Отговори
# 270
  • Мнения: 1 817
Laughing На нас не се е оплаквала, но вероятно и не смее, защото все пак сами си го изпросиха  Twisted Evil ! Като се засечем на стълбите, се поздравяваме с усмивка на уста и до там. Ние обаче имахме проблем с газовия бойлер, който се повреди и стана много шумен. Та аз бях принудена да се обадя на хазяйката да прати някой да го оправи. Тя съответно попита що ми пречи като е в другия край на апартамента и аз й споделих, че са зарязали дребното в стаята до спалнята и от 2 месеца не съм спала по-дълго от 3 часа на куп. Тя каза о-йе и се извини, че нищо не може да направи, за да махнат бебето от тази стая. Съответно те, ако й звъннат направо на нея, тя ще им каже о-йе и че сами са си виновни, а тя нищо не може да направи.  Mr. Green Освен това аз установих, че пред вратата на хола и апартамента ни нищо не се чува. Но в тяхната стая се чува, все едно те гледат тв  Crazy . Пех гехабт! И полис, и орднунгсамт няма да им помогне... Peace
Сърф, ако ти се играе на скачени съдове 1 година поне, давай!  Wink

# 271
  • Немция
  • Мнения: 6 842
Не я слушайте Бибитката - много си е добре, толкова финна мадама, само едно леко коремче си има и е голяма сладурка  Peace Инфото е проверено в петък Wink
Blush Е, чак пък толкоЗ!
Вярно, че си свидетелка на моето тумбашко развитие! Sunglasses
Коремна обиколка от 103 см в 20-та седмица как ви се струва- на мен добре във всеки случай.  Laughing

Laughing  Като се засечем на стълбите, се поздравяваме с усмивка на уста и до там.
Е, щом е само с усмивка на уста, може и да има нещо гнило. Нали имахте по-близки контакти с тях, от това изхождам.

# 272
  • Мнения: 3 521
Коремна обиколка от 103 см в 20-та седмица как ви се струва- на мен добре във всеки случай.  Laughing

Уха! Я метни една снимка да ти видим и на теб шамандурата Laughing.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 15:02 от surfline

# 273
  • Немция
  • Мнения: 6 842
Имаме проблем с дигиталната камера и сега не мога да метна снимка.
 Иначе аз съм висока и предполагам, че коремът ми е правопропорционален на дължината ми. Wink

# 274
  • Мнения: 3 880
Съответно те, ако й звъннат направо на нея, тя ще им каже о-йе и че сами са си виновни, а тя нищо не може да направи.  Mr. Green О
Надявай се Wink И на тях ще им каже, както и на вас, от добро възпитание "о-йе, много съжалявам, но нищо не мога да направя" и тайничко ще се надява да се оправите помежду си, без да й се налага да се намесва, а двете страни ще си мислят, че тя е на тяхната страна Laughing
Вие всъщност някога споменахте ли, че ви пречи или се надявахте да се усетят сами....

Коремна обиколка от 103 см в 20-та седмица как ви се струва- на мен добре във всеки случай.  Laughing

Моят беше 104 см ден преди да родя и хич не ми беше малък Laughing т.е. имах чувството че е огроооомен, но аз пък съм тапичка Simple Smile

# 275
  • Мнения: X
Като заговорихте за съседи... не помня аз похвалих ли се, че моята съседка със скандалите и забележките си продава апартамента. Че май и го е продала, обявата и вече не виси на стената на близката агенция. Много се надявам да дойде някое симпатично семейство с деца.

Може ли за мнение да попитам? Още не сме сглобили и напълноли пясъчника - решихме че под него трябва да сложим няколко градински плочки, да не е направо на тревата, че няма дъно. А и като изсипват ясъка отвън, да има някакво пространство извън пясъчника, да речем още 50 см. отстрани, за да не пада пясъка директно в тревата и лесно да го връщам обратно. С мъж ми сме на различно мнение - да се обаждаме ли да питаме дали може да го направим или да си го правим без да питаме. Слагането на тия плочки ще унищожи тревата под тях, но пък после те си остават след като се изнесем. Ще има едно добре изглеждащо квадратче 2 на 2 метра, за барбекю или шезлонг или какво ли не. Градината е доста голяма, трева няма да липсва.

