваксва съня дето не е спала като бебе, а ревеше нон-стоп.....Това последното като успокоение  ти го казвам......

# 34
  • Мнения: 2 005
В началото и дъщеря ми плачеше много като излезнехме на разходка, направо незнаех как да я занимавам, но този период отмина от само себе си....

И при нас беше така,към 6-7 месец,когато я слагах вече полуседнала,започна да мирува.

# 35
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 312
И моята дъщеричка понякога поревава в количката.
Установих,че като я возя по по-грапави места обаче от друсането пак се унася....
Абе , ошашавих си детето  Wink

# 36
  • Мнения: 4 335
И ние имахме такьв период и то достааа дьльг.
Носих го на рьце и бутах количката празна Laughing

# 37
  • Мнения: 9 776
И аз все съм на тръни като излизаме. Затова гледам да го държа буден и като тръгнем, да заспи. Тя разходката сега е предимно за мен все още Laughing.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И ние напоследък не искаме да спим в количката ,даже май си поплакваме .Надявам се да е само временно.

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не на 3м. нямаше проблем и му харесваше в количката.
Виж към 10м. отказа да се вози изобщо първо го залъгвах със солет и ибисквити, но и това беше за кратка. Накрая се принудих 2 седмици да не се тормозим взаимно и излизахме без количка около нас (тъкмо беше проходил). Сега си се вози без проблем.

# 40
  • Мнения: 1 305
Миналата зима и ние имахме малко този проблем. Не бяхме излизали 1 м когато бяха най големите студове януари, и като почнахме после да излизаме на тръгване заспиваше веднага, но като се събуди и изобщо не и харесваше и плачеше много. Купих си нова количка, защото не си харесвах първата и стана така, че малката като я слагах в новата количка имаше по голяма видимост и беше много доволна и не плачеше.

# 41
  • Мнения: 4 668
Никога не ми е плакал в количката , много обичаше да е в нея ...
Но трябва да бъда честна и да кажа , че изобщо не беше ревливо бебе по принцип .

# 42
  • Мнения: 4 784
Не сме имали такъв проблем. Много му беше кеф навън. Разхождахме се целодневно, но подчертавам разхождахме се, не сме стояли по кафета, пейки и т.н., нашия юнак предпочиташе да има движение. Не му харесваше да стои в количката, когато спрем някъде, освен когато е заспал.
Защо не пробваш с кенгуру за известно време?

# 43
  • Мнения: 1 197
Ако изобщо е решение, бутах количката празна, а бебето в ръцете ми.
Това е период и ще отмине!
Да права е ивка-щастливка,няма друг начин.

# 44
  • Мнения: 11 057
Мама Цоцоланка ти е дала добър съвет.
Кенгуруто в багажа и щом зареве - в него. Поне няма да носиш бебе в едната ръка, а с другата да буташ.
Е, ако плаче през цялото време... значи само с кенгуру или слинг Simple Smile
Моята дъщеря спи САМО в количката денем, но като не спи, се случва да плаче и да мрънка. Винаги я возя със свален гюрук, за да си гледа. Обожава дърветата.

Сега като се сетя - около 2.5-3 месеца имаше период, в който ревеше неистово в количката и така се бях фрустрирала, че почти не излизахме. Оказа се, че не иска да й се облича космонавт...и проблемът се реши.

Общи условия

Активация на акаунт