Свестен очен лекар в София

  • 18 032
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).


# 1
  • Мнения: 234
Препоръчвам  Hug ВИЖЪН
направиха ми операция и на двете очи и съм много доволна.едното око беше с Д(-11,5)  bouquet за д-р Елена Пешева

# 2
  • Мнения: 51
Аз изобщо не съм доволна от Вижън,имам лоши впечатления,водех си детето там и лекарите са под пълна критика,никакви специалисти не са.Съжалявам ,че толкова време ме мотаеха и трябваше да се принудя да потърся друг очен лекар ,който да ни разреши проблема.

# 3
  • Мнения: 59
И аз не съм доволна от Вижън. Мърляво отношение и печалбарство.

# 4
  • Мнения: 3 914
Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).



Аз пък не го препоръчвам Wink

# 5
Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).



Аз пък не го препоръчвам Wink

Мнението ти на база лични впечатление ли е изградено?

# 6
  • Мнения: 3 914
Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).



Аз пък не го препоръчвам Wink

Мнението ти на база лични впечатление ли е изградено?
Естествено,защо иначе да го споделям с вас Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 304
И аз не съм доволна от Вижън. Мърляво отношение и печалбарство.

Intuition, моля те, освободи си пощенската кутия. Извинявам се, че ползвам темата.

# 8
доц.Маринова е страхотен специалист и работи в частния си кабинет.Това е телефона0888236556.

# 9
  • Мнения: 800
аз съм разочарована  от отношението на д-р Чарита Ранкова, уж прехвален специалист. направо не ми се разказва на какво се нагледах.


Препоръ4аха ми д-р Руслан Янакиев от Окръжна болница, нпкой има ли впе4атления от него?

# 10
  • Мнения: 176
Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).




Изключителен специалист е Д-р Здравко Цонев!!! Жалко, че се премести от 18-та Поликлиника във Вижън, че не ни е много близко сега....
Той помогна на моята бебка когато беше току що родена, със съмнения за толкова "модерната" диагноза - запушен слъзен канал...
Ако не беше той да открие, че миглите на долното клепаче на едното оченце просто и растат навътре и затова сълзи, другият "специалист" беше готов да оперира защото "нямало друг изход"...
И втората щерка ще водя профилактично при него, дано не се налага да имаме проблем, които да решаваме - пу пу пу  Laughing

# 11
  • Мнения: 176
Аз изобщо не съм доволна от Вижън,имам лоши впечатления,водех си детето там и лекарите са под пълна критика,никакви специалисти не са.Съжалявам ,че толкова време ме мотаеха и трябваше да се принудя да потърся друг очен лекар ,който да ни разреши проблема.

Извинявайте мили дами,
Съвсем добронамерено да вметна  Laughing
В случая никой не обсъжда и не прави препоръки за мед. център Вижън, а конкретен детски офтамолог, който се е преместил и работи вече там  bouquet
Мисля ще се съгласите с мен, че е по-важно при кой лекар отиваш, а не в коя болница, клиника и т.н. Прекрасната атмосфера сама по себе си не може да гарантира качествено обслужване, за съжаление...

# 12
  • Мнения: 280
А кой се води за най добър детски очен който прави операции на деца? Също ми е чудно колко струва операция на очите в БГ (без здравна каса) просто ориентировачни цени?

# 13
  • Мнения: 3 914
А кой се води за най добър детски очен който прави операции на деца? Също ми е чудно колко струва операция на очите в БГ (без здравна каса) просто ориентировачни цени?
А каква операция на очи,щото от ретина до запушен слъзен канал има разлика колкото от небето до земята Wink

# 14
  • Мнения: 280
А кой се води за най добър детски очен който прави операции на деца? Също ми е чудно колко струва операция на очите в БГ (без здравна каса) просто ориентировачни цени?
А каква операция на очи,щото от ретина до запушен слъзен канал има разлика колкото от небето до земята Wink

Операциа на очи за коригиране на Duane's syndrome

Общи условия

Активация на акаунт