Как се сменя АМ ?

  • 2 764
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
Ами днес на обяд ядохме вече от новото мляко, незнам дали е от това ама след това памперса ни беше мноого пълен, а по принцип от около 10-тина дена ака много по малко. Повърна веднъж малко и това е
Дано му хареса Лактаната и да започне да ака по нормално

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 723
Дано това е "вашето"мляко Peace
Инаме и аз от раз го смених.

# 17
  • Мнения: 276
Ние от раждането сме на Фризолак,но след като минахме на 2ката взе да не му харесва.От вчера сме на Розов Хип 2 и е много доволен.Смених от раз.Само че бях чела че при смяната на млякото може да се получи запек,пък ние вчера акахме 4  пъти. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 920
От раз смених.Пиеше НАН, но се запичаше, дадох Милумил, всичко се оправи. Следях за евентуални реакции. Дано всичко е наред. Успех Peace

# 19
  • Мнения: 26
Педката ме посъветва да го въведа постепенно.Първият ден заместих само едното ядене,след 1-2 дни-две яденета,след още 3дни-3те и така до пълната смяна.

# 20
# 21
  • Мнения: 814
От раз  Peace

# 22
  • Мнения: 1 558
Аз го смених направо Peace

# 23
  • Мнения: 58
Направо сменяш

# 24
Може би вече млякото е сменено, но аз искам да попитам: "защо ще го сменяте" ?
Иначе към Вашия въпрос - отговор: "сменят се млеката без да има необходимост от постепенно смесване на 2-та вида мляко".

# 25
  • Мнения: 3 621
Може би вече млякото е сменено, но аз искам да попитам: "защо ще го сменяте" ?
Иначе към Вашия въпрос - отговор: "сменят се млеката без да има необходимост от постепенно смесване на 2-та вида мляко".
Сменихме млякото по съвет на педиатъра, малкия много се запече. Минахме на Лактана Био, проблема с акането се разреши, обаче с всеки следващ ден малкия ядеше все по-малко и по-малко.Пак по съвет на педиатъра сменихме с Милумил, сега яде с голям апетит, но пак отиваме към запичане... май май ще сменям педиатъра, писна ми да изпробвам разни млека върху детето си.
И един въпрос, за коликите давам Инфакол, само той помага горе-долу.Възможно ли е от него да се запича

# 26
  • Мнения: 920
Може би вече млякото е сменено, но аз искам да попитам: "защо ще го сменяте" ?
Иначе към Вашия въпрос - отговор: "сменят се млеката без да има необходимост от постепенно смесване на 2-та вида мляко".
Сменихме млякото по съвет на педиатъра, малкия много се запече. Минахме на Лактана Био, проблема с акането се разреши, обаче с всеки следващ ден малкия ядеше все по-малко и по-малко.Пак по съвет на педиатъра сменихме с Милумил, сега яде с голям апетит, но пак отиваме към запичане... май май ще сменям педиатъра, писна ми да изпробвам разни млека върху детето си.
И един въпрос, за коликите давам Инфакол, само той помага горе-долу.Възможно ли е от него да се запича

Възможно е, моят син пие Милумил и не се запича, доколкото знам в него има пробиотици, които възпрепятстват запека Peace Капки против колики ползвах на Колиеф, които не запичат. Бях много доволна  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз го смених направо  Thinking

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
В Милумила има пребиотици и да капките за колики запичат (Инфакол,Еспумизан).

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Възможно е, моят син пие Милумил и не се запича, доколкото знам в него има пробиотици, които възпрепятстват запека Peace Капки против колики ползвах на Колиеф, които не запичат. Бях много доволна  Peace

В Милумил няма прОбиотици.
Вероятно имаш предвид прЕбиотици.
Това са различни неща.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт