ОСМИ КЛАС

  • 26 562
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 377
 newsm51
Добро утро, момичета! kaffeetrmker_2

Усмихнете се! Забравете проблемите! Пак се усмихнете!   love001

Чакам с нетърпение да споделите резултатите на "олимпийците". Излязоха ли вече?

  bouquet Желая ви прекрасен ден!   bouquet

# 31
  • Мнения: 191
Здравейте момичета и мерси за анкетата! Hug

Чувствам, че ми е още рано да посоча някой от предложените отговори  Confused, но най-много се доближавам до "приятно изненадана". Party

Дъщеря ми "порасна" постепенно в това училище.
  • Стана по-амбициозна, поставена в условия на конкуренция (в добрия смисъл на думата).
  • Започна да чете много повече и да се интересува от по-широк кръг теми, повлияна от съучениците си и класната.
  • Има си страхотна класна (двете сме единодушни тук). Именно тя "отвори" очичките на Лора и дори я превърна във фенка на "немски език и култура".
  • Съучениците й (повечето) са не само добри и умни, но и много интересни деца.
  • Мисля, че не е вече токова на "ВИЕ" с немския (на олимпиадата по немски се представи много прилично и минава в следващия кръг, който е в края на март).
  • МАТ и BG - нищо по-различно от миналите години, но поне поддържа нивото и нямам особени притеснения до момента.
(Дали да не спра до тук?!)

С две думи: Немската, бъдещи осмокласници, си я бива отвсякъде! Grinning[/list]

# 32
  • Мнения: 377
 
То си е направо празник днес! Юлето се появи!  smile3501

Сега ако и останалите от отбора (тези дето ги изреждахме преди няколко странички  wavey) се появят ...  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 74
Гласувах с ‘Да’. Досега не съм писала и използвам случая да се представя – сина ми учи 1 АЕГ (втори език - испански).

Да, доволна съм – учителката по английски е много добра и детето напредна много, ама наистина много. Учителката по математика не я бива много, но ние с баща му сме математици и помагаме от време на време – така че това не е проблем. Учителя им по литература е интересен човек и има нестандартен подход. Иначе някаква особена атмосфера не съм усетила – може би защото учат с 112-то училище.

Обаче съм леко притеснена какво ще е след 8-ми клас – дали учителката им по английски ще е същата и дали останалите учители ще са така добри?– имам предвид тези по физика, география, история …

# 34
  • Мнения: 1 210
Прекрасна и успешна седмица!
Сара, добре дошла!
Маги не е успяла да реши две задачи на олимпиадата, другите се "ядвали", забавлявали я, че изисквали мислене. Тя милата откога жадува да си разчопли мозъка с математика, та нейсе, успяла е.
Децата говорят ли за бъдещето си? Защото Маги снощи за първи път сериозно заяви-" Право в Сорбоната, но ще продължавам да пиша" Ще видим тази работа  Thinking До този момент винаги е казвала, че нещо в областта на изкуството ще бъде и аз бях спокойна...
Дано поне, ако е сериозна в избора си, да не се наклепа в наказателното право.

Сара, поне във френската за учителите след осми клас се говори като за "Тежката артилерия", така че, по аналогия би трябвало да си спокойна. Но Уич най- компетентно може да се произнесе, тя е с опит.
Целувам ви всички  Hug

# 35
  • Мнения: 3 200
Здравейте, дами!   bouquet
Дидка, чакам си енергията дето си поисках Wink Или поне да кажеш, че няма да си я получа.  Joy
Да "докладвам" за олимпиадата по математика вчера - на първо четене всички задачи са решени.
Дори имаме листа със задачите и отговорите, които е получила, но нямах време да ги проверя.  Embarassed
Ще видим какво ще каже проверяващият.
Сара, добре дошла! В кой клас е детенце?
Мога да ти разказвам много за следващите класове, но сега нямам време.
В кратце - биология, химия, физика, история, география - на английски. Учителите са добри. "Англичанката" се сменя (с много редки изключения, за сега знам за едно такова).

Хубав ден на всички!

# 36
  • София
  • Мнения: 74
Благодаря за посрещането!  Hug

Само да уточня – детето е един младеж, висок метър и 85, че и отгоре, ама … малко калпазанин си пада. Аз го строявам обаче – не го оставям … Като чета темата, разбирам че вашите деца са много амбициозни – моето не е такова – някак по-спокойно го дава.

Хубаво ще е ако и новите учителите са така добри като тези от подготвителния клас – надявам се да е така! В старото училище имах голямо разочарование – учителката от 1 до 4-ти клас беше добра, но след 4-ти клас – много зле беше. И сега като видя учител на място – просто не мога да повярвам че има такива още …

# 37
  • Мнения: 3 200
...
Децата говорят ли за бъдещето си? Защото Маги снощи за първи път сериозно заяви-" Право в Сорбоната, но ще продължавам да пиша" Ще видим тази работа  Thinking До този момент винаги е казвала, че нещо в областта на изкуството ще бъде и аз бях спокойна...
Дано поне, ако е сериозна в избора си, да не се наклепа в наказателното право.
...

