За нас, за състоянието на планетата и какво можем да направим! 4

  • 20 053
  • 458
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Сгъстяване на времето е само едно от нещата, които ни връхлитат често без да си даваме сметка за това. Никой не е длъжен да вярва в календара на маите, нито в различни други тези… Но смятам всички сме забелязали как днес времето лети, всеки един ден изтича много бързо и не  успяваме да го изживеем, да го осмислим, да му се порадваме…

Дали ще стане нещо през 2012г?  Дали ако стане всички ние ще го усетим и по какъв начин? Не знам! Но знам, че когато трябва – ще се случи нещо. То наближава. И когато се случи, Бог няма да избира измежду нас, защото ние сами избираме Днес, Тук и Сега какви да бъдем, какво да търсим и как да го открием! Сами избираме - своето спасение в щастието или лудостта на човешките илюзии.
Можем да израстваме заедно! Heart Eyes    Можем да си помагаме и споделяме търсенията, опитите ни за промяна; да се опитаме заедно да се освободим от страховете си, съмненията си, болката на миналото – за да продължим с вяра напред!
Тази тема ще бъде изворна вода за тия, които изпитват духовна жажда и за тия, които желаят промяна! 

Ние съвместно с няколко съфорумки искаме да реализираме своята нужда за приемане-предаване на щастие, любов, приятелство и светлина; за диалог и съпричастност! Нека оставим настрана рождени и имени дни, партита и снимки. Нека тук бликне душата ни –свободна и жива; желанието ни за чиста и плодоносна планета. Удоволствието да откриваме себе си по пътя на трансформирането, взаимно да увеличаваме нашите енергийни вибрации, да ставаме все по-силни, по-пълноценни и уверени в себе си. Само чрез промяната в нас ние ще можем да помогнем и на нашата планета Земя, която има нужда от енергиите ни и от нашето магнитно поле, от нашето внимание – за да обгърнем с все повече светлина Земята.
 
Дали ще бъдем “чудото” човек или “ужаса” човек зависи единствено от нас...
 Да достигнем до нашите сърца, до Божествената същност, която съществува във всеки от нас и във всичко около нас – това е до което искаме с вас да достигнем, да споделим и да раздадем на всеки желаещ!
В тази тема ще споделяме личен преживян опит, духовни практики, които са ни помогнали, интересни филми и книги с духовно, езотерично послание .

Добре дошли на всички, за които темата ще бъде полезна!   Heart Eyes


Цветето на Живота  /за тия, които искат да го принтират/


линк към 1-вата тема
линк към 2-рата тема
линк към 3-тата тема


За тия, които искат да увеличават вибрациите си:

ом мани педме хум
ом мани педме хум
диктовки на Възвисените учители - Татяна Микушина

енергийни места в България                                                

Мадара - до Шумен                                                             
Побити камъни - на 20км от Варна в посока Шумен         
Перперикон - 20км от Кърджали                                       
Скалата - Стара планина, село Хлябово                             
Утробата - язовир Кърджали                                               
Харман Кая - Източни Родопи, село Биволяне
Белинташ Асеновград-Кърджали
Рупите, Седемте рилски езера
Долмени - до Асеновград
Яйлата - до Шабла
Златна ливада - до Чирпан
Велико Търново

енергийни места по света

Machu Picchu/ Peru
EGYPT
Greece
Greece
YUCATAN
Tibet
JAPAN
Yucatan



Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 03:15 от tonimar

# 1
  • Мнения: 2 957
Аз от скоро ви чета и ми е изключително интересно  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 753
Пак съм тук и продължавам да се уча smile3529.
Тонимар,благодаря за новата тема и за всички чудесни неща,които ще се изпишат в нея  bouquet

# 3
  • Мнения: 624
Тони, благодаря ти отново за положеното старание и отделеното време!  Hug   Права си, изход винаги има. Във връзка с това си спомних какво ми беше казала преди години една моя позната, сънувала как в съня й някой й казва:

"За всеки проблем има най-малко две решения, важно е да открием поне едното!"

