МАРТ 2009

  • 13 381
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Момичета help как се дава инфакола? Моята душичка от 15,30 не е спрял да плаче, вече незнам как има сили....

Като отвориш капачката тя е капкомер. Пълниш един капкомер и го даваш в устата директно.

мерси , след малко ще го тестваме..

# 31
  • София
  • Мнения: 659
lanselota да ти е жива и здрава голямата мома Магдалена и много да те слуша На теб бързо възстановяване след тежкото раждане

# 32
  • Мнения: 5
Честита дъщеричка Ланселота да ти е жива и здрава и много щастлива.
На щастливата мама бързо възтановяване

# 33
  • Мнения: 48






ето две снимки от родилния дом   Grinning

# 34
  • Мнения: 660
Честито и на Lanselota за голямата щерка - дано и е здрава.!!!

# 35
  • Мнения: 17
................Има ли някоя мама родила във ВМИ Пловдив? Чудя се списъкът от 2006 дали е актуален  newsm78 Освен това ми сервираха вчера, че вече задължително при постъпването в болница ти взимат кръв за изследване и въобще не гледали изследванията, които си правим последно...и тази нощ си мислех, че като постъпя ще е кошмар -
Не зная какъв е бил списъка от 2006,но сега искат 2 ношници,тоал.принадл.,лигнин,2 компл.пелени / но една акушерка каза,че можело и без тях /,памперси,чехли,прибори за храна...
Нямало проблем да си занесем дрешки за бебко и шишета /ако не искаме да дават от болничните/.Ти при кого си се ориентирала да раждаш?

# 36
  • София
  • Мнения: 263
Ланселота  bouquet
да сте е живи и здрави и ти и  дъщеричката ти!!! Да бъде много добро и спокойно бебе, а ти щастлива и горда мама!!!

Бела, мерси много за снимките на чантата  Hug
Добро настроение, на мен не ми правеха тестове за алергии.
За колана на мен лекарката ми каза, че мога да слагам и дори ми го препоръча. Аз обаче още не  съм се наканила да си взема. Споделете вашите какви са.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 755
Честити рожби на Марчела 83, Росита, мама Бебчо, Животинче, Марти 24! Да са ви живи и здрави!  Hug   Heart Eyes   bouquet
Елг, Хели-хели, както и всички, които мислят, че утре ще е Денят - леко раждане!  Hug
Даниелка, успех, миличка! Чакам да ни зарадваш скоро с двете чертички!  Hug Praynig Peace
Вероники, нашия батко като го водиха в б-цата изобщо не искаше да стои при мен, по-интересен му беше кафе-автомата  ooooh! Поревах си и по този повод  Blush  ooooh!
Аз да си кажа, че може би ще изпишат Алекс в понеделник, ако всичко е наред  Praynig
Секс не е хубаво да се прави докато имате лохии. Колан не нося, имам ластични гащи, но и с тях ми е кофти. Кг не съм свалила май много  Rolling Eyes , но има време, това ми е последна грижа сега.
Мерси за линковете за помощта при кърмене  Hug И аз мисля че ще имам нужда от консултация със специалист, моите зърна също са плоски. Една акушерка в Шейново каза, че нямало да може да суче бебето  Tired , но дано се оправим. Предполагам баткото затова така и не се научи.

# 38

Аз да си кажа, че може би ще изпишат Алекс в понеделник, ако всичко е наред  Praynig
 
Това  е най-хубавата новина,да си го приберете жив и здрав!Колко се измъчихте и ти бебчо, 20 дена да не е до мама!!!Всеки път като си писала чакам да кажеш че сте го взели Cry,чакаме в понеделник да се похвалиш,много хубави емоции  да имате! Hug Peace

# 39
  • Мнения: 696
Честита дъщеричка на Lanselota,да ти е жива и здрава,ми тя направо отгледана   bouquet
да ви питам нещо-след днешния преглед на който прокървих, вече 4ч.ми тече кръв дори и съсиреци малки има???с 4 см.разкритие,някой да е прокървил толкова дълго? newsm78

# 40
  • Мнения: 5
Честита дъщеричка на Ланселота, много щастие, здраве и усмивки и пожелавам! newsm51

# 41
  • Мнения: 361
Lanselota честита ти щерка. Да ти е жива и здрава!

Мале колко голямо бебче, леко се ошашках за утре, нали и ние сме големи.
Добро настроение- ми може и да се засечеме с теб.
Зори, направо ти съчуствам. Стискам ти палци вее да те взимат, че то това чакане едвам се издържа.

Ние бяхме при доктор за мъжлето и иска да го вземе за една рутинна операция на коляното и то във вторник.  #Crazy newsm78 ама мъжлето му казало, че чака бебе всеки момент и няма как.
После минахме и през педиатърката- хареса ми, ще дойде още като ни изпишат.
И така, сега ще хапна малко (въпреки че съм умряла от глад) и душче и се хоризонтирам.
Мерси за пожеланията.
Лека и мека от нас

# 42
Честита дъщеричка на Lanselota,да ти е жива и здрава,ми тя направо отгледана   bouquet
да ви питам нещо-след днешния преглед на който прокървих, вече 4ч.ми тече кръв дори и съсиреци малки има???с 4 см.разкритие,някой да е прокървил толкова дълго? newsm78

Аз мисля ,че не трябва да има сериозно кървене след преглед за разкритие.Съвсем леко воднисто розово беше при мен във вторник.Но такова със съсиреци не трябва да е ,и трябва да отиваш.
В събота моя приятелка роди-отиди защото имаше кървене ,но без болки(термин 25.03 беше).Веднага я оставиха и направо роди,плацентата била презряла ,бебето отивало на преносване ,кървенето било от шийката,но акушерката каза че може  и от матката и от плацентата да е и не е редно...
Като че ли е по-добре да отидеш да те видят!!!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 858
Честито и на Ланселота!

Зори и аз мисля като Марусия, че трябва да отидеш веднага. Моята приятелка вчера прокърви, пратих я в болницата за всеки случай макар че нямаше контракции и вечрта роди. Знам че не е редно да има кръв и трябва да се провери от къде е. По добре не рискувай  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 5 755

Аз да си кажа, че може би ще изпишат Алекс в понеделник, ако всичко е наред  Praynig
 
Това  е най-хубавата новина,да си го приберете жив и здрав!Колко се измъчихте и ти бебчо, 20 дена да не е до мама!!!Всеки път като си писала чакам да кажеш че сте го взели Cry,чакаме в понеделник да се похвалиш,много хубави емоции  да имате! Hug Peace
Благодаря!  Hug И аз се надявам всичко да е наред!  Praynig
Зори, и аз мисля че трябва да отидеш на лекар! Успех!  Praynig Peace Чакаме да се похвалиш скоро!

Общи условия

Активация на акаунт