Плачат ли децата ви, когато излезете от стаята?

  • 2 643
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 160
За сега не плаче , но още е много малък  Peace

# 46
  • Мнения: 2 011
Плачеше като по-малка,сега тръгва след мен.Дори в тоалетната е с мен  Rolling Eyes  Не иска да стои при никого другиго,освен при мен.Направо ме задушава понякога,но знам,че е период и ще отмине все някога.

# 47
  • Мнения: 73
Моят син е на 9 месеца и рдовно ме следи тръгнали към вратата или надава вой или бързо пълзешком се придвижва. И на само на мен го прави този номер. Например като сме в стаята и примерно баща му тръгне да илиза пак започва рев, въпреки че и аз съм там, сякаш не дава никой да излиза , всички там при него.

# 48
  • Мнения: 2 110
Плачеше като по-малка,сега тръгва след мен.Дори в тоалетната е с мен  Rolling Eyes  Не иска да стои при никого другиго,освен при мен.Направо ме задушава понякога,но знам,че е период и ще отмине все някога.

Абсолютно същото е при мен !

# 49
  • Мнения: 250
Дано този период е по - кратък! Praynig

# 50
  • Мнения: 1 725
От както е "позахитряла", т.е. може да види или чуе, че някой излиза от стаята, все реве. Никога не е седяла сама в стая будна. Като проходи вече си върви след мен навсякъде. Беше свикнала ежедневно да прекарва известно време с баба си, но тя не е вече наблизо и ми се струва, че отгоре на всичко се привърза много към мен. Не и се стои дори сама с баща и.  Confused

# 51
  • Мнения: 3 453
  За сега не се е случвало..дано и занапред е така.

# 52
  • Мнения: 1 674
до годинката -да!Сега вече не

# 53
  • Мнения: 9 436
Мдааа,много познато чувство.Моето детенце е на почти 2 месеца и в момнта,в който седна в кухнята се започва едно мрънкане ,а ако не отида цялата улица ни чува рева.

# 54
  • Мнения: 4 555
До 8 месеца стоеше в кошарката за игра, която се намираше в хола. Т.е. стояхме си в една стая. Не е протестирала, ако излизам за кратко, например за тоалетна или да взема нещо от другата стая или поне не ми е направило впечатление. Сега си спомних, че се е случвало да я оставя там и да сляза до магазина да купя хляб, значи не е протестирала.
След осем месеца я пуснах да търчи из къщата и беше кошмар, защото стоях надвесена над нея на всяка крачка и гледах какво ще лапне и кога ще падне и къде може да се удари.

кристал, вземи едно шезлонгче и си я разнасяй с теб по стаите.

# 55
  • Мнения: 9 436
Цитат
кристал, вземи едно шезлонгче и си я разнасяй с теб по стаите.
Ами аз все още се чудя дяли да е шезлонг или люлка. Thinking

# 56
  • Мнения: 249
Ами нормално е, изпитва страх от твоето излизане. Тя не знае, че отиваш в другата стая и ще се върнеш след малко. И двете ми деца са плакали на тази възраст. Сега малката плаче, но само ако е много кисела и иска да я гушкам.

# 57
  • Мнения: 1 629
Моя бебок също реве, особено в последно време реве докато не се върна Mr. Green

# 58
  • Мнения: 107
Да като изляза ме търси и тръгва след мен но не е плакал неистово.

# 59
  • Мнения: 518
Познато ми е! При нас е същото, само че тя се дразни даже и когато се отдалеча от нея, дори и да съм в стаята. Да се заиграе сама е абсурд, много рядко ще се случи. Предпочита да се катери по мен, да ме бута, рита и скубе. Когато съм в тоалетната просто я оставям да си пореве - няма начин. Всичко върша когато тя спи, даже и на компа е невъзможно да стоя когато е будна. Лошото е и че не спи много.
Не знам кога свикна да съм все около нея, но ми се иска да се отучи от този рев! Sad

Общи условия

Активация на акаунт