Боровинки от къде да купя в София?

  • 9 560
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 826
Привет мили мацки.
Кажете от къде мога да купя боровинки за направата на сладкиши и др. вкусотии?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 313
В Пикадили има, но цената е .......космическа ooooh!

# 2
  • Мнения: 3 830
И в Метро има в сектора за замразени плодове и зеленчуци.
Цената за около 5 килограма май беше около 15-20 лева. Голяма е вероятността да не съм видяла правилно или да съм се заблудила, понеже минавайки ги видях.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 313
И в Метро има в сектора за замразени плодове и зеленчуци.
Цената за около 5 килограма май беше около 15-20 лева. Голяма е вероятността да не съм видяла правилно или да съм се заблудила, понеже минавайки ги видях.  Rolling Eyes


Според мен си се объркала newsm78
Лятото когато им е сезона в провинцията нечистени струват около 5 лв. кг. та тази цена.........за 500 гр. мога да повярвам Mr. Green
толкова са и в Пикадили Shocked

# 4
  • Мнения: 3 830
И в Метро има в сектора за замразени плодове и зеленчуци.
Цената за около 5 килограма май беше около 15-20 лева. Голяма е вероятността да не съм видяла правилно или да съм се заблудила, понеже минавайки ги видях.  Rolling Eyes


Според мен си се объркала newsm78
Лятото когато им е сезона в провинцията нечистени струват около 5 лв. кг. та тази цена.........за 500 гр. мога да повярвам Mr. Green
толкова са и в Пикадили Shocked

Пликът беше доста голям. Цената вероятно съм запомнила грешно. Rolling Eyes
Проверете все пак, може пък да не съм сгрешила. Знае ли човек... Thinking

# 5
  • Мнения: 4 388
В МЕТРО и не беше никак скъпо,но не мога да цитирам цифра.Със сигурност е много по-изгодно  от други магазини. Peace

# 6
  • Мнения: 1 541
В Пикадили и Хит има и пресни и замразени. Аз лично предпочитам или пресните или сушени (тях си взимам от Хит). Цената ще те излъжа каква е обаче  Confused

# 7
  • Мнения: 3 830
В МЕТРО и не беше никак скъпо,но не мога да цитирам цифра.Със сигурност е много по-изгодно  от други магазини. Peace

Значи може и да не съм сгрешила. И на мен ми направи впечатление, че цената е ниска и това е породило съмнения, че съм се заблудило. Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 604
от пазарчето на Графа

# 9
  • Мнения: 2 110
В Метро са на най-добра цена !

# 10
  • София
  • Мнения: 3 789
Виждала съм замразени в Пикадили, Кауфланд, Метро

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Пресни има, когато им е сезона (лятото) по пазарите+Метро. Замразени има целогодишно в Метро, Билла, Пикадили и Фантастико. Сушени се намират по-рядко.

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз за сушени щях да пиша, има ги в Кауфланд, Пикадили, предполагам, че и в другите големи вериги.

Общи условия

Активация на акаунт