градината

  • 870
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 540
здравей те интересно ми е има ли мами който живеят в къща имат си двор и градинка но не градинка с райграс а с нещо което те да си отглеждат питам защото ще се местим да живеем в къща с голям двор и ми се иска да си отглеждам нещо  bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за ядене или за красота?

# 2
  • Мнения: 540
за ядене или за красота?

двора е доста голям и ми се иска да има и от двете

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
зависи от изложението, почвата и свободното време което имаш.
виждам си от Велико Търново, климата там не е като в равнината, огледай се бабите около теб какво гледат, те знаят кое "става" и кое не по този край.
иначе може да си направиш дори и малка оранжерия ....

# 4
  • Мнения: 4 388
по -конкретно .....за всеки район си има особености.
Тук сме в гората и не всеки зеленчук става,за това сме наблегнали на овошките.
До преди да родя имах най-богатата колекция от пролетни луковични цветя предимно холандски .Много красиво стояха в алпинеум,но наоколо бяха предимно ливади и то стръмни.Докато лежах по болници обаче разграбиха всичко.
Сега с мъж ми сме в акция да преподредим целия двор с тераси  и известно време няма да имам градина,но после ще бъде невероятно красива.Този път ще се обърна към фирма за ландшафт и озеленяване.

# 5
  • Мнения: 540
момичета давайте идеи разчитам на вас Hug

# 6
  • Мнения: 931
Можеш покрай оградата да си посадиш малини и къпини.Също така ягоди.
От зеленчуците доматки и краставици ( но за тях ще ти тр колчета ), марулка изобщо каквото обичате да похапвате можеш да си посадиш щом имаш желания да отглеждаш.Също така подравки можеш и пресен лук и чесън.

# 7
  • Мнения: 540
благодаря за това с малините много ми хареса ще пробвам сега ще се поровя в интернет да видя кога и как се насаждат

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В Хоби има тема също,там хора с опит.

Общи условия

Активация на акаунт