седалищно бебе

  • 2 093
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Малко се притеснявам cry,защото съм чувала,че ако е седалищно ще трябва да се роди със секцио.

Не е задължително. По принцип седалищното предлежание не е показател на секцио. По преценка на лекаря е.

# 31
  • Мнения: 1 187
моят син се настани седалищно още в края на 5-ти месец и явно така си му хареса, защото си остана така докато се роди Simple Smile
 Peace  Докторът ми каза, че няма да се обърне. Не знам какви му бяха съображенията, но се оказа прав. Аз така или иначе бях за секцио. Но е излишно да се притесняваш, това може да стане в последния момент. Важното е и двамата да сте добре.

# 32
  • BG
  • Мнения: 2 217
Моето дете не се обърна, но се оказа, че е застанал седалищно-крачно и родих нормално с епизиотомия, така че не се притеснявай! Лека бременност и раждане!   bouquet

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не се притеснявай, винаги има шанс да се обърне, макар че при мен нямаше!

# 34
  • Мнения: 6 274
Може да се обърне и в последния момент - в процеса на раждане...
Всичко е индивидуално - рецепти няма...

# 35
  • Мнения: 1 354
Момичета,сега се върнах от преглед и моята бебка се е завъртяла Hugтолкова ми олекна и съм щастлива,дано всичко е добре до края Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 44 041
 Hug Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 119
Много се радвам за тебе. Grinning Grinning Grinning
Дано всичко да е добре до края и да не се притесняваш повече.  bouquet

# 38
  • Мнения: 9 776
Момичета,сега се върнах от преглед и моята бебка се е завъртяла Hugтолкова ми олекна и съм щастлива,дано всичко е добре до края Praynig

Айде сега ще стискаме палци да не се завърти пак Laughing. Успех!

# 39
  • Мнения: 645
браво,при мен се обърна седалищно в 8 месец така и остана ,родих секцио

# 40
  • Мнения: 5 987
не се притеснявах има време да се обърне,моят син в средата на 7 месец се завъртя,но даже и да не се обърне не винаги е задължително секцио

Общи условия

Активация на акаунт