Анкета-С какво режите ноктенцата на бебчетата?

  • 2 005
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 676
Ние си купихме комплект, в който има нокторезачка и ножичка. Мъжът ми използва нокторезачката, защото му е удобно, а аз другото. Не намирам разлика. Въпросът е колко дълбоко ще бъдат изрязани ноктенцата. В крайна сметка всичко е ген - колко бързо ще израстват.

# 31
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
С ножичка,много ми е удобна,BEBE JOU (така ли се пишеше newsm78).Иначе съседката ме посъветва да съм му ги "гризяла" #Crazy,по-лесно било,а аз онемях smile3506

# 32
  • Мнения: 8 769
Интересно ми е разбера вярно ли е, че когато се режат ноктите на бебчо с нокторезачка по бавно растяли? .....................
А използвате ли после някаква пиличка?
И също според вас каква е разликата между бебешката и нормалната нокторезачка?
1. Не, изобщо не е вярно. Ноктите на бебетата просто растат бързо.
2. Да, ползвам пиличка
3. Просто бебешката е по-малка.
Аз лично ползвам ножичка. По-удобно ми е. Ползвала съм и нокторезачка.

# 33
  • Мнения: 4 629
 Режем ноктетата с нокторезачка, и много бързо растат. Не мога да си представя, ако ги решехме с ножичка и, ако е вярно, че по-бързо растат сигурно трябваше всеки ден да ги режем ooooh!

# 34
  • Мнения: 456
С ножичка . И нашите бързо растат и качествено дерат.  Wink А как се дърпаше доскоро , ама аз му намерих цаката... Държа се все едно правя нещо мноооого интересно и той се заглежда , а аз чевръсто режа Mr. Green. Но на краката борбата е безмилостна и често той излиза победител  Confused.. Как ли ще е по-нататък се питам аз!??? Thinking

# 35
  • Мнения: 2 952
Ima noji4ki s ograni4itel za beb4eta....rastat si  ednakvo noktite , niama zna4enie s kakvo  gi reje6.Prekasnata takan , regenerira se , niama zna4enie  kak ia prekasva6 .

# 36
  • plovdiv
  • Мнения: 350
бебешка нокторезачка с ограничител,който обаче не предотврати един инцидент Sickклъцнах и малко кожичка - вече съм мноооого внимателна Blush

# 37
  • Мнения: 3 537
С обикновенна ножичка за нокти с каквато и аз си ги режа Wink

# 38
  • Мнения: 1 108
С бебешка ножичка.Чакам го да заспи и тогава започва операцията. Heart Eyes
Да много бързо му растат.

# 39
  • Мнения: 8 505
С бебешка ножичка.Но общо взето-на кой с каквото му е удобно.

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен ножицата е много по-безопасна от нокторезачката.Колкото пъти съм пробвала с второто,той се върти постоянно и има риска да му защипя кожата.Докато с ножицата седи мирен.И при нея не се поучават толкова ръбчета,колкото при нокторезачката.

# 41
  • Мнения: 1 520
С бебешка ножичка ги режа. И наистина много бързо му растат, но не бях чувала за такава закономерност. Аз обаче с нокторезачка едва ли ще се справя. А и тъкмо се е научил да помага и да седи мирен дкат ги режем, мисля си, ще взема да клъцна нещо накриво с ноктореза.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 787
Откакто се е родил му режа ноктите само с ножичка.Много ми е удобно и става бързо.Нокторезачка не съм използвала.Режем ноктите веднъж седмично.

# 43
  • Мнения: 1 613
Режа ги с нокторезачка и пак бързо растат. Не използвам пиличка след това.

Общи условия

Активация на акаунт