На всички  Heart Eyes  !

# 4
  • Мнения: 624

"Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката. "


Когато погледът стане един - ще видиш какво има отвъд ключалката!  Heart Eyes

А защо трябва да надничаме през ключалката, след като вече можем да отворим вратата и да преминем нататък!?!

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


"За всеки проблем има най-малко две решения, важно е да открием поне едното!"


От мое наблюдение , 'проблемчетата'  ни откриват нови възможности  Wink
т.е. не трябва да им се плашим , те могат само да ни амбицират  Hug


Привет в новата темичка  Hug

# 6
  • Мнения: 7 914
Любов и Светлина, момичета  bouquet Hug

Благодаря за новата темичка, тонимар Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 957
amber , радвам се, че си сред нас и ти харесва!  Hug

 
kambanka 2304, чудесно казано за нещата, които ще се изпишат!  Hug


Passiflora , права си и за решенията, и за вратата!  Hug Остава да я отворим!  Wink

Няма такова чудо "мрак". Мракът е липса на светлина. Явно всички ние имаме нужда от такава.


Desss   Peace Страхът само ни задържа на едно място!  Hug


звездичка  Hug /Това долу най-вдясно... ти ли си? Grinning Страхотно изпълняваш тибетците!/

# 8
  • Мнения: 858
Тони,както винаги нашето местенце за срещи е много уютно.Благодарско  Heart Eyes

"Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката. "


Когато погледът стане един - ще видиш какво има отвъд ключалката!  Heart Eyes

А защо трябва да надничаме през ключалката, след като вече можем да отворим вратата и да преминем нататък!?!
Heart Eyes
kambanka 2304 ,амбър  Hug


"За всеки проблем има най-малко две решения, важно е да открием поне едното!"


От мое наблюдение , 'проблемчетата'  ни откриват нови възможности  Wink
т.е. не трябва да им се плашим , те могат само да ни амбицират  Hug


Привет в новата темичка  Hug
А нашето подсъзнание може да бъде научено да изработва поне 3 възможни решения без при това да се мъчим много  Flutter
След дългият полет успях да вляза в хаоса и мислите ми са се сплели на кълбо.Особено днес  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 957
dennis   Hug
Сами ще се разплетат Wink


Преди време някой искаше да прочете нещо за прошката... Благодаря на човека, който си е направил труда написаното да достигне до нас!   Heart Eyes

http://zashto-kak.hit.bg/greg_chudoto.htm

И още:

Не е нужно да знаем как да прощаваме. Достатъчно е да искаме да го сторим.
Вселената ще се погрижи за начина.

Трябва да стъпиш на собствените си крака и да поемеш своята отговорност.
Затова: обичай себе си, прости си, прости и на другите и живей в настоящия момент.

Когато излизаш от пространство, изпълнено с любов, ти винаги си в безопасност.
Прости на всички.
Прости на себе си.
Прости на всичко, което ти се е случило в миналото.
Ти си свободен.

# 10
# 11
  • Мнения: 858
Прости на всичко, което ти се е случило в миналото.
Ти си свободен.
Оказва се,че темата за Свободата е точно толкова всеобхватна и обширна и недоразбрана като темата за Щастието.Много е трудно да си истински свободен,а когато получиш голяма свобода ,често се оказва че незнаем как да постъпим при наличието на толкова много избори,при усещането че всичко зависи от нас.Плашещо е и отново се показва нашият стар познайник Страха.
Какво е свободата за всеки от вас?Какво изобщо е свобода? Свободата е неограниченост!  Неограниченост на какво ?– на Духа, на волята;  на мислите;  на чувствата; на действията

# 12
  • Мнения: 753
Веднага се включвам с въпрос-как се казва продължението на Селестинското пророчество?

# 13
  • Мнения: 858
Веднага се включвам с въпрос-как се казва продължението на Селестинското пророчество?
Десетото откровение  - Джеймс Редфилд  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 258
Аз само не разбрах има ли и други почитатели на лунните фази, като мен   Joy, остана ми питанката от старата тема...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт