Въпрос за контракции

  • 2 452
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Не се притеснявай много,мисли си само хубави неща.Остава ти съвсем мъничко до финала.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Леко раждане ти желая   bouquet!Здраво бебе на финала

# 17
  • Мнения: 2 013
Успех,мила!
Желая ти много бързо и леко раждане,и едно красиво бебче на финала!
Да се похвалиш после!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 354
И аз ти пожелавам леко раждане и едно красиво и здраво бебче  bouquet

УСПЕХ!

# 19
  • Мнения: 11
Благодаря ви,мами, действате ми многоуспокоително! Hug
Говорих с лекарката ми.Тя каза, че можем да изчакваме бебка до неделя(след това не било добре за нея), така че ако не реши сама да излезе, ще трябва да й помогнем в събота или неделя.Чак нямам търпение Grinning

# 20
  • Мнения: 1 447
Като чета явно не ти е останало много време до срещата с малкото човече.Успех,леко раждане и едно здраво бебе да прегърнеш накрая.

# 21
  • Мнения: 74
аз искам да попитам възможно ли е да имам болки само от дясната страна това,контракции ли са (извинявам се за невежеството,но ми е първо ражда не и незнам)

# 22
  • София
  • Мнения: 160
мен ме болеше от едната страна , мислих че са бъбреци ( докато не ми потече кръв и се оказа че бебето е тръгнало да излиза )
Желая ти леко раждане и здраво бебче  Hug

# 23
  • Мнения: 74
благодаря за отговора значи е възмжно да са предродилни болки,тъй като пих но шпа,но не ми минава

# 24
  • Мнения: 80
Май малко ти остава- Успех,леко раждане, и скоро ще видиш най-хубавото нещо на света-своето бебче.
Здраве и късмет!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ами, освен леко раждане да ти пожелая  Hug
Успех!

# 26
  • Мнения: 79
Леко и бързо раждане ти желая  bouquet

# 27
  • Мнения: 567
Леко раждане и от мен  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 44 016
Нищо ненормално не намирам...

Леко раждане ти пожелавам, явно няма много да чакаш още Wink

# 29
  • Мнения: 1 629
Аа точно като мен. Много се ядосвах, че нямам контракции последния месец, а през цялата бременност се тъпчех с но-шпа и магне Б6 за да нямам. Ще дойдат не го мисли Peace

Общи условия

Активация на акаунт