Сега мога по-спокойно да прочета какво пишеш, че в службата... трудна работа.
Дидка, в Сорбоната само право ли се учи?
И моите говорят, мислят за възможности, но колкото по-наближава времето за избор, толкова повече се чудят.
Голямата имам предвид.  Joy
Малкото... рано е още да говори за бъдещето си, за момента обмисля континентите. Последно чух нещо за Австралия.  newsm78
При мен някакси нещата следват на порции, през една година.
7 клас - почивка - 7 клас - почивка - 11 клас - край на почивката...
Почвам да мисля за матури, за сертификати, за TOEFL, SAT и други подобни щуротии, които догодина ще ме връхлетят.

Биситка и Йончева не съм засичала скоро. И Крисче потъна в тортените предизвикателства... Кой още...? newsm78
За Галче не ми се говори - окончателно ни заряза.

# 38
  • Мнения: 1 210
Уич, давам ти каквото искаш и няма никога да кажа, че ти отказвам сила  Hug
Сорбоната е университет като университет (само дето чак древен  Wink), с много програми и специалности. Не е специализиран правен институт.
Тая Австралия никак не ми харесва, да знаеш. Не съм съгласна толкова далече да учи Михаела   hahaha

# 39
  • Мнения: 3 200
Уич, давам ти каквото искаш и няма никога да кажа, че ти отказвам сила  Hug
Сорбоната е университет като университет (само дето чак древен  Wink), с много програми и специалности. Не е специализиран правен институт.
Тая Австралия никак не ми харесва, да знаеш. Не съм съгласна толкова далече да учи Михаела   hahaha

Дидка, знам аз, че мога да разчитам на теб.   bouquet
А въпросът за Сорбоната беше риторичен - да не се шашкаш за Наказателното право. Wink
И аз не съм съгласна за Австралия, но се опасявам, че ще дойде момент, в който никой няма да ме пита с какво не съм съгласна.  Joy

# 40
  • Мнения: 1 210

И аз не съм съгласна за Австралия, но се опасявам, че ще дойде момент, в който никой няма да ме пита с какво не съм съгласна.  Joy



Ами и аз затова се смея- мен Михаела няма да ме погледне, ама аз пак няма да съм съгласна. Crossing Arms А теб ще пита- и ако е разумно- да върви да дерзае Hug

# 41
  • Мнения: 3 200
Здравейте, дами!
Влизам да се хваля.  newsm68
Детенце минава на следващ кръг на олимпиадата по математика с 21/21 точки.
Много ми е кеф, защото по неизвестна за мен причина и двете винаги са били много добри по математика и винаги са се дънели на тези олимпиади.  Laughing
Тази може и много лесна да е била, но пък има деца, които са изкарали 5/21 точки, а са с претенции.
И за мен си е радост, че моето се е справило. Още повече, че математиката не е приоритет в гимназията.
Сега чакаме резултатите от 2-я кръг на олимпиадата по английски.
Там работата е сериозна и по-важна. Wink

Къде сте всички, пчелички такива? Само за работа ли мислите, че и по обедно време?
Хубав ден ви желая!   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 708
Еееееее Уич, това направо е......................... СТРАХОТНО. Къде ги тия деца бе Laughing Мойте вятър ги вее на бяла кобила. БРАВО на майката.  Hug Hug Hug Много се радвам, наистина Peace Peace Peace

Евала на детето. Аз вече на мойта като й дам пример с детенце от форума, почва да ми вика, запушва си ушите и й било писнало да ми слуша глупостите ooooh! ooooh! ooooh!

Още веднъж БРАВО БРАВО БРАВО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 43
...  Аз вече на мойта като й дам пример с детенце от форума, почва да ми вика, запушва си ушите и й било писнало да ми слуша глупостите ooooh! ooooh! ooooh!

Благодаря, Крис!
А ти не й давай примери с виртуални деца. Ще вземе да ги намрази, без да ги познава.
Или ще те обяви за "куку".
Мен вече ме обявиха - по време на миналогодишното изтрещяване, защото си имам виртуални приятелки в бебешки форум и си ги обичам, и съм изкукала.  Joy
Сега като видят форума отворен ми викат "О-о-о как са бе-ге-мамите?"
Ама аз си пиша и не ми пука.  Joy

# 44
  • Мнения: 438
Уич - специални поздравления за деденце и разбира се за прекрасната мама!
Ние не ходихме на олимпиадата по математика,защото този предмет не ни е приоритет....
Чакаме с нетърпение резултатите от англииския и се настройваме за втори кръг по биология. Казвам "настройваме", защото е точно така, а не че учи....

Общи условия

Активация на акаунт