# 276
  • Мнения: 3 521
Сбъдваща, когато слагахме нашия пясъчник искахме разрешение от всички съседи иначе не можело понеже е в общата зелена площ -  Crazy

# 277
  • Немция
  • Мнения: 6 842
Като заговорихте за съседи... не помня аз похвалих ли се, че моята съседка със скандалите и забележките си продава апартамента. Че май и го е продала, обявата и вече не виси на стената на близката агенция.
Да, беше се похвалила преди време- едно зло по-малко за вас!  Peace
За пясъчника не мога да дам съвет.

[Моят беше 104 см ден преди да родя и хич не ми беше малък Laughing т.е. имах чувството че е огроооомен, но аз пък съм тапичка Simple Smile
Биба, покрай твоите бремелински мерки в 9-ия месец звуча като мутант. Laughing
Но има значение дали някой е 1,58 см и има талия от 55 см или пък е 1.77 и има съвсем други мерки. Още от началната позиция има разлика от 15-20 см, така че предполагам, че моят корем от 103 см е по-различен отколкото при една по-ниска мадама.

# 278
  • Мнения: X
Сърф, нашата градинка си е само за нас, към нашия апартамент е, заградена с оградка и всичко. Само ние имаме достъп до нея.

# 279
  • Мнения: 3 521
Е в такъв случай копайте смело Wink.

# 280
  • Мнения: 3 880
На една позната, още като се нанасяха, й казаха, че не искат да слага пясъчник в градинката (заради тревата нещо)...
Аз бих питала за всеки случай, все пак 2х2м не са малко и ако ви изскочат после с някоя алинея, по която сте нямали право, само ще сте хвърлили маса пари  и труд за нищо...

# 281
  • Мнения: 2 907
Сърфе, дръж се - Мойза има скарлатина! С всички екстри - температура, ангина, бял език, повръщане. Чудно просто.  Sick

А ДСДС тази година е такъв ужас. Такива грозни кандидати отдавна не е имало. А ако някой ми каже, че намира Холгер за ок, няма да го разбера. То бива бива селяния, ама това ми идва в повече.

# 282
  • Мнения: 86
Девоики, трябва ли на детето да му се издаде специален документ подписан от таткото, с което да се удостовери, 4е тои е съгласен детето да пътува само с маика си т.е. с мен??? Според служителката тук - не трябва. На мен ми се върти в главата, сигурно съм 4ела някъде, 4е трябва. Със сигурност имате пове4е опит.

# 283
  • Мнения: 3 521
Сърфе, дръж се - Мойза има скарлатина! С всички екстри - температура, ангина, бял език, повръщане. Чудно просто.  Sick

 Охххх, това да не се предава по телефона, бе?! Ако не беше толкова гадно щеше да е направо смешно Crazy. Приготви се за едни ужасно дълги 10 дни и дано скоро да подейства антибиотика(дадоха и АБ, нали?) Hug

Холгер е супер Trödel. Като се разскача по сцената е просто неустоим. Да не говорим за пижамата по която беше на Тенерифа - как е възможно мъж на тази възраст да облича такова нещо Sick?

# 284
  • Мнения: 86
Холгер е супер Trödel. Като се разскача по сцената е просто неустоим. Да не говорим за пижамата по която беше на Тенерифа - как е възможно мъж на тази възраст да облича такова нещо Sick?
според мен, тои е с психи4ески отклонения. неzнам дали иzобЩо е добре да у4аства (от медицинска гледна то4ка)

Общи условия

Активация на акаунт